Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:28:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nebeski Ostrog  (Pročitano 6366 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 877
Zastava Pored vrlo prometne ulice :(
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson K800i
Nisam vernik, ali sam znatiželjan oko ovoga...

Strom1000, kažeš da je ova pojava trajala, tj. ponavljala se, duže vreme?
IP sačuvana
social share
Ретко која жена виси о руци мушкарца који је био одиста човек њеног укуса.
 Јован Дучић
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


bog je put istina i zivot

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 123
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia N-70
Na koju misliš?Plamen na nebu (zlatni andjeo na youtube) trajala je oko 15 minuta.Uradio sam tri klipa a izmedju klipova foto snimke.Ono što se ne vidi,iza plamena na nebu u oblacima išli su čitavi redovi teksta,kao u bioskopu.Zvuka nije bilo.Na fotkama se vidi čak i lice "andjela" koji podiže ruke(to se vidi na klipu 3).Kraj sam loše kadrirao zato što mi je pažnju privukao beli trag(koji je ispisao slovo S) to je uživo izgledalo kao flota aviona da zvekne pun gas.Eto kako mekosvetlo zna gde da baci postove.Ništa nije slučajno.Složiće se stvari,al ajd od početka.Novembar 2006 u foto radnji u ns prebacujem sliku prijatelja blututom i iz procesora izlazi Hristova slika,ja ponovo,ono opet,kažem curi i dam fon njoj,opet Hristova slika.Devojka se smrzla.Posle 10-dana,pakujem ćerke u auto,idemo na Ostrog.Spavamo u pazaru i sutra krećemo dalje,na oko 5 km pre djurdjevih stupova usred vožnje dogodilo mi se mislim da je prava reč katarza,strahovit+ udar ljubavi,J i M me gledaju,alo tata šta bi?Devojke su 17 i 16 god,kontaju sve živo,pauza i nastavljamo dalje...




..Kad manastir,podigao ga je Rastko u slavu sv.Djordja.Tad sam definitivno shvatio,MISIJA ! Čitav život složio se i povezao,odgovori na sve dileme,dogadjaje i razloge.Da,a ćerke sam vodio na krštenje na Ostrog,jelena je imala 1.5 god a milica 6.mes. Iz ns pravo tamo,krstio ih je monah Stefan.Sad pazi,objave su trajale od Božića do Vidovdana.Sve sam ih snimio,SVE ,početak kulminaciju i razgradnju.Nebeski Ostrog-na nebu pise rusija dogodio se na sam Božić,od 16-16.45 h.Bio sam u Petrovcu,mila sipa Božićni ručak,prvo meni,ja tog trenutka dobijam misaonu poruku *Miločer*ustajem od stola,na njihovo zaprepašćenje,palim suzuki i na miločeru sam za 10 min.Nisam imao pojma šta je na slikama,ali kad sam pregledao slike,smrzo sam se,ja sam prvo video andjela koji iz oblaka drži krst u ruci,sutra sam uradio fotke,doneo u petrovac,pokazao drugarima,a ostrog i sv.Vasilija je prva videla konobarica,gabrijela dimitrov,bugarka,zamisli,došla je sa 40 god da se krsti na Ostrog i ostala da živi u cg ! Objave su se nastavile,ja sam bukvalno bio vodjen,inače,to snimiti je nemoguće! Pa sad ti neveruj...E,da vezano za tanjire,pred moj odlazak iz cg,prišao mi je miki,momak koji pravi koralni nakit i spava na plaži i rekao da su...




4. tanjira preletela iznad mora dosta blizu i nisko prema jugu.Kaže da ih je dobro video.Ja ih nisam nikad video.Za mene,duh koji me vodi i pokreće je duh mojih i naših predaka,nemam dilema,nemanjići,tačnije Stefan Uroš 3,sv.Stefan Dečanski.On je zakuvao,kroz dogadjanja do vidovdana imam milion svedoka i dokaza za to.Fotografije su najjači dokaz.A blokada medija u srbiji govori još puno toga.U cg svi,bukvalno svi ljudi koji su videli su videli isto što i ja,ovde nije tako,ovde su hari poter i mala grupa slepaca glavni igrači.Jbg.Sad sam isčitao sirkanove tekstove,kako se stvari slažu to je neverovatno,i videćeš,ovo će podići planetu na noge lagane.Dokazi hrišćanstva i pravoslavlja,prvi put u istoriji sveta,nama srbima,potomcima nemanjića.Ako hoćeš nastaviću,al ajde pogledaj fotke malo dušom...




