Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:52:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Koji vam je najbolji?
NBA Live 2006
NBA Live 2005
NBA Live 2004
NBA Live 2003
neki stariji
NBA Live 07
NBA Live 08
NBA Live 09
NBA Live 10
NBA Live 14
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NBA Live  (Pročitano 18368 puta)
Jet set burekdzija


Ko rano rani, zajeb'o je pevca

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7005
Zastava Krusevac/Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6630
Bolja je varijanta ako vec zelis da se resis nekog igraca da ga trejdujes. Mozes da npr. Bibija trejdujes za nekog igraca cija je vrednost manja i onda ce ti salary cap biti slobodniji! Ja sam to uradio sa Cleveland-om i cap mi je u plusu a u timu imam Berona Davisa(plej), Bena Gordona(bek), Lebrona Dzejmsa(krilo), Dirka Novickog(krilnog centra) i Andrew-a Boguta(centra)
IP sačuvana
social share

    �

"San sam proziveo na "Marakani". Nisam kao klinac sanjao dres Mancestera ili Reala vec dres Zvezde, kapitensku traku na ruci i gol Partizanu! I sve sam to ostvario..." - Nemanja Vidic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


ne vjeruj ženi koja laže

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 17123
Zastava na obali mora
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia e72 + 6630
Treba mi neko ko je igrao nastavke od 2003 pa nadalje; naime ja 2003 igram sa drugom na kompu sa 2 gamepada i mnogo je zanimljivo samo mi je dosadilo. Stos je sto ne bih uzimao neki noviji nastavak ako ne dobijam neku veliku razliku,koliko sam procitao po pitanju igrivosti i realnosti od 2003 pa nadalje nije napravljen neki veliki pomak? Jesam li u pravu?
cekam predloge...
IP sačuvana
social share
jos neko vrijeme i ima da se sredim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia E72
Pa dobro, 2003 jeste bio do jaja, ali 2005 je svakako bolji, njega ti savetujem da uzmeš Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


ne vjeruj ženi koja laže

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 17123
Zastava na obali mora
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia e72 + 6630
Znaci 2005,ok hvala na savjetu, mada ne bunim se da cujem jos neko misljenje prije nego li uspostavim dijagnozu  Smile
IP sačuvana
social share
jos neko vrijeme i ima da se sredim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1825
Zastava Bosna i Hecegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung Galaxy S4
2006 je bolja dosta sto se tice grafike i ubaceno je nekoliko novina,kao sto je all-star weekend sa trojkama i slam dunk contestom,ali igrivost nije poboljsana.Sacekaj koji dan pa uzmi 2007,imam osjecaj da ce biti vrh!
IP sačuvana
social share
"Remember, remember the 5th of November, the gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2915
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
Pozz iskopao bih ovu temu, jer ne bih pokretao novu, jer imaju istu tematiku.
Tacnije imam pitanje za nba 2005.Igrica je ok , 2006 sam pokusao igrati ali u njoj je teze igrati nisam mogao lako dobijati utakmice kao u nba 2005.
E sad, u igrici naravno postoji dinasty mode a igraci su podlozni starenju i uvode se novi igraci.TZV rukiji.
Medjutim meni su ti likovi i njihova imena prilicno besmislena.Da li se islo na to da se primjerice ugrade profili pravih igraca jeli koji su dosli poslije 2005 ikoji bi oslikavali njihove karaktere i ponasanja zakucavanja i slicno kao recimo igraci koji su dosli poslije te 2005 Kevin Durrant Brook Lopez itd itd.
Da li je to moguce nekako da se uveze u igricu.
Mislim da bi to bilo super.
IP sačuvana
social share
Da bi promene uspele većina članova društva koje je ušlo u promene mora da se svakoga jutra buditi sa osećanjem izuzetnog istorijskog trenutka, s osećajem nečeg velikog i vanrednog.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
Samsung S8
Moguce je ako je neko napravio crack ili patch...mada su to dosta stare igre...mozda ima na nekim forumima posvecenim NBA francizi...
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2915
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
Crack i patch-- meni nejasni termini.... jeste da je igrica stara ali kao da je i najfunkcionalnija iz citave serije nba naravno ako se ne varam.
Jedino jos sto sam pokusao da downoloadujem je 06 i i dosta je bilo unapredjenja detalja i tako ali ovo je dosta brza verzija i sta ja znam nekako podstice takmicarski duh za rezultatom dok je u 06 sve nekako glazirano, jednu sam utakmicu deset puta igrao u okviru sezone i nisam mogao dobiti pa sam napustio igricu i obriso je sa laptopa.
Dakle ipak postoje mogucnosti-- vjerovatno bi to bilo na nekom programerskom nivou
IP sačuvana
social share
Da bi promene uspele većina članova društva koje je ušlo u promene mora da se svakoga jutra buditi sa osećanjem izuzetnog istorijskog trenutka, s osećajem nečeg velikog i vanrednog.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2915
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
Hm, moram priznati da sam nasao nesto, ali nije to to.Nasao sam rostere za sve sezone od 2004/2005 ali nije to to volio bih da se ti novi igraci pojavljuju kao rukiji u postojecoj dinastiji a ujedno i glave novih igraca su roze boje kod svih igraca tako da sve to izgleda frustrirajuce.
IP sačuvana
social share
Da bi promene uspele većina članova društva koje je ušlo u promene mora da se svakoga jutra buditi sa osećanjem izuzetnog istorijskog trenutka, s osećajem nečeg velikog i vanrednog.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46927
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
14 ne izgleda toliko lose. Sta kazete?

« Poslednja izmena: 25. Jul 2013, 23:04:23 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:52:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.