Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 16:53:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nebojša Bakočević  (Pročitano 61653 puta)
28. Feb 2008, 05:54:47
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Rođen 15. februara 1965. u Beogradu.

Nakon uspeha i određene količine slave koje je stekao tokom 1980-ih i početka 1990-ih, u prvi plan izbija njegova problematična i ekcesna reputacija. Kao posledica bizarnog ponašanja usled drogiranja te čudne naravi, Bakočevića od 1999. godine i epizode u filmu Nož uopšte i nema na filmu, a zadnju veću ulogu ostvario je još davne 1994. u filmu Slatko od snova. I u pozorištu se pojavljuje veoma sporadično.

Do tada je bio veoma tražen, ostvarivši izuzetno zapažene uloge u filmovima Pun mesec nad Beogradom, Velika frka, Crni bombarder, Original falsifikata, Početni udarac, Kako je propao rokenrol, Oktoberfest i Bal na vodi. Glumci iz njegove generacije poput Dragana Bjelogrlića, Srđana Todorovića, Gorana Radakovića, itd. su veoma aktivni dok on potpuno tavori već praktično 15 godina.



Ovaj lik iritira mnoge ljude koje znam, ali meni je skroz OK kao glumac. Steta sto je ovako srdit i neuracunljiv, sam je sebi najveci neprijatelj. Dosta glumaca na nasoj sceni se drogira i dopinguje na razne nacine (ili su se drogirali) pa nisu sebi ovako unistili karijere.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Ovo je zadnje sto sam nasao o njemu u novinama.


Izvor: Svet, 9. januar 2004.


Nebojša Bakočević proganjao svoju bivšu devojku balerinu Ašhen Ataljanc tokom njenog boravka u Beogradu

ŽIZELA - POŠIZELA!



Javna je tajna da se "večiti dečak" naše kinematografije glumac Nebojša Bakočević svojevremeno zabavljao sa najlepšim prestoničkim damama. Jedna od njegovih emotivnih veza koja je privlačila posebnu pažnju predstavnika medija i punila novinske stupce bila je ona sa slavnom balerinom Ašhen Ataljanc.

PROšLO JE DESET GODINA OD RASKIDA

Iako je od tada prošla skoro čitava decenija, a u međuvremenu se mnogo toga desilo, ta romatnična priča se još uvek spominje. Ipak, ako je verovati standardno dobro informisanim "čaršijskim izvorima", konačan epilog ove romanse nije nimalo bajkovit ponajviše zahvaljujući nepredvidljivoj ćudi poznatog glumca.

Baletski spektakl održan u Sava centru u okviru novogodišnjih praznika ponovo je vratio pred beogradsku publiku primabalerinu jermenskog porekla koja već godinama uspešno gradi karijeru na inostranim scenama. Sreću zbog uspešnog povratka u domovinu i srdačnog prijema ovdašnjih zaljubljenika u baletsku umetnost Ašhen Ataljanc je pomutio ponovni susret sa nekadašnjim dečkom koji se svojski "potrudio" da joj početak 2004. godine ostane u nezaboravnom, mada nimalo prijatnom sećanju.

Da li zbog toga što nikada nije prežalio svoju veliku ljubav, ili zbog zavisti što je karijera Ašhen Ataljanc u međuvremenu postala briljantna, dok je njegova "poslovna zvezda" sve više tamnila, tek, Nebojša Bakočević je dočekao prvu priliku da joj zagorča život.

Malo je reći da se poznata balerina iznenadila kada je po povratku u hotel "Hajat" u kojem je odsela, zatekla Nebojšu koji je svratio da je vidi ponudivši se, bez pardona, da joj pravi društvo tokom ručka.

PITANJE JE DA LI ćE DOćI DOGODINE

Ipak, pravi karambol nastupio je u večernjim časovima, kada je nakon završetka predstave Ašhen Ataljanc poželela da kolegama pokaže čari Beograda. Maloj, ali odabranoj umetničkoj ekipi priključio se, naravno, i Nebojša kojem nimalo nije smetalo to što mu je glasno i jasno predočeno da nije poželjan u tom društvu.