Poruke spojene by crni scorpion - nemojte pisati poruke za redom, postoji dugme izmeni
« Poslednja izmena: 12. Jun 2008, 12:45:04 od crni scorpion »
IP sačuvana
social share
nema sile do duha svetoga,nema boga do boga jednoga...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 877
Zastava Pored vrlo prometne ulice :(
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson K800i
Iako je sve ovo, kao što rekoh, krajnje interesantno, moram da napomenem da postoje atmosferske prilike u kojima se može desiti pojava "sijanja oblaka", tj. pojava gde vodene čestice u oblaku mogu da reflektuju sunčevu svetlost u svim bojama spektra... evo primera:

IP sačuvana
social share
Ретко која жена виси о руци мушкарца који је био одиста човек њеног укуса.
 Јован Дучић
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


bog je put istina i zivot

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 123
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia N-70
Ok,sada stvarno preterujete,prvo:odsjaj i refleksija ne mogu da emituju energiju,u ovom slučaju svetlost,a nebeska vatra emituje svetlost čiji se trag vidi po moru isto kao i sunčev.Drugo:na fotografijama koje sam uradio izmedju video snimaka jasno se vidi i zlatni andjeo koji podiže ruke i slovo Z i slovo S.Treće:ne može odrsjaj da se kreće prema suncu pa da počne da se kreće unazad,i očito rastavlja i ispisuje poruku.Četvrto:pročitajte tekstove uz clipove na youtube.Peto:"zlatni andjeo"je samo deo fenomena koji su se dogadjali od Božića do Vidovdana.Neću da vas ubedjujem u ništa,hoću da vidite i shvatite da nam se Bog (viša sila,fenomen prirode,andjeli,vanzemaljci,zovite kako god hoćete) obratio,i da je to prvi put da je znamenje zabeleženo neoborivim dokazima.Opna,ili nemoć da se kaže istina je zla kob srbima.Ponavljam,ovo je samo jedna od 8 objava koje sam snimio.Da se dogodilo hrvatima cela planeta bi tutnjala od istine.Medjugorje su deca rekla:dogodilo se (ja verujem da jeste) i šta se dogodilo-hodočašća ! A mi ? Ludak,laže,izmišlja,mediji blokirani i ugušeni,mada su novinari videli i prepoznali.Pa šta je problem? Ko to u Srbiji ne vidi što malo dete vidi?Sada je vreme da svi saznate razloge zbog kojih je nevera i laž,izdaja i blud,nemoral i prozaičnost,licmerje i gordost postalo trend u srbiji.Vreme je sadašnje,ličnosti stvarne i akteri svi mi ! Dosta je bilo.I ja imam dve ćerke,i neću da se krešu za lovu,ni da im sudbinu kroje penzioneri,ostrašćeni nacionalisti i prodani pe***čići.Na projektovane sukobe Srbije i celog sveta čučnete lako zato što su autoriteti imbecili.Ko je od vas Srba video grb Nemanjića? 3%,a zašto?Zato što je to projektovano.Zašto sukob Srbija-Crna Gora? To ne postoji,to nije istina.Duhovne, krvne i genetske veze ne mogu uslovljavati pravne granice.Nikad.Najlepši smo narod na svetu,u srbiji,u autobusu ima više lepotica nego na pistama svetskog jet seta,sport,nauka,šta god.To su darovi Duha svetog.To je Hristov blagoslov.Bog je život dao i lepotu i sve o čemu pišem.I objave prirodom su delo njegovo.Ako neko misli da će sv.Vasilije napisati pismo sa memorandumom u zlatotisku,greši.Neće.To što mi slavimo slave,to što su mošti svetih netruležne,što se sam pali plamen u Jerusalemu,to su čuda,to su znamenja.Ništa Srbima ne fali,samo vera u gospoda.Ako hoćete,sve redom,od kada i zašto stradamo,napisaću.Napisaću istinu.Krajnje je vreme.
IP sačuvana
social share
nema sile do duha svetoga,nema boga do boga jednoga...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 877
Zastava Pored vrlo prometne ulice :(
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson K800i
Nisam mislio da te iznerviram, samo sam napisao neku svoju pretpostavku, pošto, kao što rekoh, nisam vernik. Ipak je ovo razmena mišljenja, makar i suprotnih, nema potrebe za nervozom... Smile

Ako hoćete,sve redom,od kada i zašto stradamo,napisaću.


Potencijalno zanimljiva tema, ako želiš... otvori je...
IP sačuvana
social share
Ретко која жена виси о руци мушкарца који је био одиста човек њеног укуса.
 Јован Дучић
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


bog je put istina i zivot

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 123
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia N-70
Ma nisam nervozan brate,nervoza ne postoji,to je za miševe,samo želim da vidite i shvatite to što pišem.U pitanju smo svi mi...važmo je jako.Doneo sam sve ovo u jumu 2007,godima je uludo otišla.Vreme je sada bitno,i beograd najbitniji ! Nadam se da sutra dižem sajt,pa pogledaj,siguran sam da ćeš puno toga videti.Više je mesta,svaki detalj sam objasnio.Puno hvala bureku i svima vama,ne želim da pravim tenziju morate shvatiti,ne bitno jesu li alijens ili earths o glavi nam rade,a za nas su ništa,pi***kice obične.
IP sačuvana
social share
nema sile do duha svetoga,nema boga do boga jednoga...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:28:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.