2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 111
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: НБА кладионица  (Pročitano 31980 puta)
29. Okt 2013, 23:39:12
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
Browser
Chrome 30.0.1599.101
Начи овако, овде иду типови, мишљења и остало везано за НБА, поени играча, поени, хендикепи и остало. значи овде таљигамо. И без претераног блебетања у празно, значи тип-мишљење кроз коју реченицу а и не мора и тај неки фазон.


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Tranda90 (Vreme: 12. Dec 2013, 15:30:37)



Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Tranda90 (Vreme: 14. Dec 2013, 15:14:21)
« Poslednja izmena: 29. Okt 2013, 23:40:16 od grobar kv »
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan

Why are you wearing that stupid man suit?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12585
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
pu pu pu
IP sačuvana
social share
"And onward goes this thing of ours."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Dakle sutra Netsi, Dalas, Toronto, Oklahoma, Denver, Njujork, Portland. Eto, neka bude to.

Živeli

« Poslednja izmena: 30. Okt 2013, 00:08:30 od Raća_5 »
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2722
Zastava Buenos Aires
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
ћивели

дал ће бити у балкану данас да се играју играчи јуче није било?

мајами х2 денвер х2 оклахома х2 њујорк х1  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan

Why are you wearing that stupid man suit?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12585
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
Stani, dal je dobar fazon da Gasol za 3 i po minuta ubaci 11 poena, do poluvremena 13 i odma na početku drugog da bude na 15 i da meni treba jedan poen za pare, al da onda rumeni idiot odluči da je ipak mnogo ispravno da Gasol ne uđe više u igru do kraja utakmice? Jel to, ono, dobra fora?
IP sačuvana
social share
"And onward goes this thing of ours."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Sličan fazon ko meni prošle sezone sa Hibertom u plejofu. Ne znam s kim su igrali, uglavnom razvalili su taj meč, Hibert dao tipa 11 poena a granica bila 11.5, ja igro manje. Izađe on na 3 minuta do kraja i ja reko to je to, neće se vraćati više jer su već pobedili. Al đoka, majmun vrati Hiberta da odigra jedan minut i za to vreme postigne koš. Isto za pare.
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


А ја сам цео живот свој дао њој, Звезди Црвеној!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 501
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
mob
SonyEricsson к750и
kec klivlend, toronto h1, wade manje od 19.5
IP sačuvana
social share
Нема велике љубави без велике радости, али и без велике патње.     Е то вам је Црвена звезда.     Има да се радујеш до неба, али секирација ти не гине.



Edit by shone83: Maksimalno dozvoljeno četiri banera!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
HTC Sensation
Kakve kurceve kvote,ne znam sta da igram jebote
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan

Why are you wearing that stupid man suit?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12585
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
Fiks za večeras mora da bude GS - Lejkersi >205.5. Znači ono što Lejkersi rade je k'o poručeno za Karija, Tompsona i družinu. Očekujem da im Voriorsi ubace između 110 i 120 poena.

Majami dvojka na poluvremenu na 5.5. To će verovatno da bude preko 20 razlike na kraju, oni i da neće da zapinju opet će da ih pregaze jer Filadelfija pitanje dal bi i grupu u Evroligi prošla.

Finiks - Portland >197.5. Finiks je odvratan k'o što svi znamo, Dragić i Bledso će da trče i šutiraju kao sumanuti i tu neće da bude nekog smisla u njihovim napadima, osim što će da bude izuzetno brzi. Portland je dobra ekipa, za razliku od prošle godine sad imaju i klupu i pun kurac potentnih trojkaša, tako da ova granica ne bi trebalo da bude problem.

Hjuston H1 (-12.5). Mlatili su ih kući u poslednja 3 meča po 20 razlike, bili su odlični u predsezoni, a nije još ni sigurno dal će Džeferson da igra večeras.

Od ostalih Dalas H1 (-4.5), Juta >193.5, Sakramento <205.5


Igrači:

Bil 16+ - Za Detroit počinju Bajnam i Bilaps, zamene rukiji Siva i Poup. Ako ga malo krene šut, zatrpaće ih.

Kazins 17+ - Dva najluđa mozga NBA-a jedan na drugog. Mislim ipak da je luđi Mekgi i da će Kazins to da iskoristi.

Kari 22+ - Zbog Lejkersa isključivo.

Dejvis 14+ - Jeste, čuvaće ga Hibert i Vest, al ovo je premala granica za takvu njušku. Anderson se povredio i neće da igra naredne 2, 3 nedelje što znači da će još više minuta da ima Obrva. Zicer je ovo..

Durent 28+ - Nema Vestbruka, uzeće oko 20 šuteva, ne može da ga čuva niko. Dovoljno je za 30+ poena na startu..
« Poslednja izmena: 30. Okt 2013, 22:26:06 od dzejson »
IP sačuvana
social share
"And onward goes this thing of ours."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
HTC Sensation
Klivlend-Bruklin manje od 196
Jes da ove pripremne ne znace nista ali sam mogao da naslutim kako ce Klivlend da igra ove sezone,i mislim da mogu kvalitetno da odigraju odbranu,uz to na njihovim nedjusobnim susretima nikad nije padalo nesto puno poena...sa druge strane,Bruklin je i prosle sezone igrao negde na oko 185 u proseku,jes da su promenili trenera ali ne verujem da ce sad nesto da prangijaju ko Hjuston...ovo mi je bas realan tip

Njujork-Milvoki H1 prvo poluvreme (-4.5)
MSG,prva tekma,Karmelo i ostatak druzine...ovamo jebiga RAduljica. Mislim da ce da ih bar ovo prvo poluvreme roknu do 10ak razlike a pose nek igraju kako hoce. Inace i njih sam pratio u ovom pripremnom periodu,drugiu cetrvtinu igraju ko besni,ne znam dal se tad menjaju one cirlidrsice ili koje je razlog,al eto...

Minesota-Orlando H1(-7.5)
Malo sam pomerio hendi ali mislim da ce Minesota ove godine kuci da izdominira,Orlando je realno pisijada ekipa,jedino ako se onaj Nikolson oppet nesto ne istripuje,mada tesko....

Sakramento-Denver 1bh
Jebiga,ne igra nam valjda Loson veceras...to je 30 poena manje za Denver,a mislim da nije Denver 30 razlike bolji tim,pogotovo ne u gostima,pogotovo ne u Sakramentu

I Boston-St Luis x prvi ining  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 111
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.