Dok je Ašhen crvenela od stida pred zbunjenim prijateljima i gostima restorana koji su zgranuto posmatrali neprijatnu scenu, Nebojša je u velikom stilu odglumio patetičnu scenu i, izvređavši bivšu devojku, napustio lokal. Taman kada se ponadala da je njenoj muci kraj, Nebojša se posle ponoći ponovo pojavio u hotelu.

Nakon bezuspešnih pokušaja da se domogne sobe gospođice Ataljanc, Bakoč je umesto da odustane, pozvao policiju uz obrazloženje da mu je primabalerina ukrala 100 evra. Patrola koja je vrlo brzo pristigla na lice mesta odmah je shvatila da situacija nije baš onakva kakvom je predstavljena, tako da je sve okončano pretnjama kojima je Nebojša "počastio" sve prisutne pre nego što se zaputio u noć, dok je istraumirana Ašhen Ataljanc odlučila da narednih nekoliko dana koliko je još nameravala da ostane u Beogradu, provede na nekom sigurnijem mestu gde je Bakočević neće moći uznemiravati.





----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


VRATI MI MOJIH 100 EVRA!

Nakon što je odbila da ga primi u hotelsku sobu, Nebojša Bakočević svoju bivšu devojku, balerinu Ašhen Ataljanc, prijavio policiji

Izvor: Kurir, 6. januar 2004.

Baletski spektakl "San zimske noći" u kojem je, posle tri godine odsustva, u Beogradu nastupila Ašhen Ataljanc napunio je nedavno dvoranu Sava centra. Interesovanje domaćih medija bilo je veliko, nesrazmerno interesovanju domaćih kulturnih institucija da na bilo koji način pomognu dolazak naše čuvene balerine i njenih gostiju. Međutim, tek nakon njenog odlaska na videlo je izbio incident koji će Ašhen pamtiti duže nego predstavu.

Nebojša Bakočević, nekada jedan od najtalentovanijih mladih glumačkih lavova i bivši dečko Ašhen Ataljanc, u javnosti poznat po dugoj istoriji incidenata, potrudio se da Ašhen ovo gostovanje ne upamti po dobru...

(Ne)pozvan gost

Naime, nakon nastupa na sceni Sava centra, Ašhen se sa kolegama igračima vratila u hotel "Hajat", gde su bili smešteni, da večerom i internim partijem proslave uspešno veče. Igrači su seli da večeraju, a onda se pojavio Bakočević.

Njega je na večeru pozvao pilot Nenad Lalović, prijatelj Ašhen Ataljanc i čovek koji je organizovao i finansirao "San zimske noći". On je te večeri pozvao veliki broj prijatelja naše primabalerine sa željom da njeno gostovanje nakon dugo vremena protekne u što lepšem ambijentu. Znajući da su se Bakočević i Ašhen prošlog leta slučajno sreli i da se tom prilikom Nebojša ponašao korektno i normalno, Lalović je pozvao i njega.

Bakoč se na večeri pojavio sa dvojicom prijatelja koji nisu bili pozvani, ali je, i pored toga što Ašhen nije želela da razgovara s njim, večera protekla u najboljem redu. Incident se dogodio tek oko dva sata noću, kad se društvo već uveliko razišlo. Ašhen, koja se već bila povukla u hotelsku sobu, ponovo je odbila da razgovara sa glumcem, nadajući se da će to biti dovoljno da Bakočević ode kući. Međutim, Nebojša je podivljao i počeo da preti da će pozvati policiju. Nakon što je Ašhen prekinula vezu, on je to stvarno i učinio. Dežurnoj službi MUP-a Bakočević je prijavio da mu je Ašhen uzela 100 evra (?!).

