Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 459 460 462 463 ... 512
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ne znate kako se neki film zove? Zatrazite na ovoj temi.  (Pročitano 923709 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1124
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 32.0
e ovako, ja sam davno gledao jedan film, ne mogu nikako da se setim kako se zove, mislim da je nesto cubing, ili nesto tako, u filmu se radi o masinama koje se nalaze ispod grada i koje omogucavaju nekim mutantima(kao ljudi, samo mutirani)da oblikuju grad i da mu rade sta hoce po svojoj volji, ne znam nazive glumaca niti mogu da se setim neke muzike iz filma, ali trazim ga vec duze vreme, uglavnom, znam da je jedan covek usao u taj grad mutanata i mogao je i on da"stimuje"i oni(ti mutanti)su hteli da ga ubiju zbog toga, ali naravno nisu uspeli i on je oslobodio grad od tih mutanata, eto, to je to sto znam, bio bih jako zahvalan ako neko zna o kom filmu se radi :)
Mozda ovaj? http://www.imdb.com/title/tt0118929/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows
Browser
Chrome 37.0.2062.103
Citat: PlayBoy_o. O link=topic=146910. msg11632614#msg11632614 date=1410697853
Citat: zeljkobarackov link=topic=146910. msg11632450#msg11632450 date=1410684823
e ovako, ja sam davno gledao jedan film, ne mogu nikako da se setim kako se zove, mislim da je nesto cubing, ili nesto tako, u filmu se radi o masinama koje se nalaze ispod grada i koje omogucavaju nekim mutantima(kao ljudi, samo mutirani)da oblikuju grad i da mu rade sta hoce po svojoj volji, ne znam nazive glumaca niti mogu da se setim neke muzike iz filma, ali trazim ga vec duze vreme, uglavnom, znam da je jedan covek usao u taj grad mutanata i mogao je i on da"stimuje"i oni(ti mutanti)su hteli da ga ubiju zbog toga, ali naravno nisu uspeli i on je oslobodio grad od tih mutanata, eto, to je to sto znam, bio bih jako zahvalan ako neko zna o kom filmu se radi :)
Mozda ovaj? hxxp:|| www. imdb. com/title/tt0118929/
Jesteeeeeee ^_^ Hvala punoooooooo!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1124
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Citat: PlayBoy_o. O link=topic=146910. msg11632614#msg11632614 date=1410697853
Citat: zeljkobarackov link=topic=146910. msg11632450#msg11632450 date=1410684823
e ovako, ja sam davno gledao jedan film, ne mogu nikako da se setim kako se zove, mislim da je nesto cubing, ili nesto tako, u filmu se radi o masinama koje se nalaze ispod grada i koje omogucavaju nekim mutantima(kao ljudi, samo mutirani)da oblikuju grad i da mu rade sta hoce po svojoj volji, ne znam nazive glumaca niti mogu da se setim neke muzike iz filma, ali trazim ga vec duze vreme, uglavnom, znam da je jedan covek usao u taj grad mutanata i mogao je i on da"stimuje"i oni(ti mutanti)su hteli da ga ubiju zbog toga, ali naravno nisu uspeli i on je oslobodio grad od tih mutanata, eto, to je to sto znam, bio bih jako zahvalan ako neko zna o kom filmu se radi :)
Mozda ovaj? hxxp:|| www. imdb. com/title/tt0118929/
Jesteeeeeee ^_^ Hvala punoooooooo!!!!!
Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 35
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.103
Domaći film. Sećam se samo da se radi o živinarskom kombinatu koji je uspeo da razvije hibridno pile, koje izgleda degenerisano i ne može da hoda ali mnogo je ekonomičnije jer proizvodi više mesa. Međutim, to muči jednog zaposlenog koji smatra da je to nemoralno i da treba da se proizvode zdrava normalna pilad. U jednoj sceni on iz protesta pušta iz kaveza sve piliće u kancelariju generalnog direktora i oni je preplavljuju.

