Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:31:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Necu da budem Karlin sluga  (Pročitano 9511 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Po mojim saznanjima Lakic je dao intervju nekoj televiziskoj kuci u Loznici,emitovanje istog su sprecili pojedini pripadnici Srpske Radikalne Stranke radi licnih sitnih interesa.Tacno je to sto Zelinjac navodi u svojoj poruci ali vrlo brzo ce u najmanju ruku postavljeni tekst biti upotpunjen sa dva dodatna priloga koja nismo prosli put postavili.
Saznao sam o kojoj televizijskoj kuci je rijec. Radi se o loznickoj KTL-tv. Banda komunisticka nije smjela da pusti pricu, najvjerovatnije da iza sprecavanja stoji Srbin-musliman clan radikala iz Loznice /svi znaju o kome je rijec/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
Sta reci o baka Karli?Ruzna ko lopov u pola 12,kvarnija od svih bivsih predsednika bivsih yu republika,pod stare dane resila da se proslavi i da postane neko i nesto(kad vec to nije uspela celog zivota),i da budem iskren,deluje mi nekako nedojebano.Zato bi trebalo organizovati konkurs na planetarnom nivou,i naci nekog ko je dovoljno lud da je kresne i sve nas resi ove napasti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
Nesto mi ovde nije bas najjasnije. Ako je covek kazao da nije zeleo da svedoci protiv njega, koji je onda interes radikala da ne objave pricu. Prica je malo cudna, s druge strane, valjda je njima u interesu da objave pricu o mukama njihovog sefa, kao i njegovih sunarodnika koji pate kao i on od istih zlotvora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0


radi se o sitnim licnim interesima pojedinaca pogotovu sa lokalnog nivoa Loznice i Malog Zvornika koji svim sredstvima za radi tog sitnog interesa sprecavaju da ova prica dodje do Seselja a i Srpskog naroda ,nema mesta cudjenju ta grupa hohstaplera i bandita u okviru SRS rade i gore stvari na stetu Seselja uskoro ce po mojim saznanjima Lakic predstaviti putem ovog foruma istinu sa imenima i prezimenima ko iz SRS sprecava da ovakve svete stvari izadju na videlo.
Nesto mi ovde nije bas najjasnije. Ako je covek kazao da nije zeleo da svedoci protiv njega, koji je onda interes radikala da ne objave pricu. Prica je malo cudna, s druge strane, valjda je njima u interesu da objave pricu o mukama njihovog sefa, kao i njegovih sunarodnika koji pate kao i on od istih zlotvora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
Samo pozuri Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
sta bi sa lakicem?hoce li se pojaviti na forumu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
sta bi sa lakicem?hoce li se pojaviti na forumu?
već izvesno vreme lakić je radi službenih obaveza nedostupan,verujte da će sve biti u redu i da će on sigurno na kraju izaći sa svojom verzijom celokupnog događaja.Po mojim saznanjima njegova priča postaje sve zanimljivija sa mnoštvom novih detalja u zadnje tri sedmice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
Da li mozda roman pise pa ga nema toliko dugo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Koliko vidim pravi si Ravnogorac,svaka cast brate i neka te dragi bog cuva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
U Srbiji postoje i drugi mediji sem loznicke televizije.Pa neka proba tamo da izadje sa svojom pricom.
Posto sam iz N.Sada,ja mogu da preporucim TV Most,jer mislim da bi oni prihvatili da objave njegovu pricu.
U svakom slucaju,ne sme odustati ako je sve ovo tacno.
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:31:47
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.