Policija odvela Bakoča

Policijski inspektori koji su se u "Hajatu" pojavili desetak minuta kasnije, posle saslušanja usplahirenog Bakočevića, utvrdili su da cela priča nema osnova. Balerinu nisu ni obavestili o Bakočevićevoj prijavi, a njega su ispratili napolje. Za celu ujdurmu Ašhen je saznala tek kasnije. Iako veliki uspeh njenog gostovanja ovim svakako nije pomućen, ona je otputovala iz Beograda s gorkim ukusom u ustima. Upitana da prokomentariše sve što se dogodilo, za Kurir je izjavila:

- Meni je Nebojše najiskrenije žao. On i ja se znamo jedanaest godina, i u vreme kad smo se zabavljali, Bakoč je bio sasvim drugačiji čovek. Nije mi drago što se piše o tome, ali ne mogu da ga mrzim, jer znam da nije bio svestan svojih postupaka. Možda sam, jedino, pogrešila što sam bila previše fina. Znam da on više nema prijatelja, da mu je teško. Mada znam da se i dalje drogira, ipak me nije bilo sramota da se nađem u njegovom društvu. Sada mi je to vratio na veoma ružan način - tužno je konstatovala Ašhen Ataljanc.

N. Dević
« Poslednja izmena: 28. Feb 2008, 06:27:04 od Zvonko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
I N T E R V J U
Nebojša Bakočević

Izvor Kurir, 4. februar 2004.


NISAM NARKOMAN

Akademiju sam upisao zbog žena. U životu me zanimaju isključivo dve stvari: hrana i žene. Za Oskara me zabole uvo.



Glumac Nebojša Bakočević u poslednje vreme ponovo puni novinske stupce. Ali ne povodima kao tih davnih osamdesetih, kada je dominirao talentom i šarmom, a Beograđanke ga častile nezvaničnom titulom najvećeg zavodnika. Ko ga se možda i ne seća kao Čikala iz "Boška Buhe", sigurno je video neku reprizu kultnih ostvarenja domaće kinematografije, poput filmova "Bal na vodi", "Kako je propao rokenrol", "Dogodilo se na današnji dan", "Original falsifikata", "Crni bombarder".

Stigao je da se pojavio čak i u folk epopeji Dragane Mirković "Slatko od snova", a na pozorišnim daskama poslednji put smo ga videli u ulozi njegovog alter-ega, Sida Višuza, u predstavi "Zigi Stardast". I od tada - ništa. Do nedavno, kada se u samo par dana Bakoč obreo u glavnim ulogama, ne filma i teatra, gde mu je mesto, već tabloidnih priča nedostojnih mladića koga su nekad svi već videli kao prvog Srbina u Holivudu. O svemu tome, mora se priznati hrabro, Nebojša Bakočević je pristao da govori za Kurir...

Šta se to desilo sa Ašhen Ataljanc? Žalila se da si je maltretirao, o tome su pisale i novine...
- Mi smo još uvek prijatelji i nikakve novine ne mogu da nas posvađaju. Imao sam to zadovoljstvo da se zabavljam sa Ašhen pre dosta godina. Bilo mi je domaćinski i normalno da je sačekam kako dolikuje, sa ružom i poklonima. Ona je došla da odigra fantastičnu predstavu, u kojoj sam uživao. Sve ostalo, o čemu su novinari pisali, ne bih da komentarišem. Mogu jedino da kažem da se to, što se između nas desilo, odigralo u "Interkontinentalu", a ne u "Hajatu". Toliko o novinama.

Priča se i da su te nedavno prebili skinsi, te da se opet drogiraš?!
- Iskreno, meni ne treba taj publicitet. Prvi film sam snimio kad sam imao sedam godina i medijske priče su samo propratna stvar za ono što radim. Nisu me tukli, već sam dobio par udaraca. I nisu bili skinhedsi, nego ljudi koji pod pojmom "dobar provod" podrazumevaju da se napiju, izdrogiraju i nekog prebiju, pa su naleteli na mene. Što se tiče drogiranja, to je stvarno smešno. Kad u Srbiji svako bude gledao svoja posla, biće nam mnogo bolje. To da li se drogiram je moja stvar. Čak sam i svom ocu Lazaru Bakočeviću dao mokraću na analizu. U rezultatima nije bilo ničega, tako da, ukoliko to nekoga zanima, imam i crno na belo. Čudna stvar mi se dešava u poslednje vreme... Otkad sam počeo da govorim istinu - niko mi ništa ne veruje.