Bio bih veoma zahvalan ukoliko neko prepozna koji je to film.
IP sačuvana
social share
puno pozdrava
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Erogena zona
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 115
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
Kako se zove ovaj film?
Bil i Bad iz filma Kill Bill su neki američki tajni agenti koji unajmljuju tajne ubice da ubijaju dilere droge.  Oni unajme 4 ubice: jedan je beli nacista, drugi je crnac, treći Indijanac, a četvrti s Bliskog Istoka.  U filmu oni ubiju tek nekoliko dilera droge, verovatno zbog budžetskih ograničenja.  U jednoj sceni oni postave bombu na auto nekog bogatog dilera i aktiviraju je baš kad je on unutra s svojom decom.  Onda oni kasnije i spasu neke 2 devojčice koje su bile belo roblje od nekih zlikovaca.  Posle nekog vremena Bil i Bad odluče da nije trebalo da unajmljuju plaćene ubice i odluče da ih ubiju.  Na kraju prežive samo crni ubica i jedna devojčica.  Od glumaca ne pamtim nikoga osim Billa Carradinea i Michaela Madsena, ali oni su glumili u toliko mnogo filmova da nema smisla proveravati svaki pojedinačno (a u nekoliko su i glumili zajedno).  Takođe se sećam da su gore efekti u ovom filmu neverovatno loši i neuverljivi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.94
Kako se zove ovaj film?
Bil i Bad iz filma Kill Bill su neki američki tajni agenti koji unajmljuju tajne ubice da ubijaju dilere droge.  Oni unajme 4 ubice: jedan je beli nacista, drugi je crnac, treći Indijanac, a četvrti s Bliskog Istoka.  U filmu oni ubiju tek nekoliko dilera droge, verovatno zbog budžetskih ograničenja.  U jednoj sceni oni postave bombu na auto nekog bogatog dilera i aktiviraju je baš kad je on unutra s svojom decom.  Onda oni kasnije i spasu neke 2 devojčice koje su bile belo roblje od nekih zlikovaca.  Posle nekog vremena Bil i Bad odluče da nije trebalo da unajmljuju plaćene ubice i odluče da ih ubiju.  Na kraju prežive samo crni ubica i jedna devojčica.  Od glumaca ne pamtim nikoga osim Billa Carradinea i Michaela Madsena, ali oni su glumili u toliko mnogo filmova da nema smisla proveravati svaki pojedinačno (a u nekoliko su i glumili zajedno).  Takođe se sećam da su gore efekti u ovom filmu neverovatno loši i neuverljivi.
Trebalo bi da je ovaj...

Road of No Return (2009)

http://www.imdb.com/title/tt1298716/?ref_=fn_al_tt_1
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 115
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
Kako se zove ovaj film?
Bil i Bad iz filma Kill Bill su neki američki tajni agenti koji unajmljuju tajne ubice da ubijaju dilere droge.  Oni unajme 4 ubice: jedan je beli nacista, drugi je crnac, treći Indijanac, a četvrti s Bliskog Istoka.  U filmu oni ubiju tek nekoliko dilera droge, verovatno zbog budžetskih ograničenja.  U jednoj sceni oni postave bombu na auto nekog bogatog dilera i aktiviraju je baš kad je on unutra s svojom decom.  Onda oni kasnije i spasu neke 2 devojčice koje su bile belo roblje od nekih zlikovaca.  Posle nekog vremena Bil i Bad odluče da nije trebalo da unajmljuju plaćene ubice i odluče da ih ubiju.  Na kraju prežive samo crni ubica i jedna devojčica.  Od glumaca ne pamtim nikoga osim Billa Carradinea i Michaela Madsena, ali oni su glumili u toliko mnogo filmova da nema smisla proveravati svaki pojedinačno (a u nekoliko su i glumili zajedno).  Takođe se sećam da su gore efekti u ovom filmu neverovatno loši i neuverljivi.
Trebalo bi da je ovaj...

Road of No Return (2009)

http://www.imdb.com/title/tt1298716/?ref_=fn_al_tt_1

Jeste. Puno hvala!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 35
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
IP sačuvana
social share
puno pozdrava
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
Pozdrav ljudi mozel mi neko reci naziv ovoga filma davno sam ga gledo al sjecam se samo necega ko imaju ja mislim 4 karatista iz SAD pa idu na turnire a glavni protivnici su im ovi iz Korejskog tima.?

Bio bih jako zahvalan ako neko zna o kom filmu se radi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 459 460 462 463 ... 512
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.