Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:03:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nedoumica...  (Pročitano 2670 puta)
17. Apr 2013, 14:47:39
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Ovako, imam 23 godine, student blblabla itd.  o ovome razmisljam vec par dana pricao sam sa svojim najboljim drugovima, ali sam resio da potrazim neutralno misljenje.  ne znam da li je ovo odgovarajuci forum ali ajde.  verujem da ce moderatori premetiti temu ako joj ovde nije mesto.  elem, da pocnem.

sve se vrti oko jedne devojke.  ne znam da li joj se svidjam.  e sad najgore je sto je ovo pitanje toliko glupo jer da nikad nisam imao devojku pa ajde a imao sam ih dosta (preko 20-ak), ali stvar je u tome sto su sve devojke sa kojima sam bio jurile mene i nikad nisam obracao paznju na tu ''psihologiju'' muvanja jer se sve svodilo na ''ej brate svidjas se toj i toj'', i uvek sam bio direktan, hoces super, neces ne moras.

E sad po prvi put u zivotu dolazim u situaciju da se meni mnogo ali nenormalno mnogo svidja neka devojka.  da li je to ljubav ili sta vec ne znam, ali dovoljno mi je da je vidim pa da mi ceo dan bude kao u raju.  

problem je sledeci.

prvi korak je nacinila ona, poslala mi poruku na fejsu ''cao sta radis?'' i tu krece neko dopisivanje, sto bi s reklo klasika.  lajkovanje nekih totalno nebitnih slika, statusa i komentara.  medjutim, kad je krenulo to dopisivanje ja sam bio u vezi sa jednom devojkom, koja mi se nije svidjala, vec jednostavno sluzila mi je kao zamena za desnicu, ako me razumete.  znam da ce ovo nekima da zvuci jadno ali tako je kako je.  probel je bio sto je ta devojka u nekom daljem srodstvu sa njom i jelte one se znaju.  prvo sto mi je palo na pamet je da je u pitanju proveravanje moje devojke, a ko ce bolje to da uradi od njene rodjake.  u medjuvremenu sam raskinuo sa devojkom i resio da probam da uradim nesto povodom devojke koja mi se svidja.  saznao sam da joj s svidjam od jednog zajednickog drugara i da prakticno imam otovoren put.  ne znam zasto ali u to nisam poverovao, ali sam resio da je pozovem da se vidimo.

prihvatila je moj poziv da se nadjemo i da prosetamo.  dva sata koliko je trajao nas izlazak je za mene bilo nesto najbolje u zivotu sto mi se dosad desilo.  lepa, pametna, prirodna. . .  nemam reci prosto kojim bih je opisao.  

tokom tog izlaska sam primetio da me stalno gleda u oci, stalno se smeskala, a i pre toga kad bih je video u gradu, nije skidala pogled sa mene i stalno je imala kez na licu.

kljucni trenutak kad sam je ispratio do njene zgrade i kad sam mislio da krenem u akciju, e tu je pala blokada.  jednostavno po prvi put u zivotu reci su mi stajale u grlu ali nisu htele napolje.  jednostavno nisam imao hrabrosti da joj kazem da mi se svidja.

ne znam, ne poznajem psihologiju zena, iako sam imao puno devojaka nikad nisam sebe smatrao za zavodnika, kazanovu.  po prvi put u zivotu moram da sam provalim dal se devojci svidjam ili ne, ali ja jednostavno ne znam da prepoznam te znakove.  

dakle, momci, devojke svi vi koji ste imali slicno iskustvo, nadam se vasem odogovoru, jer jednostavno ljudi ja ne znam sta treba da radim xD

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.28.10
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
napij se ko stoka, tad reči samo lete...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
Treba da je molis za drugi sastanak, posto si vec na prvom ispao papak i nisi je poljubio na kraju.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Samo vi zajebavajte xD ako se napijem nece da valja, a drugi sastanak je vec sutra.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Jesi li stvarno džindžer? Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Da ridjokos sam i to mi je trademark xD ali ne vidim sto je to toliko bitno za temu? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
Zato sto nemas dusu. Jadna ta devojka pored tebe bezdusnog.  Smile Smile

Salimo se malo, ajd pa sa srecom na drugom sastanku i nemoj da zabrljas ponovo.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
Samsung 111111
zajebano je kad muvas neku koja ti se svidja  Smile
samo ne kapiram kakav savet trazis
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
ne traži ništa, samo se hvali Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:03:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Nedoumica

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.