Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 959 960 962
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nedoumice oko kupovine i preporuka mobilnih telefona - samo ovde  (Pročitano 757178 puta)
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
Meni je taj E72 takvo govance od telefona, drug ga ima i još kada sam ja kupio hero (on se malo igrao sa njime) zažalio je što ga je kupio, telefon osim baterije nema ništa, očajan je.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Samo napred

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 378
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Apple iPhone 3gs
Ma bre kupuj ili htc ili iphone ja sad imam iphone i nemam reci ovo sve ostalo su samo lose kopije po meni
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
Sony Z2
Meni je taj E72 takvo govance od telefona, drug ga ima i još kada sam ja kupio hero (on se malo igrao sa njime) zažalio je što ga je kupio, telefon osim baterije nema ništa, očajan je.

    ....samo bih da dodam , da pred toga što je govance, ima astronomsko-ne normalno-veliku cenu. Dati više od 250€ (u radnji), za tako "osakaćeno-iznemogli" model, je van svake pameti.
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Samo napred

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 378
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Apple iPhone 3gs
    ....samo bih da dodam , da pred toga što je govance, ima astronomsko-ne normalno-veliku cenu. Dati više od 250€ (u radnji), za tako "osakaćeno-iznemogli" model, je van svake pameti.

Jesi to rekao za iphone ili za nokiu i te?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
Sony Z2
-nadogradio sam se na telep-ovo mišljenje , vezano za Nokia E72...
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Samo napred

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 378
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Apple iPhone 3gs
Aha ja mislio ti reko da htc i iphone nisu dobri to su po meni najbolji telefoni
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 398
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Samsung i9000 Galaxy S
Meni je taj E72 takvo govance od telefona, drug ga ima i još kada sam ja kupio hero (on se malo igrao sa njime) zažalio je što ga je kupio, telefon osim baterije nema ništa, očajan je.
Smile kako mozes reci govance! Tel ima sve sto treba a pri tom odlicno upakovan i fino dizajniran! Ima i GPS, Wireless, Kameru dobru, Radio,mp3........qwerty dobar za kucanje, odlicna baterija.....ne znam sta ti vise treba, a da aktivno koristis! Ni to sto imas ne koristis u potpunosti  Smile Smile
To sto je skup druga prica ili da li je bolje i isplativije uzeti neki drugi za iste pare! A da ne valja i da se ne svidja ljudima ne bi bio ovoliko trazen i prodavan i u top 10 na gsmareni kao i N82 a telefoni iz 2009 godine N82 jos stariji....moooooooj telep  Smile
« Poslednja izmena: 20. Jul 2011, 21:26:48 od nemanja065 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko gubi,ima pravo da se ljuti...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3217
Zastava Trieste
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Apple Iphone 4s
Meni je taj E72 takvo govance od telefona, drug ga ima i još kada sam ja kupio hero (on se malo igrao sa njime) zažalio je što ga je kupio, telefon osim baterije nema ništa, očajan je.
Smile kako mozes reci govance! Tel ima sve sto treba a pri tom odlicno upakovan i fino dizajniran! Ima i GPS, Wireless, Kameru dobru, Radio,mp3........qwerty dobar za kucanje, odlicna baterija.....ne znam sta ti vise treba, a da aktivno koristis! Ni to sto imas ne koristis u potpunosti  Smile Smile
To sto je skup druga prica ili da li je bolje i isplativije uzeti neki drugi za iste pare! A da ne valja i da se ne svidja ljudima ne bi bio ovoliko trazen i prodavan i u top 10 na gsmareni kao i N82 a telefoni iz 2009 godine N82 jos stariji....moooooooj telep  Smile
ma cela prica ti je u tome da je tel fenomanlnog dizajna i kvaliteta ali sistem na kome radi je bulja,e sad zavisi da li si neko ko gleda spolja ili unutra  Smile a realno posto vec pricamo o smart telefonima valjda se podrazumeva da se prvnstveno gleda sta ima unutra ,tako da po meni e72 je losa kupovina  Smile
« Poslednja izmena: 20. Jul 2011, 21:55:07 od bobahajduk »
IP sačuvana
social share



dno dna-ŠIPNIJA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
Meni je taj E72 takvo govance od telefona, drug ga ima i još kada sam ja kupio hero (on se malo igrao sa njime) zažalio je što ga je kupio, telefon osim baterije nema ništa, očajan je.
Smile kako mozes reci govance! Tel ima sve sto treba a pri tom odlicno upakovan i fino dizajniran! Ima i GPS, Wireless, Kameru dobru, Radio,mp3........qwerty dobar za kucanje, odlicna baterija.....ne znam sta ti vise treba, a da aktivno koristis! Ni to sto imas ne koristis u potpunosti  Smile Smile
To sto je skup druga prica ili da li je bolje i isplativije uzeti neki drugi za iste pare! A da ne valja i da se ne svidja ljudima ne bi bio ovoliko trazen i prodavan i u top 10 na gsmareni kao i N82 a telefoni iz 2009 godine N82 jos stariji....moooooooj telep  Smile
Zato sto to isto plus mnogo vise danas mozes dobiti za dosta manju cenu. Jednostavno telefon se prodavao zbog slave E71 (koji je po mom misljenju i bolji i lepsi od E72). Mislim bio je dobar N82(jos uvek ga cuvam i nikad ga necu prodati) ali nikako ne moze da se poredi sa danasnjim telefonima, pogotovo sto sam ja osoba koja je probala i koristila na desetine symbian telefona.
« Poslednja izmena: 20. Jul 2011, 22:32:18 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 398
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Samsung i9000 Galaxy S
sledeci kad budem uzimao mozda za nekih 2 godine, bit' ce neki HTC! Po meni su bolji od samsunga, samsung ima mozda 2 modela OK (SGS i SGS2) ostalo bezveze dok HTC ima najvise dobrih podela a cijena prihvatljiva! Nokia ce malo da osvjezi svoju seriju telefona sa nekim novim softverom, jos im to samo nedostaje! Kvalitetni su! SE i LG mi se nesto ne svidjaju! Samo kazem, HTC me je pozitivno iznenadio, gledo sam neke telefone!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 959 960 962
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.