Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 962
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nedoumice oko kupovine i preporuka mobilnih telefona - samo ovde  (Pročitano 761963 puta)
Zvezda u usponu


Long live Heavy Metal !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1748
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Samsung Galaxy S
ma ne zuri se meni toliko i ja cekam da padne bar ispod 400eura ! Hteo sam da znam jos necije misljenje !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Hajde onda pomozite i meni. Ja nisam neki ljubitelj symbian-a iz tog razloga sto me i mrzi da se cimam previse oko ubacivanja programa u fon (dovoljno se cimam oko kompa), a i u tripu sam da su sporiji i "glomazniji" od non-symbian telefon-a. Moj k700 nosim vec 2 godine i ne zalim se. Ujedno sam osoba koja voli da nosi telefon duze vreme (a ne da ih menja svakih 6 meseci) tako da uvek vise gledam na dugorocnija resenja. I jos, ne znam sta ce sada Telenor da radi u vezi sa ovim 3g... Mp3 reprodukcija i radio mi uopste nisu bitni, a neopredeljen sam po pitanju kamerice jer prosecno napravim 2-3 snimka/fotke za mesec dana! Ali sve slike u kontaktima su slikane mojim fonom tako da... ne znam. Izbor je sledeci:

1) SE k750
Prednosti: Posto on kosta oko 200e, mogao bih da ga nosim i "samo" godinu dana i onda da ga zamenim za neki 3g fon (ukoliko Telenor uvede) ili ukoliko krenu sa onim zapadnim sistemom uzimanja fona za male pare sa nesto dugorocnijom mesecnom otplatom uz brojne pogodnosti. Moze da se flashuje na w800. Ljubitelj sam SE telefona.
Mane: Nema 3g. Nema symbian (po nekima je to lose, ali nisam koristio jos tako da ne mogu dati svoj sud o tome). Neki se zale na dzojstik mada on kod mene na k700 i dalje radi perfektno.

2) Nokia n70
Prednosti: Symbian (recimo, mada znate moje misljenje o tome). Bolji video snimci nego na k750. Ima 3g.
Mane: Kao sto se ovamo zale na dzojstik, ovde se zale na poklopac od kamere, a ne volim kad mi se stvari klimaju na fonu (hail SonyEricsson). Ako bih njega kupio, zbog cene od 300e ne bih mogao skoro da ga zamenim, recimo neke 2 god, ali vi mi recite hocu li uopste imati potrebu za tim. Nesto je glomazniji, zar ne? A ja apsolutno sve nosim po dzepovima.

3) Nokia e60
Prednosti: Noviji symbian nego na n70, a ujedno je jeftiniji nekih 20e. Lepsi dizajn. Ne toliko glomazan. Ima 3g. Ujedno je zbog ovog fona ispao k800 iz kombinacije jer za slicne pare mogu uzeti ovaj fon i pristojan digitalac.
Mane: Nema kamericu (ali sam neopredeljen po tome, mozda tek treba da nemam kamericu na fonu da bih shvatio da mi ipak fali) i zbog tog nedostatka se smanjuje funkcija 3g-a. Ipak mi se ne daju dodatne pare za fotoaparat ako mi "zatreba". Zbog cene, takodje bih ga nosio nesto duze.

Pa, pomozite mi. I da, ako znate za neke bolje firme po BG-u za prodaju fonova gde lepo dobijem SVE sto treba da dobijem uz fon, vi mi recite. Hvala unapred.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 361
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
danas sam imao priliku da cackam nokia 6131 i mogu vam prijaviti da je extra! iako nija symbian (platforma je s40) ovaj fon zasluzuje svaku preporuku,bolji ekran nisam video, 240x320 piksela sa 16.777.216 boja (24-bit) ! odusevilo me i sto je strasno brz.
ako ti ne smeta sto je na preklop uzmi ga u razmatranje,cena je oko 200e

od ostalih stvari ima sve sto treba:1.23 megapiksela,video zapis,mp3, spikerfon, fm radio,microSD (Trans Flash) bez gasenja aparata,bluetooth...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

