Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Dali ćete navijati nekad na nekim takmičenjima za"Montenegro"
Da
4.8%  (1)
Možda
19%  (4)
Samo ako mi ne igramo
14.3%  (3)
Nikad
47.6%  (10)
Uvek protiv njih
14.3%  (3)
Ne navijam
0%  (0)
Ukupno glasova: 21
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Navijanje kao nekad?Nikad!  (Pročitano 2746 puta)
27. Maj 2006, 21:37:13
Ucesnik diskusija


ви ар фемили

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 55
Zastava сербиен
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N82
MIslim da su "ugasili" u svim sportovima.

(02. May 2007, 21:43:57)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Pa jbg, ovako sam mentalitet i shvatanje ljudi je otislo u Pm, naprimer kako grad od 2 miliona stanovnika  kakav je beograd ne moze da ima bar 20000 ljudi na prvenstvenim utakmicama, mora se priznati, svetskih klubova zvezde, partizana, ofke...

Prvo negativna slika o ljudima koji prate fudbal o navijacima, onda neregularnost lige, podmitljivost sudija, neatraktivnost protivnika,represija na onih 1000 vernih sto oce da dodju ali boje se torture i batina od murije i od drugih navijaca.

onda ljudi nece da daju pare, decu ne zanima fudbal zanima ih novi mobilni, novi kompjuter.. nista zdravo i korisno.


verujem da sa decentralizacijom fudbalske lige iz bga...
Na spartak subotica
zemun, apatin, kula, petrovgrad(zrenjenin), kragujevac, nis, kraljevo,zvezda, partizan, ofka, i vojvodina liga moze da bude ekstra navijacki kvalitetna...Jer bi u svakom gradu gostovali "veliki" klubovi sa 25000 i vise gledalaca.. sa mnogo razvijenih navijackih grupa itd...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Upravo tako
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Wollt ihr den totalen Krieg?

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 15294
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N73
Slažem se potpuno sa Mrly-jem. A što se tiče CG, mislim da će biti solidni u vaterpolu. A u ostalim ekipnim sportovima će biti đene-đene...
IP sačuvana
social share
-Will I ever see you again?
-Who knows, Highlander; who knows...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


ви ар фемили

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 55
Zastava сербиен
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N82
   Mrly, mislim da nije decentralizacija rešenje. Rešenje je u animaciji mladih. Da se uvede kao obaveza u školi jedan sport. Ne mislim bukvalno. Već da im bavljenje sportom daje dodatne bodove na prijemnom ili tako nešto. Kad bi se manje igrali mobilnim telefonima i sedeli u igračnicama a i da ih roditelji od malih nogu vode na utakmice, stvari bi brzo došle na svoje mesto.
   Onda mislim da i standard ima dobru ulogu u tome. Naime roditeljima je skupa karta (ustvari sve im je skupo) pa decu ne vode od malih nogu na utakmice.
   Pa huligani na tribinama koji samo pogoršavaju situaciju. Roditelji sa plaše za decun pa ih savetuju da ne idu na utakmice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1438
Zastava Fukushima
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.00
@mrly
mudro zboris...   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC 
  Pa huligani na tribinama koji samo pogorÅ¡avaju situaciju. Roditelji sa plaÅ¡e za decun pa ih savetuju da ne idu na utakmice.

deca nek' igraju lastis ili klikere  Smile
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


ви ар фемили

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 55
Zastava сербиен
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N82
Čini mi se da Avanguardija nije shvatio o čemu sam pisao.
Ponavljam! Ljudi se od malih nogu navikavaju na odlaženje na utakmice pa je ovo moje viđenje bilo u vezi sa budućim generacijama. Znači da oni imaju izglede da nikad ne idu na utakmice jer će ih roditelji tako naučiti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
@levenstein
To za obavezne sportove uglavnom i nije bas moguce u praksi, deca su cudo, em sto nisu svi talentovani za sport  em sto u nasim skolama ne mozemo im ponuditi neki veci izbor sportova, sve se svodi na basket i fudbal.
Kad bi vreme bilo bolje, deci omoguciti plivanje,atletiku, stoni tenis, gimnastiku i mnoge sportove u kojima bi se klinci bolje osecali, licno poznajem mnoge koji su na nagovor iskompleksiranih roditelja trenirali neke sportove i sada ih mrze cim je pritisak prestao, krenuli su u ono sto nikom ne bi pozeleo.
Znaci nista pod prisilom nista sa nekim nagradama i kaznama, jednostavno stvoriti sliku i shvatanje da je normalno gradjen, odmeren, fizicki jak i izdrzljiv decak vece faca od onoga sa novim adidas patikami i novom nokijom.


Za nas koji smo  " u prici" to za huligane ne pije vodu, gledajuci sa te strasne strane, pa ulice su pune narkomana deci se u skoli "omogucava" kupovina droge, ti na ulici mozes dobiti batine od pijanog radnika GSP-a.
Idenje na utakmice i posvecivanje nekom takvom zivotu je jako dobro i korisno. Gledajuci mene pre 2 godine i sada i moje drugove pre 2 godine i sada.Ja iz male sredine imam mogucnost da odem u prestonicu svakog vikenda (ovo glupo zvuci ali posle nekih mojih iskustava drugacije se osecam imam drugacije poglede na svet). Nekim stvarima u kojima sam ucestvovao sam izgradio normalnu sliku zivota, ja sa skoro 18 godina nemam neke velike sanse da krenem losim putem ( ako je ovaj dobar) znam sta je droga previse narkomana poznajem, a dosta sam ih upoznao na utakmicama, na stadionu mozes videti sta droga radi ljudima, sta radi alkohol.. Kakve se lose stvari desavaj.. Da od nekog ko ti je bio uzor u zivotu covek ti spadne u ocima da na ulici ne mozes da mu se javis.

Navijanje mi je unelo novu sliku zivota, promenilo me na bolje iskreni sam pozrtvovani imam neki cilj, stremim necemu....Decu treba pustati na utakmice,cak ih i slati nekad protiv njihove volje.
Ruznih stvari ima svagde ali nekad jednostavno im se moras toliko pribliziti da saznas koliko su opasne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


ви ар фемили

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 55
Zastava сербиен
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N82
Mrly, u pravu si kad to gledaš iz tvog ugla. Ja se slažem da ih ne treba odbijati od stadiona ali situacija u stvarnosti je drugačija. Naime 90% roditelja smatra da nije poželjno da deca(nebitne godine)idu na stadione. Ja se sa tim ne sllažem!!! ali tako je u stvarnosti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.