Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NATO poceo pripremu za obuku buduce vojske Kosova  (Pročitano 22331 puta)
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 2610
@Elmahico
vest je preneo Tanjug negde posle 20 casova. Interesantno -kada su prosli dnevnici u udarnim terminima a u nocnim ce biti malo gledani. sutra je novi dan i necim novim ce prekriti ovu vest ili ce je objaviti kao uzgrednu.
Novinarstvo i informisanje -kako odgovara nekome. Cik pogodimo kome u ovom trenutku .

Pa sreco bilo svima onima koji se radovase zbog sporazuma. Sada su nam jasno do znanja i bez ostatka pokazali sta stvarno misle o Srbiji i daljem raspracavanju.

Pa izvolite podrzite 11. maja  one koji bi rado ili su vec prodali Srbiju i njene delove a vrlo rado nastavili raspracavanje njenih teritorija- Vojvodina , Sandazk i sta vec......

@~: kriptonit

Nemoj tako. Ukinuli su civilnu zastitu. sada je VS isto kao i nacionalna garda Ohaja. Seti se poseta TAdica, SUtanovca, Ponosa tamo. Pa oni su i razbili i ono malo VS.
« Poslednja izmena: 30. Apr 2008, 21:27:46 od stami4 »
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
(јоу тубе-у).

Ja ne znam, da li to samo mene utisak vara ili ne, ali zasto po defaultu 98% radikala i ostalih, nemaju veze sa pravopisom? o ostalim stvarima da ne govorim ... Smile

Sry za off ....
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.1.4
mob
LG Nexus 5
Citat
HardCore sledi:

O, Vuce Karadzicu, pokrij se... zemljo otvori se... sry za off...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
U cemu je problem Crowz?  Smile
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.1.4
mob
LG Nexus 5
U hard core-u.

Nastavi o temi, pismena devojko il sta vec...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 263
Zastava УБеркистан
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
(јоу тубе-у).

Ja ne znam, da li to samo mene utisak vara ili ne, ali zasto po defaultu 98% radikala i ostalih, nemaju veze sa pravopisom? o ostalim stvarima da ne govorim ... Smile

Sry za off ....

Прочитај своју поруку опет можда ја не знам као Србин шта значи po defaultu 98%. Што би било најнорамлније. А и у разговору са енглезима нисам имао проблема.  Smile
Пошто офујемо што се мене тиче бришите.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Info: hardcore je jedna rec, slozenica

 Smile

Aha tema ... Pa nista ne bih imala jos da dodam Smile , rekla sam u prethodnom postu.

Opet ce Srbija da okrene glavu od svega i da se uzalud konfrontira sa svima, sa razlogom ili bez, sada vise nije ni bitno. To sto Ameri naoruzavaju Albance je najavljeno jos pre samog priznavanja ... nista novo, sto se mene tice.
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.1.4
mob
LG Nexus 5
Cemu obuka siptarske vojske?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


крв југа - душа истока

Zodijak
Pol
Poruke 1224
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
čemu ? Pa valjda da pokažu Srbima da su prava država sa svim prerogativima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14

Nemoj tako. Ukinuli su civilnu zastitu. sada je VS isto kao i nacionalna garda Ohaja. Seti se poseta TAdica, SUtanovca, Ponosa tamo. Pa oni su i razbili i ono malo VS.

Stami, zašto pričaš demagoške fraze koje si čuo na radikalskim mitinzima. Ko je uništio (razbio) VS.

O čemu pričaš? VS trenutno zna sa čim raspolaže, kršine i zastarelo naoružanje je otpisano i uništeno (ili prodato na crno kanibalističkim diktatorima u ekvatorijalnoj Africi). Npr. u tekućoj reorganizaciji naše vojske nije uništena ili otpisana ni jedna jedina 84-ka, sve idu na modernizaciju, otpisane su kršine T55 koje više nema ni u ruskim muzejima, a tek u naoružanju aktivne (savremene) armije bilo gde u svetu.

U svakom slučaju, da si bio mobilisan '99 godine, znao bi da je pola naoružanja i opreme koji su tada bili na raspolaganju bilo neupotrebljivo. Ja sam pontonirac, javim se u kasarnu po pozivu, kako koji ponton (sovjetski pontoni tipa Kraz iz 60-ih godina prošlog veka) spustimo u Savu, on potone jer ga je rđa godinama jela u kasarni u Jakovu. Smejali nam se surčinski i jakovski paori, kako smo bili "moćna" inžinjerija.

Mani me priča i žalopojki titoističkih generala tipa Boža Delić, vojska je sada mnogo operativnija nego što je bila onda. Sada znamo sa čime raspolažemo realno, i u skladu sa tim su formatirane oružane snage. Da treba mnogo savremenog naoružanja i opreme da se kupuje, treba, tu nema spora.

Da ne pominjem da su plate u VS sada izuzetno pristojne (za naše prilike), nikad bolje u  poslednjih 20-ak godina.

Znači, nemojte baš svaku temu da zatrpavate sa radikalsko-patriJotskom demagogijom, jes' da je izborna kampanja u toku, ali ima dovoljno tema za piskaranje demagoških parola.
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.