2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 307 308
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nba Sezona 2005/2006  (Pročitano 93070 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Vojvodina Novi Sad

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3927
Zastava Srpska Atina (Novi Sad)
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
HTC HD2
Ваљда ће играти у истом ритму као и пре две сезоне.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Licni tekst

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 988
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N-73
zato i navijam(ako pod istim ritmom podrazumevas 120+ poena po utakmici) a + prosle nije igrao Amare  Smile sad ce da puneeeeeeee
IP sačuvana
social share



Eric Cartmen: I would never let woman kick my ass, if she tries anything I'd be like:"Hey, you get your bitch ass back in the kitchen and make me some pie".
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
HTC Touch Cruise
Još jedan Argentinac u NBA ligi


Posle nekoliko nedelja špekulacija Šarlot Bobketsi su konačno ozvaničili saradnju sa 27-godišnjim argentinskim reprezentativcem Valterom Hermanom.

"Sa zadovoljstvom smo dodali Hermana našem timu. Imao je sjajnu statistiku i pružao odlične partije u ligi koja je bez sumnje najjača posle NBA. Uspesi njegovih zemljaka u SAD, Manua Djinobilija i Andresa Noćionija, otvorili su put i za Valtera, koji u naš tim donosi snagu i čvrtinu, što je zaštitni znak Šarlota", izjavio je po potpisivanju ugovora Berni Bikerstaf,generalni menadžer i prvi trener Bobketsa.

Krilni igrač, koji je u prethodne tri sezone nosio dres španske Unikahe, izjavio je da mu je oduvek bio san da zaigra u NBA ligi, ali da se sve do sada nisu stekli uslovi za to.

"Znao sam da ljudi iz Šarlota već par godina prate moje igre, a ovog leta konačno se ukazala prilika da se sretnem sa trenerom Bikerstafom i proveden dan sa timom. Impresionirala me je cela organizacija i bio sam izuzetno srećan što žele da potpišu ugovor sa mnom", rekao je Herman, koji je bio član reprezentacije Argentine na nedavno završenom SP u Japanu, gde su "gaučosi" zauzeli četvrto mesto.

Herman je prošle sezone u španskoj ACB ligi osvojio titulu sa Unikahom, a prosečno po meču je beležio 10,5 poena i tri skoka.

Pored Hermana, sledeće sezone u NBA ligi nastupaće još četiri Argentinca. Pored gore pomenutih Djinobilija (San Antonio) i Noćionija (Čikago), tu su još Karlos Delfino (Detroit) i Fabrisio Oberto (San Antonio).

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
HTC Touch Cruise
Kraj karijere za Tonija Kukoča

Hrvatski košarkaš Toni Kukoč odlučio je da okonča 13-godišnju karijeru u NBA ligi, ukoliko zainteresovani klubovi ne ispune njegove uslove, prenosi "AFP"

"Čini se da sam gotov. Postoje klubovi koji me žele, ali ne dolazi u obzir da se selim daleko od kuće. Moj izbor bili su Čikago i Milvoki, ali jedan klub pravi mladu ekipu, a drugi traži centra, tako da to otpada", rekao je 38-godišnji Kukoč.

On je dodao da je vreme da se povuče iz košarke i da nije tužan što odlazi iz NBA lige.

"Košarka je bila veliki deo mog života i ostvarilo mi se sve što sam želeo. Još mogu da igram 15 ili 20 minuta, ali to mi više nije potrebno. Sada bih se radije posvetio golfu. To je najbolja ikada izmišljena igra", rekao je hrvatski košarkaš.

Toni Kukoč je tri puta dobio nagradu za najboljeg evropskog košarkaša. Potpisao je ugovor sa Čikago Bulsima 1992. godine i tri puta za redom osvajao NBA prsten (1996-1998).

U NBA ligi igrao je još za Filadelfiju, Atlantu i Milvoki.

Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Toni Kukoc, ziva legenda. A lako je njemu da igra golf sad kad je pun ko brod  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko rano rani, zajeb'o je pevca

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7005
Zastava Krusevac/Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6630
Pa kao M.J.  Smile
IP sačuvana
social share

    �

"San sam proziveo na "Marakani". Nisam kao klinac sanjao dres Mancestera ili Reala vec dres Zvezde, kapitensku traku na ruci i gol Partizanu! I sve sam to ostvario..." - Nemanja Vidic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Vojvodina Novi Sad

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3927
Zastava Srpska Atina (Novi Sad)
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
HTC HD2

Ilić potpisao za Netse


Centar reprezentacije Srbije i FMP-a Mile Ilić potpisao je u utorak uveče dvogodišnji ugovor sa Nju Džersi Netsima.

Prema za sada nepotvrđenim vestima iz SAD ceo transfer iznosi oko 2,5 miliona dolara. Od tog dela FMP će dobiti pola miliona kao obeštećenje, dok će drugi deo isplatiti igraču.

Sa ekipom FMP-a Ilić je osvojio tri trofeja, dve Gudjerlige i jedan nacionalni kup.

U novom klubu, takođe na poziciji centra, „čeka“ ga još jedan Srbin, Nenad Krstić čije će prisustvo svakako pomoći Iliću da se brže privikne na novu sredinu.

Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Vojvodina Novi Sad

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3927
Zastava Srpska Atina (Novi Sad)
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
HTC HD2
Nova pravila u NBA -u

Upravni odbor najjače košarkaške lige na svetu, NBA -a u sredu je usvojio par pravila koja bi trebala da omoguće fer igru i što uzbudljiviju završnicu ovog takmičenja.

“Naš cilj je da pokušamo da play-off bude fer za sve timove”, rekao je predsednik Upravnog odbora NBA lige Stju Džekson.

U play-off će ući pobednički timovi konferencija i ekipa sa najboljim rezultatom u predstojećoj sezoni. Ipak, u odnosu na skor biće određen redosled mečeva, uz to da od četiri ekipe koje stignu do play-off-a, najbolje dve se neće sastati pre finala.

Upravni odbor se takođe složio da poveća broj igrača koji će moći da “istrči na teren”. Svaki tim imaće pravo da na spisak uvrsti 15 imena umesto 13.

“Odbor je odlučio da dozvoli svakom timu koji uđe u play-off da ima na raspolaganju 15 igrača, za razliku od reguralnog dela sezone”, rekao je Džekson.

Donesena je i odluka o skraćenju tajm-auta, pa ukoliko jedna od ekipa u poslednja dva minuta meča ima preostala dva tajm-auta od po 60 sekundi, jedan od njih biće skraćen na 20 sekundi.

Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
HTC Touch Cruise
Vreme je da se ova tema zatvori, dok ne pocne nova sezona aktuelnosti iz NBA lige mozete pratiti na temi:
NBA Pred Sezona 06/07
« Poslednja izmena: 15. Sep 2006, 19:28:39 od karanm »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 307 308
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.