Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 960 961
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nedoumice oko kupovine i preporuka mobilnih telefona - samo ovde  (Pročitano 761854 puta)
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
Samsung trenutno sa ta dva modela uništava HTC, kod HTC je na snazi ctrl+c pa ctrl+v, u zavisnosti od tržišta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
Sony Z2
Samsung trenutno sa ta dva modela uništava HTC, kod HTC je na snazi ctrl+c pa ctrl+v, u zavisnosti od tržišta.

-pa sad... Smile    gledajući tržište, predpostavljam da je tako.
    Medjutim, kao što mislim da Sensation nije vredan kupovine, isto mišljenje imam za SGS2. To su dva trenutno vodeća modela, pa im je i cena takva. Kada se uzmu u obzir njihove mane (htc-sporoća,boot,"bled" ekran,baterija,cena...etc... SGS2-posle kupovine sledi hemijisko čišćenje da otkloni tamo neke fleke,kućište pozajmljeno iz radnje "sve za 199" ...etc...) ja bih najRadije preskočio pomenutu generaciju i čekao šta će se dešavati u narednom periodu...
    Još nešto... nemojte u potpunosti zanemariti LG. Taj brend ja ne bih nikako u istu "košaru" sa SE...
« Poslednja izmena: 21. Jul 2011, 22:21:49 od backarelli »
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 300
Zastava Amsterdam
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Apple iPhone 7 Plus
Telep, ti si ocit primjer nekoga ko mrzi HTC iz dna duse Smile
Ako cemo iskreno, SGS2 je isto cist promasaj. U NL se vec Vodafone zali na SGS2 zbog silnih vracanja tj masa je nezadovoljnih kupaca (izmedju ostalih i ja sam taj)
Ja sam osoba koja voli sve isprbati i sumnjam da ima neki tel koji nisam posjedovo (ovo mislim na telefona iz vise klase). Od poslednjih telefona koje sam imao (hajde da kazem) naj vece razocarenje je upravo samsing (SGS2).
Ali nisu tek tako pametni ljudi rekli, jednom HTC uvijek HTC Smile
Mana HTC-a je bootloader ali i on ce biti od augusta otvoren a ti si se (ako se ne varam) upravo na to zalio tj imao zamjerku na tome.
Svako ima svoje misljenje, iskustva i potrebe ali ja znam jedno, ako ostane ovakvo stanje, uvijek cu biti uz HTC. Za mene su to trenutno naj bolji telefoni.
IP sačuvana
social share
iPhone 7 Plus 128GB
Samsung Galaxy S6 Edge Plus
Samsung Galaxy Note 4
iPhone 6S 64GB
HTC One M8
Samsung Galaxy S4 Black Edition
Samsung Galaxy Tab
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6348
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia Lumia 920
HTC rules  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
Telep, ti si ocit primjer nekoga ko mrzi HTC iz dna duse Smile
Ako cemo iskreno, SGS2 je isto cist promasaj. U NL se vec Vodafone zali na SGS2 zbog silnih vracanja tj masa je nezadovoljnih kupaca (izmedju ostalih i ja sam taj)
Ja sam osoba koja voli sve isprbati i sumnjam da ima neki tel koji nisam posjedovo (ovo mislim na telefona iz vise klase). Od poslednjih telefona koje sam imao (hajde da kazem) naj vece razocarenje je upravo samsing (SGS2).
Ali nisu tek tako pametni ljudi rekli, jednom HTC uvijek HTC Smile
Mana HTC-a je bootloader ali i on ce biti od augusta otvoren a ti si se (ako se ne varam) upravo na to zalio tj imao zamjerku na tome.
Svako ima svoje misljenje, iskustva i potrebe ali ja znam jedno, ako ostane ovakvo stanje, uvijek cu biti uz HTC. Za mene su to trenutno naj bolji telefoni.
Zasto bi mrzeo HTC. Te price jednom HTC uvek HTC me ne zanimaju, kod mene je bilo dva HTC-a za redom pa sam sve jedno kupio sljamsung jer je nudio mnogo vise za manju cenu. Kod mene ne postoji ta lojalnost nekom brendu, dokle god prave dobre telefone za pristojnu cenu kupovacu njihove telefone, a generalno HTC je tu omanuo, jer npr. nikoga nije briga u USA za Sensation ali SGS2 svi iscekuju i iskasapice HTC kada se pojavi u prodaji.
« Poslednja izmena: 21. Jul 2011, 23:04:33 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
Sony Z2

Svako ima svoje misljenje, iskustva i potrebe ali ja znam jedno, ako ostane ovakvo stanje, uvijek cu biti uz HTC. Za mene su to trenutno naj bolji telefoni.

-ja sebe smatram htc-ovcem i to mi je svakako najOmiljeniji brend,što neki već znaju. Medjutim, kao i svi drugi  i te kako znaju da izbace u proizvodnju neki promašaj ili shit.
      Druga stvar je da su se nekako "komercijalizovali" , što mi se takodje ne svidja. (ore ljadža njivu, ne zna prstom vola u dupe da ubode, a u džepu mu htc) Ako ispoštuju priču oko "boot-a" svaka im čast, ali kod trenutno vodećeg modela, to nije jedina zamerka.
    Ja bih prvi pazario Sensation, medjutim, nije to to... čekaću sledeću seriju od meni dragog htc-a.


 jer npr. nikoga nije briga u USA za Sensation ali SGS2 svi iscekuju i iskasapice HTC kada se pojavi u prodaji.

-pa meni broj prodatih telefona na nekom tamo tržištu ne znači, ama baš, ništa... u suprotnom bi sigurno bio Apple-ovac . Ja telefon gledam prema sveukupnom kvalitetu i odnosu prema ceni.
   SGS2 to po meni sigurno nije, a koga će da iscepa, da li džak, svinju ili htc ,nešto i nisam zainteresovan...
  
« Poslednja izmena: 21. Jul 2011, 23:18:58 od backarelli »
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
Nisam ni ja zainteresovan, ali ako se nesto dobro prodaje znaci da ta firma nesto dobro radi pa makar i ta firma bila Apple. Jbg HTC se opustio pa ih je sljamsung malo opametio galaxy serijom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 398
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Samsung i9000 Galaxy S
S*ebace njih sve LG iz prikrajka sve.....kad izbace dobru seriju za prihvatljive pare! Pa eno i onaj njihov telefon kazu da je best buy P500 cini mi se! Mislim odnos cijena=i ono sto pruza! Ma nesto mi je SE utanjio niko ga ne spominje!  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X v: 10.7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Apple iP5
Ova tema se zakljucava zbog velikog broja stranica.
Nova tema za nedoumice oko kupovine mobilnih telefona se nalazi ovde.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 960 961
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.