Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:37:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ne znam sta mi se desava.  (Pročitano 7176 puta)
15. Dec 2009, 23:31:15
Clan u razvoju

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
95% svog vremena sam negativna. Brinem oko stvari..prakticno, brinem oko svega. Cesto lupam glavu oko gotovo nebitnih stvari. Jako mi je tesko da budem srecna ako svi segmenti mog zivota nisu zadovoljavajuci. Gotovo i sitnice mogu da me rastuze, neke nebitne stvari..
Ne znam sta mi se desava i pod hitno moram to promeniti kod sebe. Any ideas?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Pa one segmente života na koje možeš uticati pozitivno, utiči. Wink

Ako se ne varam, ona tema o emocijama prema bivšem momku je tvoja. Najpre, eto, kreni odatle.
Znam mnogo ljudi (i ja sam među njima) kojima je faktički sve potaman kad su u zadovoljavajućoj emotivnoj vezi.
Sve drugo spram toga su rešive sitnice... čak i kad to nisu.  Smile

Za ostale stvari... prosto moraš biti svesna da se nerviranjem ništa ne postiže. Apsolutno ništa.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Kako je rekao jednom vrli pisac:

Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti?

IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Da, bambina, ono jeste moj problem, zbog koga, npr. vec danima ne spavam.
I sta vi meni sada predlazete? Kako da prestanem sa tim, ili bar smanjim
mogucnost da drugi to primete na meni?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile

ces,

da znas da je prokleto istinito...

malo je trenutaka u zivotu kada ce ti biti sve,ali bas sve  onako kako zelis i onako kako si zamislila da treba da bude.

ali i tada kazu da moras pod obavezno da stavis kamicak u cipelu da te zulja...za svaki slucaj Smile

na stvarima koje mozes da mjenjas- radis...kod ovih ostalih...gledas da ih prihvatis ili da zauzmes drugaciji pogled na to...jer,se desi...da okolnosti i nisu toliko ruzne i tuzne,vec da je samo nasa percepcija pogresna Smile

zivot...tesko pada razmazenima...
on voli da se desava...pa ili pratis njegov tok ili se ponasas kao Kalimero...
razloga za suze uvijek ce biti,ali i za radost...
i sve je to u uzasnoj ravnotezi...i sve necemu sluzi.

moje iskustvo govori da ne postoje nemoguce okolnosti...
vise je nemogucis ljudi u odredjenim okolnostima...nego sto je nemogucih situacija i problema.

da li je tesko nekad?
jeste...
da li mora nekad biti tesko?
mora...

ne vidim ja tu nista sto lici na nepravdu i nesto na sta u velikoj mjeri  ne mozemo uticati u pozitivnom smjeru...

"nije zivot sto i poljem preci"...ali je i lijepo...

prema tome,osim sto brines konstantno...probaj da se pobrines za svoj zivot i sebe...i za svoje misli...mozda ne mozes uticati na neke stvari u svom zivotu,ali mozes uticati na svoje misli...
a tako misliti...vidis i sama...ne vodi te gdje treba da stignes i nije u tvoju korist.
« Poslednja izmena: 16. Dec 2009, 00:14:41 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC Wildfire S
Any ideas?

Plenty.

Ali sve se svode na to da treba da nađeš neku obavezu prema kojoj ćeš imati tu količinu odgovornosti da prosto nećeš imati vremena da misliš i razmatraš šta je pozitivno a šta negativno u životu.
Zapravo, ti Snežana imaš previše slobodnog vremena.

Rek'o bi čovek da neko ko živi sa 7 patuljaka ima i previše obaveza oko njih, al' ne i ti...


Cesto lupam glavu oko gotovo nebitnih stvari. Jako mi je tesko da budem srecna ako svi segmenti mog zivota nisu zadovoljavajuci.

Ti ko moja drugarica što pati što je debela, a onda traži utehu u hrani koja je smiruje i ispunjuje. A onda kad se najede - pati...  što je jela.

I tako u krug.
Vrzino kolo.

Jel' radiš ti nešto povodom toga što "nisu svi segmenti tvog života zadovoljavajući".
Ili se samo bedačiš oko toga...  ?

 Smile
« Poslednja izmena: 16. Dec 2009, 00:08:55 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Zapravo, trenutno se samo bedacim, jer ne vidim izlaz.
Naime, neke segmente sam uspela resiti. Ali jedan,
najveci [ljubavno - emotivni zivot] mi je trn u oku.
Znam da dok ne resim to, necu moci biti srecna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E
Da, bambina, ono jeste moj problem, zbog koga, npr. vec danima ne spavam.
I sta vi meni sada predlazete? Kako da prestanem sa tim, ili bar smanjim
mogucnost da drugi to primete na meni?
moj ti je savet da malo ohladis tu tvoju "ludu" glavu ali bukvalno  Smile
Jos si bre ti isuvise mlada da ne bi spavala zbog necega, ima ljudi nedao Bog nemaju da jedu ili su daleko bilo bolesni.... zivot bi bio jako dosadan kad ne bi bilo uspona i padova sta bi imala samo jednu pravu liniju=monotonija!
Reko sam ti vec i ja stojim iza toga taj tvoj problem i nije problem videces i sama za par godina smejaces se, veruj mi ja sam bio u tim godinama kao i vecina ovde i znamo o cemu pricamo!!!

Glavu gore i samo napred, resenje je tu negde!!

IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Nije to ta najveca briga. Ja sam uzasno emotivno osetljiva, i jedan me problem muci
vec duze vreme, i eto, toliko muci da sam se obratila za savet potpunim strancima.
Iako ne znate o cemu se radi, mozda ce vam delovati bezazleno, ali meni nije.
I volela bih, vise od svega, da se to resi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Iskreno, ne tako davno sam i ja bila u njenim godinama. I znate šta? Mrzela sam savete tipa - ma šta se oko toga nerviraš, mlada si, to je smešno, čekaj da te stignu pravi problemi...

Uh, kako su me nervirali... ali je u tom nerviranju bilo i nešto dobro. Skretalo mi je misli, zamena jedne vrste nerviranja drugom.  Smile

Dakle, svakom je njegova muka najveća. Kako to da neko nema pravo da se nervira, a drugi imaju?
Bezveze.

Devojci je teško, to nam je jasno. Nećemo joj pomoći time što ćemo obezvređivati njen problem.

@snow white
Tvoja ljubavna situacija se neće rešiti sama od sebe. Podsećaš me na nekoga ko sedi i čeka da se problem sam od sebe reši. Ali to se neće desiti. Evo ja ti garantujem da neće. Ti moraš biti pokretač tog procesa rešavanja problema.

Iako je ovo više za onu drugu temu, napravi malo rez u svojoj glavi. Jer, ti u stvari patiš zbog svoje neodlučnosti. Ne ideš za emocijama, jer se plašiš ponovnog upuštanja u nešto što je več jednom propalo, a ne daš ni tu sigurnost koju imaš sa sadašnjim momkom.

Razmisli, i emocijama, a i razumom, šta je ono što ti želiš?
I ne nadaj se da će biti lako. Neće. Čak se može ispostaviti da si donela pogrešnu odluku.
Nije ni to kraj sveta. Svi prođu kroz to, pa neko i izvuče pouku iz svega toga.

Napravi izbor, skupi hrabrosti, i učini nešto za tvoje dobro. Niko to ne može osim tebe same. Wink


*videh tvoj post u međuvremenu. Sve što sam rekla se, sa neznatnim izmenama, može upotrebiti i za rešavanje maltene bilo koje vrste problema.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:37:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.