Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:59:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nebeski Ostrog  (Pročitano 6365 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


bog je put istina i zivot

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 123
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia N-70
ovaj plamen nije sunce, sunce se nalazi levo od njega,i nije odraz sunca,vec izvir svetlosti koji ostavlja trag po moru...
IP sačuvana
social share
nema sile do duha svetoga,nema boga do boga jednoga...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Svaka tebi cast ako si video te stvari u oblacima.  Smile
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


bog je put istina i zivot

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 123
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia N-70
Ne video nego i snimio da svi vidite.Sve to se nije i ne može slučajno dogoditi,objave su bile nebom,vatrom i vodom,znači prirodom ! Ko vlada prirodom?Ko može od oblaka da napravi sliku?Ko može da pusti plamen nebom?Ko može u talasu morske vode naslika svetitelje i ljudske likove?Odgovor je samo jedan !Naravno da smo svi videli oblak koji liči na nešto,ili slovo,dva,ali da nebom bude naslikan Ostrog,i to na Božić i to izmedju sv.Stefand i sv.Nikole to nije slučajno.Da ne mogu da dokažem tvrdnje,nikad nikom ne bi ni rekao,ali istina je Čudo se dogodilo!
IP sačuvana
social share
nema sile do duha svetoga,nema boga do boga jednoga...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Citat
Sve to se nije i ne može slučajno dogoditi
Citat
Ko vlada prirodom?
Citat
Ko može od oblaka da napravi sliku?
Citat
Ko može da pusti plamen nebom?
Citat
Ko može u talasu morske vode naslika svetitelje i ljudske likove?
Obnovi fiziku.  Smile 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.27
Видим облаке, мислим лепе слике, али обични облаци.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


bog je put istina i zivot

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 123
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia N-70
Studirao sam geografiju,tako da mi formiranje i nastanak oblaka,astronomija i prelamanje svetla nisu strani.Naravno,cenim vaša misljenja i oprez lighsoft-a,i meni je trebalo vremena da shvatim.Urbana sredina i život u njoj definiše čoveka na takav način da fenomene i ne vidi.Čitava Srbija,posebno bg i ns su zatrpani ponudom milion nebitnih i nemoralnih stvari,a popovi uglavnom anemični,predani materijalnim vrednostima nesposobni da i sami shvate ono što propovedaju.Tek na  manastirima kao što je Ostrog možete sresti ljude posvećene veri na pravi način koji su svedoci i akteri čuda i dela duha svetog.Mislim na ozdravljenja fizčka i menalna koja se dogadju trenutno ! U svakom slučaju,imate oči pa pogledajte.Postaviću još jednu temu vezanu za Nebeski Ostrog,takodje obrazloženu fotografijama,Na nebu piše Rusija. Smile
IP sačuvana
social share
nema sile do duha svetoga,nema boga do boga jednoga...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
U prirodi ima bezbroj oblika oblaka koji nas može asocirati na slike koje podsvesno forsiramo.Kamenje,zgužvano platno itd,svi ovi slučajni oblici mogu nas asocirati na neku sliku.A mi vidimo upravo slike koje želimo da vidimo.U psihologiji psiholozi koriste slučajnu mrlju na papiru kako pi pitali svoje pacijente na šta liči ta mrlja.Neko vidi krv,neko monstruma,neko čoveka sa nožem,neko dete,neko drveće  itd,bezbroj asocijacija ima,i na tim asocijacijama psiholog može dosta toga da sazna.Te slike na početnoj strani mogu da me asociraju na bezbroj stvari kao što su makaze,štipaljka,žbunje,krokodil iz vode,kit itd.Za te oblike nikada nemožemo reći da su samo to i ništa više.
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


bog je put istina i zivot

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 123
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia N-70
javascript:void(0);
Smileja sam pokazao istinu,objasnjenja su moja a vidjenje vase.ne zelim da vas silom ili lepom pricom usmeravam bilo gde,mislim da ste svi mladi,pametni i obrazovani.isto tako verujem da dobro vidite.sve ovo je cudo,prvi put u istoriji sveta snimljeno i prezentovano na ovakav nacin.vec sam rekao,gospod nikad nije nedorecen i dokaza je stvarno obilje.zao mi je sto ne mogu da vam prenesem reakcije rusa kojima sam pokazao fotografije.takve izlive emocija nikad pre nisam video.pogledaj sada temu: na nebu pise rusija,upravo podizem fotografije
IP sačuvana
social share
nema sile do duha svetoga,nema boga do boga jednoga...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
javascript:void(0);
Smileja sam pokazao istinu,objasnjenja su moja a vidjenje vase.ne zelim da vas silom ili lepom pricom usmeravam bilo gde,mislim da ste svi mladi,pametni i obrazovani.isto tako verujem da dobro vidite.sve ovo je cudo,prvi put u istoriji sveta snimljeno i prezentovano na ovakav nacin.vec sam rekao,gospod nikad nije nedorecen i dokaza je stvarno obilje.zao mi je sto ne mogu da vam prenesem reakcije rusa kojima sam pokazao fotografije.takve izlive emocija nikad pre nisam video.pogledaj sada temu: na nebu pise rusija,upravo podizem fotografije
Pa upravo oni koji su pametni i obrazovano racionalno i logično razmišljaju.A osobe koji su odgojeni striktno po religioznim principima,njima ni nesmeš nešto drugo da kažeš.Ako takvoj osobi kažeš video sam Anđele tu ili tamo,ta osoba će bez rezervno,bez sumnje i pitanja to poverovati i potvrditi jer je tako naučen i odgojen u institucijama crkve.Zato je bila reakcija i emocija Russa takva.
Mnogi crkveni vernici vide Anđele,ali niko ne vidi Isusovo upozorenje.
Mark 13,22 "Jer će izaći lažni Hristosi i lažni proroci,i pokazaće znake i čudesa da bi prevarili,ako bude moguće i izabrane."
Znači neki će pokazivati čudesa kao što se ovde pokazuje neko čudo.Ko poznaje Isusa i Jevanđelje,taj zna da će se jedini Anđeli videti tek kada  Isus bude došao,jedino čudo će tek onda biti od Boga.
« Poslednja izmena: 10. Jun 2008, 13:22:54 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


bog je put istina i zivot

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 123
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia N-70
Reći video sam andjele ja ne mogu,ovo što želim da pokažem je duhovni uticaj više sile,po meni uticaj andjela.Prošao sam ja put dugačak,tako da znam šta govorim.Takodje podršku  sam dobio od nekih popova,monaha i monahinja da istrajem,jer su oni videli isto.Rusi znaju ko se nebom objavljuje,i srbi znaju.Priče o lažnim prorocima i zadnjim danima sam i sam čuo.Ovo što sam pokazao je po meni obraćanje naših svetaca i zaštitnika,u pitanju je sv.Vasilije i sv.Stefan Dečanski i znam šta govorim ! Poruke nebom samo od Hrista dolaze,ne od drugog.Kada bi i najmanje sumnjao u istinitost svega što se dogodilo,ili da nije Bogom dano nikad ne bi ni reč rekao.Čitav moj život i iskustvo,sve što mi se ikad dogodilo bila je priprema i obuka za ovo.Ja sam rodjen u zemlji Rastka Nemanjića i sv.Vasilija i čitav sled neverovatnih dogadjaja  propratio je ova dogadjanja.Objave su trajale 6.meseci,a ja sam svestan misije,i istrajaću sigurno,ako treba i život,neka bude,ništa je da srbi shvate poruku predaka.
IP sačuvana
social share
nema sile do duha svetoga,nema boga do boga jednoga...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:59:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.