Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 471 472 474 475 ... 512
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ne znate kako se neki film zove? Zatrazite na ovoj temi.  (Pročitano 923777 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1516
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Pa to gledam u pauzi između Transportera i Predatora  Smile

odosmo u off
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Samsung GT-S7580
odosmo u off

Баш сте се потресли због тога  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.137
Двије дјевојке - најбоље другарице, дрогиране оду на кров зграде да пију, једна падне (могуће да је ова друга гурнула случајно) и она је полицији рекла да је само ова што је пала отишла на кров (да је не би оптужили за убиство).  Међутим, та дјевојка што је пала преживи, и ова долази у болницу да је убије.  Касније убија још доста људи који јој дођу у стан, исјече их на комаде и гура у судоперу.  Знам задњу сцену кад јој полиција позвони на врата а она излази сва крвава и каже: What? и ту крај филма.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 63
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Zna li neko kako se zove film, mislim da je neki tinejdzerski u vezi noci vestica, jedan decko se preseli iz Los Andjelesa u neki drugi gradu u SAD(ne znam tacno koji) i ima mladjeg brata koji  uvek nesto uprska. U tom novom gradu ga neki vrsnjaci ne prihvate dobro i zovu ga 'Holivude' i ima i neka devojka u toj prici, bas sam davno gledao, ako neko zna?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.1.25
mob
I-mate 30 Pro
E dzoni setio se nekog filma...gledao u vojsci...i bio je na rts...ili nekom nasem kanalu mnogo puta...neka riba valjda narkomanka sta li...i kao ceo zivot luta trazeci nesto...i onda joj na nekoj zurci naprave gangbang za camil dopa...tako nesto...garant znas bilo puno puta na nasim kanalima...poznata neka glumica...crna jedna...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Znam da ima takva scena u Rekvijemu za san, ali ne znam dal misliš baš na taj film... jel ova crna glumica?

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.1.25
mob
I-mate 30 Pro
ja mislim da nije


nije tamo 90te....
« Poslednja izmena: 04. Jan 2015, 17:38:30 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 510
Zastava Soba
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Film nista poseban zivi starac na farmi sa svojom mladom zenom koja je vrlo zgodna,plavusa ono boli glava i sa svoje jos dvije kci koje su godina kao i njegova supruga  Smile

Uglavnom zena se trosi sa njegovim zaposlenicima na farmi po stajama i ostalim mjestima cilj joj je da ga otruje i preuzme sve sto joj i uspije ,medjutim valjda se na kraju jedna od cerki je provali pa ona nesto smulja i bude casna sestra samo da neide u zatvor Smile

Pitam zbog ove plave neznam joj ime pa da mi je nac ime filma  Smile
« Poslednja izmena: 05. Jan 2015, 21:11:32 od MECS »
IP sačuvana
social share
Vjerujmo u proces.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
davno gledo neki nindza film o nekim klincima u stvari tinejdzerima koji postanu nindze al nesto svi razlicitih boja bar mi se tako cini al nisu mocni rendzeri,cini mi se da su furali i neke bmx bajkove ovo ono zakucavali basket sa njima i tako u video klubu na kaseti pisalo nindza klinci 3 al prva dva dela nikad video nisam mislim da i nisu postojala vec je drugi deo bio o nekim klincima kinezima koji veze nije imao sa nindzama vec nekim kung fu i zanam da je debeli klinac hteo da se udavi al taj film me ne zanima i tako ja sa brda sa dola nalupeta ovo pa ako je nekom poznato koji je film hvala

edit:
naso ima na jutubetu

i zamisli zove se nindza klinci  Smile
« Poslednja izmena: 06. Jan 2015, 08:50:25 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Za pobede,za miran san,za titule,za Partizan !

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4579
Zastava Vrnjacka Banja
OS
Windows
Browser
Chrome 37.0.2062.124
mob
Qtek HP h6300
E ljudi,moze pomoc Smiley

Setio sam se jednog filma,romantika neka je u pitanju. Zove se nesto na foru luda sreca/sudbina ili tako nesto.

Secam se samo dve scene iz filma,da lik upoznaje ribu i da mu ona napise broj telefona na novcanici (dolaru) a zatim ona tim dolarom kupuje nesto na kiosku i kaze mu u fazonu kako  veruje u sudbinu i da ako su jedno za drugo da ce mu taj dolar ponovo doci u ruke.

Druge scene koje se secam je da ulaze u neku zgradu od fazon 100 spratova i da ulaze u razlicite liftove,ista fora,ona veruje u sudbinu i pretisnu isti sprat u liftu onda ce ici sa njim na dejt, naravno neki klinac u njegovom liftu ispretiska sve dugmice i od toga ne bude nista...

Hvala unapred,ne znam koliko sam bio od pomoci Smiley
IP sačuvana
social share


Sta je pesnik hteo da kaze ?

e ovi svi sto ljude treniraju fudbal,kosarku,ragbi i tako dalje bar neki sport recimo fudbal da trenira ronaldinjo mi bi isto bili kao drugi timovi al bi  bili malo losiji od drugix

muskarac je sam po sebi erogena zona   Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 471 472 474 475 ... 512
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.