6131.jpg
(12.71 KB, 240x284)
nokia_6131_01.jpg
(30.04 KB, 430x390)
« Poslednja izmena: 23. Avg 2006, 22:33:38 od dziggy »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Long live Heavy Metal !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1748
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Samsung Galaxy S
Po meni N70 je best buy !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Po meni N70 je best buy !
Ako ovo predlažeš @Tipkarošu koji je "u tripu da su sporiji i "glomazniji" od non-symbian telefon-a" onda će da tripuje narednih 2 godine i to negativno. Smile
Nokia N70 je sporiji i od 6680 i od 6630 i čak u nekim segmentima i od verzije 7.0 Symbian Os-a ... dok o sporosti izmedju njega i SE K750i .... nebo i zemlja ... samim tim, ima da tripuje ....  Smile

Nokia e60 ima noviji symbian nego n70 ali ima i manu veliku ko Afrika - nema aplikacija za njega ni za lek i neće ih ni skoro biti. Samim tim zašto onda i potencirati da ima OS Symbian kad ničemu ne služi?!?

SonyEricsson K750i je trenutno "best buy" za @Tipkaroša i ništa više! Smile

Do trenutka kada se kod nas bude pojavio 3G u punom sjaju, do tada će se telefoni koje nosimo po džepovima promeniti 3 puta!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Spain
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
šta mislite o N71,da li je neko imao iskustva sa njim

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

N71.jpg
(3.54 KB, 120x129)
IP sačuvana
social share
"Lud je samo onaj cija se ludost ne poklapa sa ludoscu vecine." - Beket
"Uz velikog coveka cesto idu i velike greske." - Man
"Prava pravda je savest." - Igo

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung Galaxy Nexus
@ tipkaros : e60 ja mislim da nema kameru... Smile

ja ti preporuchujem k750i ( i ja ga sad uzimam), ali sve zavisi od lichnog ukusa, i zhelja ( da li volish symbian ili ne)..
ja sam na primer imao symbian telefon ( dodushe krsh) ali ne vishe,.. smorilo me to ubacivanje programa, jeste da su glomazni (shto meni preterano ne smeta) ali imam urodjen strah od symbiana ( zabadanje telefona, fleshovanje itd.. )
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 115
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia N 71
ajde da se i ja ukljucim
imam i n70 i n71, pre njih dve godine nosio 6630
n70 prosto leti od kada sam mu ubacio karticu sa 512 rama i brzi je od 6630, mislim da za te pare nema boljeg telefona
n71 je najbolji nokiin fon na preklop, sporiji od n70 mala mana mu je sto mu se na ekranu tokom koriscenja pojave crtice od tipki ali meni licno ne smeta
ovaj telefon je za prestiz i nista vise ne pruza od n70, mala prednost je da mu baterija traje pola dana duze od n70 prilikom podjednake exploatacije
ko hoce da fura telefon oko dve godine toplo preporucujem n70
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
n70 prosto leti od kada sam mu ubacio karticu sa 512 rama i brzi je od 6630
Verujemo ti! Smile Smile
Evo rešenja oko brzine N70 za one koji ga poseduju: neka ubace karticu od 512Mb i ima da leti! :floating: :joy:

Daj koga ti ovde ubedjuješ?!? Imao sam u rukama najmanje 30 i kusur modela N70(što kod nas kupljenih, što inostranih) i svi su spori ko puževi - sporiji su od cele verzije 8 Symbian-a pa čak i od 6670 u odredjenim segmentima.
Ako ubedjujete nekoga u kupovinu budite bar realni!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
haha i ja imam u 6630 1gb ram memorije tako da moja vise leti  Smile Smile Smile Jao  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 962
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.191 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.