Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: navijaci na svetskom prvenstvu 2006 nemacka  (Pročitano 1271 puta)
19. Jan 2006, 11:35:45
Zodijak
Pol
Poruke 4
Zastava
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
kako otici,kako se snaci za smesta i hranu u nemackoj...
dajte da se pokrene diskusija-jun mesec je blizu, a niko nista nezna...

(02. May 2007, 21:42:51)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
SonyEricsson K750 on Linux
možda i odemo ali karte nećemo naći nikako  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ovo je velika sramota sta se radi sa kartama za svetsko prvenstvo u nemackoj!!!
VELIKA SRAMOTA ZA FSSCG!!!
Karte ce dobiti samo ko ima extra vezu i mamini i tatini sinovi!!!
Stvarno nam treba zabraniti svako ucestvovanje u bilo kom sportu dok se neke stvari nepromene (mentalitet)!!!UEFA ce biti obavestena o svemu sta se radi,u to sam siguran 100% jer im se ljudi zale non-stop!pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ovo je jedna velika sramota za FSSCG....
da li je moguce da se sve ovo desava...i pored velikih kontrola UEFE nas savez i dalje nastavlja po
starom... karte za prvenstvo dobice oni koji to najmanje zasluzuju... umesto da se podele ljudima
koji su pravi navijaci i koji prate sve kvalifikacione utakmice godinama unazad...da im se ovako vraca...
SRAMOTA!!!!!! ako mi, kao pravi navijaci reprezentacije ne mozemo da dobijemo karte za SP 2006
ko moze.............?????????da u pravu ste???karte ce dobiti mamini i tatini sinovi koji ce da plate
nekoj vezi u FSSCG-u,i tako gledati utakmice u nemackoj,ne znajuci ni sta gledaju!Sramota i bruka,
izgleda da se srpski mentalitet nikad nece promeniti<nazalost!mnogo mi je zao,ali i ja sam jedan od
onih koji je predao kopiju pasosa i danas licno saznao od coveka koji je radio u FSSCG-u da se vec
zna ko je dobio karte i da vise od pola trebovanja zavrsilo u kanti za djubre!na stranom nemackom sajtu
se vec pominju mahinacije i namestanja FS koji namestaju ko ce dobiti karte,kako pise,UEFA je
upoznata sa tim!Stvarno bih voleo da nam zabrani sva ucesca u Evropi dok se neke stvari ne promene!
Ako ne dobijem (kupim) karte za sp2006,nikad vise necu da gledam nasu reprezentaciju niti joj ikad
pruziti bilo kakvu podrsku,a do sada sam joj pruzao na svim kvalifikacionim utakmicama do SP ! ! !
Zelim da cujem jos vasih problema sa FSSCG jer verujem da ih ima dosta!?!
Plavim momcima zelim da se sto bolje plasiraju na SP2006 u Nemackoj jer izgleda da su samo oni
zasluzili da odu u Nemacku na zavrsnicu svetskog kupa!
moj e-mail je muconi@arkayu.net
Pozdrav za sve PRAVE NAVIJACE SCG..............
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ako neko ima informacije o jeftinom smestaju za sp neka se javi karte imamo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.