Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pravila foruma: Predlozite ~ Pitajte ~ Prijavite gresku

Napomena: Ovaj forum sluzi za pitanja vezana za koriscenje foruma, probleme u radu, probleme sa scriptom, greske ili nesto slicno. Ovaj forum ne sluzi da u njemu postavite pitanje o temi koja nije vezana za funkcionisanje foruma poput pitanja u vezi problema sa racunarom, mobilnim telefonom, gde naci ovo ili ono. Za svako od takvih pitanja postoji prikladno mesto i nacin da se pitanje postavi. Pregledajte index foruma i, ako zaista niste sigurni, gde da postavite pitanje, uradite to u forumu [Buvljak ~ Opsta blebetanja ~ Svastara] , a mi cemo zatim temu premestiti gde joj je mesto.

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nedostaju vam kategorije  (Pročitano 1040 puta)
27. Jun 2010, 15:23:31
Clan u razvoju


I can has cheeseburger?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC 
Pozdrav,

nedostaje vam puno drugih kategorija, burek je dobar forum ali prilikom razvoja ako nema konstantne reorganizacije ne može doći do kvalitetnog razvoja. Za primer uzmite forume "Sport". Od 4 foruma, 3 su o fudbalu i 1 o automobilizmu. Gde su svi ostali sportovi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Od cetiri sportska foruma jedan je eksplicitno o fudbalu, jedan o auto moto sportu, a dva se bave svim sportovima.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
Ne bih se slozio da su svi sportski podforumi podredjeni fudbalu.
Jedan je aktivan trenutno zbog SP i kad se zavrsi nece ga vise biti, dok se u "Klasicne sportske teme ~ Rezultati ~ Kladionica" , kao i "Navijacke strasti ~ Online tribina ~ Opste sportske diskusije" ne favorizuje ni jedan sport; postoje teme o fudbalu, kosarci, tenisu, koje jesu najvise zastupljene iz razloga sto najveci broj korisnika zeli da o tim sportovima diskutuje. Sa druge strane, nije zabranjeno bilo kome da zapocne temu o nekom drugom sportu, sportskom drustvu i sl. te ukoliko zelis, a pretragom uvidis da nema slicne ili iste teme, mozes je zapoceti.

Automobilizam je poseban forum i nije vezan za sportska desavanja prvenstveno, mada je sasvim logino da i u njegovom okviru zive teme posvecene F1, reli takmicenjima ....
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


I can has cheeseburger?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC 
Ima "Svetsko prvenstvo u Fudbalu".
Pa u "Klasične sportske teme - Rezultati - Kladionica" imate forume "fudbal", "košarka" i "ostalo - tiket, dojave" a u "Navijacke strasti - Online tribina - Opste sportske diskusije" gotovo sve su teme vezane za fudbal. Da postoje (pod)forumi u toj kategoriji sve bi bilo preglednije i lakše bi se dolazilo do željenih tema. Ovako ako me nešto zanima (zato sam i zapeo za ovo jer sam nešto tražio) trebam da češljam 50 strana da bih našao to što tražim jer se na prvih nekoliko priča samo o fudbalu. Ako me shvatate o čemu pričam. (krstarica ima recimo dobro sredjen sportski deo)

U Auto-Moto forumu isto tako imate sve u jedan forum. Burek je society sa gotovo 1mil reg. korisnika, puno ljudi, puno tema pa onda dolazi do zapušavanja. Pod Auto-Moto isto tako možete komotno staviti F1, Rally, Drifting, GP, Styling, Tuning, DIY, Predstavi svoja kola...

Nije da vam solim pamet, ja kažem šta mislim kao korisnik.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mogucnost "pretrage" ne stoji uzaludno Wink
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


I can has cheeseburger?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC 
Pa da, zašto bi bilo jednostavno kad može komplikovano.  Smile  Poenta mog posta je da skrenem pažnju odgovornim na neke stvari, a ne da se medjusobno ubedjujemo u suprotna verovanja. Tako da, što se mene tiče, možete zaključati temu pošto je moj cilj postignut.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Stvar je jednostavna... ljudi pricaju o onome o cemu zele, a kada je sport u pitanju najveci broj njih zeli da prica upravo u fudbalu.
Postoje veliki sportski dogadjaji i takmicenja, ali ni jedno takmicenje osim mozda Olimpijskih igara ne moze da se meri sa Ligom sampiona, Evropskim ili Svetskim prvenstvom.

Nama je u planu da tokom avgusta napravimo reorganizaciju tog dela i jedan forum posvetimo fudbalu, a drugi ostalim sportovima da se ne preplicu kao sada i da fudbal ne gusi ostalo, ali je realno da ce i u toj situaciji, taj fudbalski po svojoj popularnosti daleko nadjacati sve ostale...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


I can has cheeseburger?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC 
Pa najviše pričaju o fudbalu zato što je sve vezano za fudbal, teme o drugim sportovima kao i da ne postoje pa se ljudi nemaju gde uključiti. Koliko se sećam ovako stoji od kako sam se registrovao prvi puta, tamo neke 2004.godine kada ovaj forum nije imao 100k korisnika a možda ni to, ne sećam se, a danas ima gotovo milion. Pa nisu svi valjda obožavatelji fudbala.  Smile  Inače, meni nije namera svadjanje nego konstruktivna kritika, stoga thumbsup. Ako dodje do reorganizacije, biće super. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Ljudi pricaju o onome sto ih zanima... da, najveci broj upravo fudbal zanima. Upravo toliko dominantno koliko to sad izgleda.
Reorganizacija ce pomoci manje popularnim sportovima, ali ce i dalje fudbalski forum biti dominantno aktivniji.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.