Imaš li poslovnih, glumačkih ponuda, s obzirom da si poprilično pauzirao?
- Ima još ljudi koji znaju da nisam neko koga bi trebalo gurnuti u zapećak ili izbegavati. Pauza je dobro došla i meni i publici. Ljudi su me se uželeli, taman dovoljno. U međuvremenu sam imao druga posla. Na ovu "karoseriju" imam veliku kilometražu, tako da mi malo njih veruje da ću 15. februara napuniti 39 godina. Očekujem da će me zvati, ali u Srbiji ništa nije sigurno... ni kad potpišeš ugovor, a kamoli kad se dogovaraš sa nekim. Završio sam reklamu za Telekom, sa Rašom Andrićem i Anitom Mančić. Radiću jednu epizodu "Mile protiv tranzicije", što mi je drago, jer mi je to omiljena domaća serija. Stvarno mi je čast što me je takva ekipa zvala da sarađujemo.

Da li te i dalje prati glas da si švaler?
- To morate da pitate žene, ali moram da priznam da sam primetio da me vole, a ja njih obožavam. Kad sam 1983. upisao Akademiju, jedna od devojaka mi je rekla da sam glumu upisao zbog žena. Ima u tome istine. U životu me zanimaju isključivo dve stvari: hrana i žene. Za Oskara me zabole uvo.

Kakve žene voliš?
- Vesele, lepe i pametne. Da bih se oženio, ona bi morala da se brine o meni, a ja o svemu ostalom. Još je davno Leonard Koen napisao da će žene jednog dana da preuzmu sve u svoje ruke, a muškarci će da se bave svojim detinjastim poslovima, kao što su umetnost, poezija... One i onako održavaju ovaj svet u životu.


-------------------------------------------------------------------------------------
  Otac pozvao policiju, Bakoč proveo noć u zatvoru

Veče nakon razgovora sa Nebojšom Bakočevićem, koji ste u prilici da čitate na ovim stranama, na agencijama se pojavila vest da je poznati glumac uhapšen. Bakočević se, prema informacijama iz policijskih izvora, pojavio u roditeljskom stanu u Bulevaru Avnoja i počeo da vređa prisutne goste koji su se tu okupili zbog smrtnog slučaja. Njegov otac Lazar Bakočević je bio prinuđen da pozove policiju i Nebojša je proveo celu noć u pritvoru. U pokušaju da proverimo ovu informaciju, pozvali smo telefonom Bakočevića, koji nam je plačnim glasom saopštio kako nije uspeo da ode ni na bakinu sahranu, jer ga je otac bez razloga prijavio policiji.
--------------------------------------------------------------------------------------

MAJA PASULJEVIĆ
« Poslednja izmena: 28. Feb 2008, 06:11:08 od Zvonko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Glumac Nebojša Bakočević osumnjičen da je krao u zgradama RTS-a i "Energoprojekta"

KANCELARIJSKI DŽEPAROŠ?!

Izvor: Svet, 4. jun 2004.

Pošto je sa samo sedam godina odigrao malog partizana Čikala u filmu "Boško Buha", mnogi su Nebojši Bakočeviću predviđali holivudsku karijeru. Imao je lepotu, talenat i harizmu ali je krenuo drugim putem. Posle višegodišnjeg konzumiranja droge, Bakočević nije više ni senka nekada najpoželjnijeg Beograđanina, a kako piše beogradski dnevni list Internacional, 39-godišnji glumac uskoro bi trebalo da se nađe pred istražnim sudijom zbog sumnje da je pokrao dvoje ljudi.

Oni navode da je Bakoč osumnjičen da je 19. marta došao u zgradu Radio-televizije Srbije i prijavio se za snimanje emisije. Zatim je ušao u jednu od kancelarija, zamolio radnicu da telefonira, a kada je ona na trenutak izašla, ukrao joj je iz torbice oko 23.000 dinara.

Sličnu "akciju" izveo je i u poslovnoj zgradi "Energoprojekta" na Novom Beogradu. Prijavivši se da ide u posetu prijatelju, popeo se na drugi sprat, ušao u jednu praznu kancelariju i iz jakne koja je visila okačena na čiviluku uzeo novčanik sa novcem, ličnim dokumentima i kreditnim karticama.

Ovo je izgleda poslednji čin njegove karijere, za koju je bilo nade donedavno, kada se pojavio u reklami za mobilnu telefoniju.

