Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Navijacka grupa Sokolovi - Srpsko Sarajevo  (Pročitano 27128 puta)
Ucesnik diskusija


Moj grad,moj klub,moje pivo ;SARAJEVO

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 141
Zastava BOSNA I HERCEGOVINA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Nokia N78
Vidimo se u srijedu 11.maja
Bice gusto,bice 0-2  Smile Smile
ZA sampione drzave cijele za bordo bijele,za bordo bijele Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ovaj život je biznis da popizdiš

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Nokia n73
Lepo je ovo samo vam malo nije uspela ona koreografija sa plavim i belim kartonima?
I na slici gde je srpska zastava...morali ste bolje razviti parolu koja je inače odlična!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nek ostane prazno

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3821
Zastava Bosna i Hercegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson C902
Ma nikakvi navijaci dodu samo kada igraju protiv Zelje il iSarajeve
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Samo vi dobijte pitarske pičke, a za CRO Mostar se ne sekirajte ! Pozdrav od ULTRASA !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ovaj život je biznis da popizdiš

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Nokia n73
Pozdrav i za ULTRASE
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Moj grad,moj klub,moje pivo ;SARAJEVO

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 141
Zastava BOSNA I HERCEGOVINA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Nokia N78
Samo vi dobijte pitarske pičke, a za CRO Mostar se ne sekirajte ! Pozdrav od ULTRASA !!!
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung S7220
Zna se ko uzima duplu krunu  Smile




Hajrudin Šuman o meču u Lukavici: "Želimo korektno suđenje i pojačano obezbjeđenje"



24SI - Meč sezone je za samo nekoliko dana, kada bi utrka za novog prvaka BiH mogla biti riješena. Upravo zbog toga, subotnje gostovanje Sarajeva u Lukavici, gdje ga čeka jedini preostali kandidat za prvaka Slavija, lideru Premijer lige nalaže maksimalan oprez.
Nemile scene sa nedavnog gostovanja Željezničara u Lukavici dovoljan su argument Sarajevu da od svog domaćina zatraži maksimalne mjere obezbjeđenja, ali kada se na to nadovežu i jučer pristigle glasine o navodnom negostoljubivom dočeku Lukavičana, to je već znak za uzbunu.

Jednaki uslovi

Predsjednik Sarajeva Hajrudin Šuman zbog toga će se obratiti Slaviji, ali i Fudbalskom savezu BiH te zatražiti korektan doček i pošten meč.

"Od Slavije želimo oštrije mjere obezbjeđenja u odnosu na ono koje je bilo na utakmici Kupa BiH. Dobili smo neke informacije da nam u Lukavici neće biti ugodno, ne znam da li je to tačno ili su to samo glasine, ali u svakom slučaju, od Slavije tražimo da nam obezbijedi uslove koje i oni imaju kada dođu na Koševo. Mi na našim utakmicama primimo lijepo svakoga i nikome ne fali ni dlaka sa glave. U Lukavicu će ići i kompletna Uprava Sarajeva i nadam se da će se u Slaviji dobro brinuti za nas", kaže Šuman.

Neće novog Hrkača

Na potezu je i Fudbalski savez BiH. Od utakmice u Banjoj Luci, kada je Sarajevo u posljednjim minutama diskutabilnom sudijskom odlukom ostalo bez boda, sa Koševa mrko gledaju na Savez i njegove odluke. Zato, u Sarajevu gaje opravdan strah.

"Obratićemo se i Savezu. Utakmica odlučuje o prvenstvu i nadam se da će se potruditi da sa svoje strane učine sve ono što je neophodno u ovakvim situacijama. Ponovo se želim osvrnuti na sudiju Miru Hrkača, koji nije bio kažnjen za Banju Luku, a koji je potom vodio meč Slavije u Bijeljini. Ne želimo da nam se u Lukavici desi novi Hrkač. Svi znamo šta je ulog, valjda su i u Savezu toga svjesni", govori Šuman.

Slavija nudi samo 500 ulaznica

Sarajevo će u Lukavici, vjerovatno, bodriti dosta navijača, ali u Lukavici njihovu brojku žele svesti na 500.

"Južna tribina prima 2.000 navijača, a Slavija nam nudi svega 500 ulaznica. U obraćanju klubu iz Lukavice zatražićemo da nam obezbijede 2.000 karata i da se pobrinu da naši navijači koji će ići na utakmicu ne budu meta napada, kao što ne budu ni Slavijini koji dođu na Koševo", kaže Šuman.

Prijenos na FTV i RTRS

Utakmicu Slavija - Sarajevo, kako smo jučer saznali, direktno će prenositi dvije entitetske TV kuće - FTV i RTRS. Susret se igra u subotu sa početkom u 17 sati.

Izvor: 24sata.info
« Poslednja izmena: 09. Maj 2007, 13:05:54 od vlado85 »
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Moj grad,moj klub,moje pivo ;SARAJEVO

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 141
Zastava BOSNA I HERCEGOVINA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Nokia N78
Zna se Dovla85 ko je sampion Smile
Za sampione drzave cijele za bordo bijele, za bordo bijele Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ovaj život je biznis da popizdiš

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Nokia n73
Jebo vas Edin.... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Moj grad,moj klub,moje pivo ;SARAJEVO

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 141
Zastava BOSNA I HERCEGOVINA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Nokia N78
Milorad Dodik u Lukavici  500 000 KM
Milorad Dodik sa dresom Slavije 50 KM

Gledati Obucu kako ga zabija i slusati komentatora sa RTRS-a kako place i prica gluposti-neprocjenivo

Neke se titule nemogu kupiti novcem, za sve ostalo postoji Dodik Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.