Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 483 484 486 487 ... 512
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ne znate kako se neki film zove? Zatrazite na ovoj temi.  (Pročitano 929779 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Pokoj mu duši. Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
mob
Tel.Me Your.Number
Gledao sam trejler za neki film cenim da je u pitanju horor.

U trejleru ima jedna scena kada žena šeta po dnevnoj sobi polako i gleda levo desno. Kamera je fiksirana i prikazuje celu tu sobu. Žena hoda i u jednom trenutku se iza nje pojavljuje neka sanđama (znači u pravcu kamere a ne bukvalno iza nje). Tu napravi još par koraka napred stane i vrati se i kako pređe preko sanđame ona nestaje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
kad bi znao sta je sandjama mozda bi znao i film koji je
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
mob
Tel.Me Your.Number
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
babaroga
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
film je radjen kao dnevnik uzivo, sa neba padaju neke tri komete ili objekta sta vec.. u tri grada koja cine kao neku piramidu  i narod se pita sta je to i odgovaraju raketama, na kraju filma je prekid programa i tako se zavrsava, tako nekako , davno je bilo... ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.157
film je radjen kao dnevnik uzivo, sa neba padaju neke tri komete ili objekta sta vec.. u tri grada koja cine kao neku piramidu  i narod se pita sta je to i odgovaraju raketama, na kraju filma je prekid programa i tako se zavrsava, tako nekako , davno je bilo... ?

 Ako nije prekasno za pomoć  Smile , izvoli i uživaj,   Without Warning (1994)
                                                                         http://www.imdb.com/title/tt0111735/
                                                         
« Poslednja izmena: 26. Avg 2015, 22:36:10 od Kadetoni »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 555
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.157
Gledao sam neki vestern kao decak. Bilo je tri ili cetvoro losih kaubojaca. I sada leti pred njih jedna muha, prvi, drugi, je mavaju i zadnji otvara usta i guta muvu. Znam da je ovo glupi opis, ali samo ovome se secame, i znam da sam se jako slatko nasmejao na ovom scenu. Ko zna, nek pomoze.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.157
Gledao sam neki vestern kao decak. Bilo je tri ili cetvoro losih kaubojaca. I sada leti pred njih jedna muha, prvi, drugi, je mavaju i zadnji otvara usta i guta muvu. Znam da je ovo glupi opis, ali samo ovome se secame, i znam da sam se jako slatko nasmejao na ovom scenu. Ko zna, nek pomoze.

 Odličan, antologijski film (nije taj što tražiš  Smile) ima kultnu scenu sa muvom, ako ga nisi gledao pogledaj.
  Once Upon a Time in the West (1968)
  http://www.imdb.com/title/tt0064116/
  https://www.youtube.com/watch?v=9WGMIHcETBI
  https://www.youtube.com/watch?v=8Kg0vgzwPz8

« Poslednja izmena: 28. Avg 2015, 22:10:12 od Kadetoni »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 
pogledao sam film na TVu i radi se o meteorima koji padaju na zemlju.iako se vidi da je noviji film efekti su blago recenokatastrofalni.uglavnom, otac sa svojim priglupim prijateljom 10 dana nakon pada tih meteora ili meteorita poksuava da nadje svoju kcerku koja je krenula na neki parti  prijateljima i zenu koja nije bil kod kuce zbog posl.na papiru ima kordinate uz natpis Safehaven i kao tu je jedino sigurno mjesto.

uhvatio sam samo na kraju da glavnu ulogu glumi Joe Lando.e sad tu krece zanimljiv dio

ubjedjen sam bio da je u pitanju film Meteor Apocalypse jer on tu glumi,naziv totalno odgovara onome sto sam odgledao ali NIJE! iako u opisu ovog filma stoji da je niskobudzetni sci fi film u kojem otac trazi kcerku i zenu to nije taj film.majnd fak

ne mogu da nadjem naziv filma.film je loš ali zanima me kako se zove jer sam odgldao ubjedljivo najretardiraniju scenu IKAD snimljenu:
meteori su pali i sve ide u kurac,apokalipsa a starac se okrece prema toj "apokalipsi" i iz puške puca u nju  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 483 484 486 487 ... 512
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.