A glumačka karijera Nebojše Bakočevića bila je više nego uspešna. Posle "Boška Buhe" usledili su "Dogodilo se na današnji dan", "Kako je propao rokenrol", "Original falsifikata", a posle još desetak poznatih projekata završilo se filmovima "Do koske" i "Nož"...

Nož na čijoj je ivici potom zaplesao postao je sve oštriji. Nekada najlepši srpski glumac, tiha patnja svih ovdašnjih udavača, ušao je u sukob sa zakonom.

Pričalo se da se posle uspešnog lečenja "skinuo" sa droge, ali je svojim ponašanjem demantovao sve oko sebe: prvo su ga prebili skinhedsi, a zatim je u novinama osvanula vest da je u hotelu "Interkontinental" maltretirao svoju bivšu devojku, poznatu srpsku balerinu Ašhen Ataljanc.

Bakočević je to demantovao, ali su posle samo nekoliko dana novinske agencije objavile vest da je uhapšen i da ga je policiji prijavio njegov otac Lazar Bakočević, pošto se pojavio u roditeljskom domu na Novom Beogradu i izvređao prisutne rođake koji su se okupili povodom smrti Nebojšine bake.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 227
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
BlackBerry 
Steta , bio je dobar glumac ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.27
mob
HTC Smart
Vratiću se kad snimim svoj film

Jedan od naših najboljih glumaca Nebojša Bakočević godinama je u medijskoj ilegali, koju je nakratko prekinuo manjom ulogom u seriji „Vratiće se rode" i rolom u filmu „Artiljero", koji je trenutno u postprodukciji.

Iako je najavljivano da je to njegov povratak na veliko platno, Bakočević u ekskluzivnoj izjavi za Press Reviju kaže da se ne vraća na film kao glumac već da planira druge poslove u sedmoj umetnosti.
- Nije to moj veliki povratak već sam samo učinio uslugu prijateljima Raši Andriću i Srđi Anđeliću - kaže glumac, i napominje da ne želi da daje intervjue jer nije estradna ličnost.
- Nisam deo tog sveta i mislim da je bolje da pišete o estradi, a ne o meni. Ljude to više zanima. Imam neprijatna iskustva sa novinarima, a i stvarno nemam šta da ispričam. Ako budem uradio svoj prvi film, možda ću u tom slučaju pričati za medije - kaže zvezda kultnih ostvarenja „Crni bombarder" i „Kako je propao rokenrol".
„Večiti dečak" srpske kinematografije, kome su mnogi predviđali holivudski uspeh, već na početku karijere postao je tema žute štampe. Mediji su pisali o njegovoj prekoj naravi, problemima sa narkoticima, vezi sa danas poznatom balerinom Ašhen Ataljanc...

Pominjalo se i da je krao, zbog čega je i odlučio da se izoluje.
- To da li se drogiram je moja stvar. Čak sam i svom ocu Lazaru Bakočeviću dao mokraću na analizu. U rezultatima nije bilo ničega, tako da, ukoliko to nekoga zanima, imam i crno na belo. Čudna stvar mi se dešava u poslednje vreme... Otkad sam počeo da govorim istinu - niko mi ništa ne veruje - rekao je u jednom od retkih intervjua 2004. godine.
Glumac, za kojim su devojke osamdesetih i devedesetih „sekle vene", nikad nije krio ljubav prema lepšem polu.
- Akademiju sam upisao zbog žena. U životu me zanimaju isključivo dve stvari: hrana i žene. Za Oskara me zabole uvo. Volim vesele, lepe i pametne žene. Da bih se oženio, ona bi morala da se brine o meni, a ja o svemu ostalom. Još je davno Leonard Koen napisao da će žene jednog dana da preuzmu sve u svoje ruke, a muškarci će da se bave svojim detinjastim poslovima, kao što su umetnost, poezija... One i onako održavaju ovaj svet u životu - rekao je Bakočević. 

Izvor: Press

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

baka.jpg
(23.74 KB, 400x295)
bakoc4.jpg
(20.39 KB, 400x300)
bakooo.jpg
(26.61 KB, 400x356)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 16:53:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.215 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.