Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Vjerujete li da je ova tvrdnja tacna?
Da, vjerujem
83.3%  (15)
Ne, oni ne bi napali Srbe
16.7%  (3)
I treba ih napasti oni su remetilacki faktor, sprecavaju put Kosova u EU
0%  (0)
Ukupno glasova: 18
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NATO i SAD 2008. hteli da napadnu Srbe na Kosovu!  (Pročitano 1466 puta)
07. Mar 2009, 16:58:33
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
RUSI TVRDE: NATO i SAD 2008. hteli da napadnu Srbe na Kosovu!



SAD i NATO spremali su napad na kosovske Srbe posle proglašenja nezavisnosti Kosova prošle godine, ali ih je u tome odlučnim protivljenjem sprečila Rusija, objavljeno je juče u Moskvi!! U zvaničnom dokumentu Ruske Federacije o spoljnopolitičkim aktivnostima u 2008. kaže se da je takav stav Rusije sprečio destabilizaciju region
U izveštaju na 164 strane, u kome se naglašava i principijelna podrška međunarodnom pravu i integritetu Srbije, praktično je prvi put obelodanjeno da je Zapad pripremao nov napad na Srbiju.

- Rusija je tokom 2008. godine sprečila SAD i NATO da pribegnu nasilnim merama prema kosovskim Srbima, što je omogućilo izbegavanje destabilizacije regiona - navodi Moskva.

Zvaničan komentar ovog spektakularnog otkrića juče nije bilo moguće dobiti od srpskih zvaničnika, ali ni pojašnjenje u ruskom MSP-u. Odlično obavešteni izvor Pressa iz obaveštajnih krugova tvrdi da su teze iz ruskog izveštaja vrlo realne.

- Postojale su informacije da se pripremaju napadi na ugledne pojedince na severu Kosova, kako bi se izazvala kontrareakcija Srba, a potom Srbi predstavili kao nasilnici. Sve se to radilo zbog dva cilja - naći alibi za nezavisnost Kosova, kao i izvršiti pritisak na Srbe da se isele. Ruske službe su među najpouzdanijim na svetu, tako da su tvrdnje iz izveštaja vrlo osnovane. Uostalom, Rusija je davala otvorenu podršku Srbiji tokom cele prethodne godine, tako da je sigurno da je diplomatskim i operativnim aktivnostima sprečila nasilje nad Srbima - navodi izvori Pressa.

I bivši načelnik VBA Momir Stojanović uveren je da su navodi zvanične Moskve istiniti.

- Rusija je sigurno imala snažan uticaj na zaštitu kosovskih Srba prošle godine! Kada sam ja od 1993. do 1999. godine bio načelnik bezbednosti Petog korpusa, mi smo imali validne informacije da su SAD u sprezi sa OVK. Posle NATO bombardovanja oni su suptilnijim metodama pokušavali da destabilizuju stanje u regionu. I to pre svega kroz psihološko-propagandne pritiske kako bi se Srbi iselili sa Kosova - objašnjava Stojanović.


Vladika raško-prizrenski Artemije kaže da ne zna ništa o tvrdnjama Rusije, ali da veruje da „Amerika i Evropa" ni u budućnosti neće prezati od sile da bi ostvarile svoje ciljeve.

- Moje lično mišljenje je da Amerika i Evropa neće odustati od toga da samoproglašenu državu Kosovo dovedu do pune državnosti, odnosno do toga da Priština proširi svoju vlast i na enklave gde su Srbi u većini, kao i na severu Kosmeta. Verujem da to neće moći da učine mirnim putem, pa postoji velika pretnja primene sile - rekao je za Press vladika.

Jedan od lidera kosovskih Srba Milan Ivanović kaže da u potpunosti veruje izveštaju Moskve.

- Mi smo i od drugih ljudi iz međunarodne zajednice, od UNMIK-a, dobijali podatke da se sprema novi 17. mart. O pojedinačnim planovima za napade na mene, Marka Jakšića i ostale lidere da ne govorim. Verujem da je Rusija odigrala bitnu ulogu u sprečavanju krvoprolića - kaže Ivanović
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Хвала браћо!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


šta to beše mozak, šta to beše mozak

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 482
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Siemens c 75


Živela nam majčica Srbija ili Rusija sve jedno !!!!!   Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung Galaxy IIs
rekla - kazala.

A izvor je ?
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


šta to beše mozak, šta to beše mozak

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 482
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Siemens c 75


Šta je izvor?   Smile  Pitaj moje sestre i brata u Babinom mostu šta je izvor    Smile

Živela nam majčica Srbijica ili Rusija sve jedno!!!   Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 
Pa videli smo čak i veoma jasne akte nasilja u Mitrovici.

Treba mudro izbeći udarac dok se Veliki Vavilon ne sruši a to se dešava pred našim čima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


šta to beše mozak, šta to beše mozak

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 482
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Siemens c 75

Baš to. A onda ću prvi ja da albancima vratim istom merom za Klečku. Evo tužite me, pristajem da odgovaram kao i ovi što su mi ubili sestru i dva ukaja u Prištini. Doći će i taj dan. I can hardly wait. A dotle

Živela nam majčica Srbijica ili Rusija sve jedno !!!    Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 07. Mar 2009, 22:35:31 od sahalin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Alcatel One Touch
Samo sto sam poceo da citam,dobih dijareju...pa dobro,dokle vise?! Smile    @sahalin,a za tebe ,batice...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

za seljake.jpg
(46.13 KB, 252x380)
« Poslednja izmena: 07. Mar 2009, 22:40:23 od drogance »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia E50
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.14 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.