Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nece ni da prica samnom  (Pročitano 2922 puta)
04. Apr 2005, 07:08:31
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 247
Nece ni da prica samnom...
Izbegava me...
U stvari radi se o jednoj devojci sa kojom sam bio u nekoj kratkoj vezi i ona je iz mog odeljenja.
Predzadnji dan kada sam bio u kontaktu sa njom pozvao sam je da dodje do mene i ona je rekla da nemoze jer je imala neki slavu(proverio sam to) i to se ustvari desilo pre tri godine...
Sledeceg dana me je ignorisala i nije htela da prica samnom i tako sve do danas...
Jos uvek idemo u isto odeljenje i interesujeme dali postoji nacin da je povratim.
Nadam se da cete mi pomoci zato sto je jos uvek volim Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Niko ne moze da te ignorise ako mu ti licno ne dopustis da te ignorise Smiley Ako ona tebe 3 godine ne jebe ni 2% a tebi toliko stalo, onda s tobom nesto nije u redu Smiley Ne postoji osoba koja moze da istrpi da ignorisuci i cuteci izgura 3 godine ako mi je bas stalo da pricam sa njom.

Zasto ti uopste nju hoces da vratis? Sta to ona ima sto druge nemaju? Ako ne mozes nabrojati bar 10 stvari, i to vaznih i krupnih stvari, batali je, trazi nesto novo, drugo..

Ljubav nije ni matematika ni biologija... i ja ti a ni bilo ko drugi ne moze reci imali nacina ili nema, to moras sam da vidis.
Nije to nikakva filozofija, treba samo malo razmisliti.. probati direkt sa njom, pa ako ne moze, probati sa njenim drugaricama o tome da popricas.. ako nisi poznat kao idiot u drustvu , ako nekoj klikni otvoris srce ona ce te obicno poslusati i pomoci ti, ako nece, prva, ima ona valjda jos drugarica.. ako to ne upali.. jebiga.. razmislis dalje.. kupis novu karticu za mobilni i krenes da se dopisujes sa njom o neobaveznim stvarima i polako suzavas pricu na ono sto te zanima..

Hronicno vec, premalo informacija dajes.. na osnovu samo ovoga sto si rekao jedino sto moze da padne napamet je.. ok ona je idiot.. chemu trud oko nje... Ali to ne mora da bude tako, mogue da samo zbog toga sto si opet zbrzao i opet te mrzelo da kucas pogresna slika o njoj u tom postu...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 247
Ako hoces detaljine no probl.
10 stvari da nabrojim paaaaaa neznam nasta mislis na dusu ili na izgled?
Sto se tice jel ima drugog decka sve sto znam jeste da se druzi sa celim odeljenjem a posebno sa dvojcom.
Neko kaze da je u vezi sa jednim a neko kaze da je u vezi sa drugim a neko kaze da posle mene nije imala nikog i da sam joj ja bio "jedini"
"Ona je idot" paa nebi bas to rekao najjjbolja je iz svih predmeta(mislim na ocene)."zasto hocu da je vratim" paaaa iz mnogih razloga mislim ima ih preko stoooo Smile ."Ljubav nije matis ili bio" pa mozda ali je onda neki drugi predmet Smile ."Idiot" ma ja sam gazda u drustvu . Neki "drugovi" me mrze ali vecina ne.Dobro ajde kupim novu karticu dopisujem se sa njom sve je to lepo i krasno ali ko zna kakva ce da bude njena reakcija kada sazna da sam jaaa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
E super.. posto nisi ni jedan razlog naveo zasto ti je stvarno stalo do nje.. [jer sve ovo sto si rekao je u sustini prazna prica i glupost.. to sto najbolja u skoli nije razlog da je volis, ni to sto je lepa, ni to sto je pametna, takvih je bar 1 500 000 000 na ovoj zemlji] ne vidim ni jedan razlog zasto bi se ti cimao oko nje.
A sama cinjenica da ima najbolje ocene.. znam jako mnogo ljudi koji su idioti a bili su vukovci. Ne mislim na medicinski pojam [Iq skala:
Moron = 50-69 , Imbecile = 30-49 , Idiot = 29 & below]. Mislim na ponasanje.
Skreces sa teme , pises smajlije tolike, dakle nije ti do toga stalo.
Ako jeste, uozbilji se i pocni pisati ozbiljno ako hoces pomoc, ako neces, tvoj problem.
Ne postoji recenica koju mozes da kazes ili pilula koju treba da popijes i da sve bude u redu Postoje samo jako dugi i mucni nacini da se nesto zaista vredno postigne, a kako tebe mrzi da posteno poruku napises.. velike su sanse da ces uspeti.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.