Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 14:26:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ne jure sve žene "sponzore"  (Pročitano 10386 puta)
31. Dec 2006, 12:49:48
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Ne jure sve žene "sponzore"   

Nije nikakva retkost videti da je bogat muškarac, kojim god putem da se obogatio, okružen doteranim ženama koje žele njegovu pažnju (po mogućnosti, izraženu novcem). To će kod onih koji novac imaju stvoriti uverenje da će svaka žena juriti muškarca s novcem, ali to nije tačno.

Jeste tačno da će uvek biti žena koje se motaju oko muškaraca s novcem (kriminalaca, biznismena, "biznismena", svejedno), jer se nadaju njegovom novcu, to jest, sigurnosti za koju veruju da taj novac može da im je obezbedi, ali ma šta neki od tih muškaraca mislili, neće svaka žena na taj način pokušavati da obezbedi sebi sigurnost. Nemali broj žena sposoban je da se stara o sebi - neće tražiti posao samo da bi imale neki svoj dinar, dopunu muževljevoj plati, već će tražiti posao koji će im pružiti punu nezavisnost. One žele od muškarca sigurnost, ali ne novčanu, pošto su nju u stanju same da obezbede; žele emotivnu sigurnost, što oni koji misle da novcem mogu sve da kupe nisu u stanju da pruže, jer smatraju da time što ženi daju materijalnu sigurnost nikakve dalje obaveze prema njoj nemaju, već da imaju puno pravo da je ostave kod kuće da pazi na decu dok se oni zabavljaju unaokolo.

Neko će reći - dobro, šta je ovde novo? Ništa nije stvarno novo, samo problem nastaje (jedan od problema, zapravo) onda kad muškarac s novcem pomisli da će ga svaka žena zbog tog novca i zbog toga što mu je ime u ovim ili onim krugovima poznato hteti. A neće, ni blizu. Onda takav muškarac, nenaviknut na odbijanje, ume da postane izuzetno agresivan - zna li ona ko je on, otkud joj pada na pamet da ga odbije, pa on bi deset takvih kao ona mogao da kupi... Ne bi, ne takvih. Nije sve na prodaju.

Šta da uradi žena koju takav muškarac ne interesuje, a proganja je? Da nastavi s odbijanjem sve dok on ne shvati da je njeno "ne" stvarno "ne", a ne pokušaj da sebi podigne cenu. A ovakav tip muškaraca mogao bi da se potrudi da shvati da ima žena kojima je jasno da novac nije sve i koje od muškarca žele nešto sasvim drugo. Žele njega.
Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 3460
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Slazem se.  Smile

Koliko god, delovalo izlizano- neke zaista "jure" inteligenciju+ sarm.  Smile

Ne jure sve zene sponzore. Al`, vecina- nazalost- da.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 
ja vam verujem ali meni to zvuci neverovatno..
ja u zivotu ne bih znao da budem sponzor..
a imam nova kola! Smile Smile
a zlatni lanac ne volim da nosim, pa se baka i deka ljute jer su mii ga oi kupili  Smile

imam 'drugarice' za koje svi kazu da su sponzoruse ali mi je to skroz strano..
jbg. nisam odrastao u takvom okruzenju mozda.. Smile
jednom u zivotu sam video devojku za koju sam siguran da je sponzorusa-uverio sam se...
isao sam sa drustvom na plazu i tu su bile neke 2 fuxice, i kad smo prosli pored bembare, jedna pogleda drugu i kaze::uuuf, gacice su vlazne'
ja se zaprepastio...
kako covek moze da postane sponzor???(ovo cisto informativno pitam- u duugoj sam vezi)
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
kako covek moze da postane sponzor???(ovo cisto informativno pitam- u duugoj sam vezi)

Excuses...Excuses...

IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 3460
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
 Smile Smile Smile

Ne znam. Meni su oduvek bili ogavni- izvinjavam se, onima koji spadaju u kategoriju "sponzora"- takvi likovi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 
Smile Smile Smile

Ne znam. Meni su oduvek bili ogavni- izvinjavam se, onima koji spadaju u kategoriju "sponzora"- takvi likovi...

e, sad je mozda problem sto ja sponzora u zivotu nisam upoznao... Smile
pa ne znam kako 'to' izgleda.

verujem da bi i meni bili ogavni...

video sam drugaricu sa nekim debelim likom u kaficu, a ortak mi je objasnio da joj on ne da da raskinu...i to mi je cudno, pitam kako to? kaze on: pa ka, svasta joj je kupovao pa je sad tera da (mu) radi 'razne stvari'... Smile

kako se uopste zakace za takve?
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
JeboTe... Koliko ti imas godina i gde zivis???
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 3460
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Bas, vala!

Ne krecem se u takvom krugu ljudi... Ne bih znala. (Mada, vidim svoje komsinice...)

I, onda, nije ni cudo- sto su muskarci ogorceni na zene.  Smile

(bez pretenzija, da ja ispadnem neka 'dobrica")
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 
21 god(uskoro) pancevo-novi sad.  sto? da li to ima veze?
klonio sam se ja dizelasa, mozda sam zato ostao uskracen za neka iskustva u zivotu(kao na primer upoznavanje tajni sponzora) Smile


ma znam i ja ribe koje su kao sponzoruse, ali kako to ide??? mislim cuo asm price da neki lik u plavoj bembari dodje ispred kafica i prstom pokaze u ribu a ona sva presrecana dotrcava do kola, uskace i zavrsava na auto-putu uz pusangiju, i lepo je uredno vrati u kafic za pola sata... Smile
meni je to neverovatno... mozda odem u monahe uskoro. Smile
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 3460
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Zaista...

Jbg- necu da osudjujem... Previse...

Svako, radi ono sto zeli.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 14:26:35
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.