Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 19:27:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Naser Orić na slobodi  (Pročitano 74930 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Citat
pa gdje su lesevi tih srba..daj molim te...
Kao neko ko voli istinu, bices ljubazan da mi dostavis slike i dokaze za svih 8000 navodnih zrtvi genocida u Srebrenici.
Posto to ne mozes, budi ljubazan pa zaklopi.
Smile Da dodam, da je jedan sluzbenik maticne sluzbe u Srebrenici javno rekao da se 1998, 1999 i 2000 niko nije upisivao u maticnu knjigu umrlih. Ispada da za te tri godine niko nije umro prirodnom smrcu. Medjutim evidentirani su na nekom drugom spisku...
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
Da,da..ja sam cuo da je ubijeno 10.000 srba u srebrenici,od 5-10 hiljada u Sarajevu,da je protjerano iz Bihaca oko 50 hiljada srba...sve sam ja to cuo..Dutch pa kako si to zaboravi napisati ???

A za glave te i rostilj mislim da je to apsurd..pa kao sto su tebi muhadzedini zivotinje tako si i ti meni....1:1 jednostavno....gluposti ciste....i cuj njega ono braco srbi..nemam se ja tu sta smijati jer neistine shiris..pa gdje su lesevi tih srba..daj molim te...


Ovakvi kao ti i postoje da bi se narodi razlikovali od "vas"...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia 3230
Ma strasno.. Pa to je isto kad bi uhvatili Bin Laden-a i opet ga pustili na slobodu  Smiley 1

Neznam samo kako se osecaju sada one majke u crninama iz Bratunca... kako li se oseca celi srpski narod u Bosni ? i sa takvim kao sto je terorista Oric treba da zive u toj istoj drzavi ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Ma strasno.. Pa to je isto kad bi uhvatili Bin Laden-a i opet ga pustili na slobodu Smiley 1

Neznam samo kako se osecaju sada one majke u crninama iz Bratunca... kako li se oseca celi srpski narod u Bosni ? i sa takvim kao sto je terorista Oric treba da zive u toj istoj drzavi ? Smile
Komemoraciju zrtava iz Bratunca od nasih niko nije propratio. Mi umesto da smo svetu pokazali istinu, nas Slobica se bavio jurenjem politickih protivnika po zemlji, dok su Muslimani igrali inostranu pricu i naravno sebe predstavljali kao jedine zrtve u ratu u Bosni. I sta se sad cudite?
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
konačno..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
A sad DOSMANLIJE ...svi na noge skocite i iz petinih zila pokusajte da uhapsite Ratka Maladica i Radovana Karadzica i odmah ih isporucite Hagu jer je to "medjunarodni nepristasan sud" a mozda i koja para kapne sa strane.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 575
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
СРАМОТА за Европу, Тадић је у праву кад каѕе да две године затвора добијају лица која краду у самопослузи и потуно је скандалозно да толико малу казну добије неко ко је починио ратни злочин, а нарочито Насер, сви добро знамо шта је он радио српскоме народу почетком 90тих година.

незнам да ли сте чули за Милана Шпановића, ухапшен је у месту Сатон у Великој Британији он је  у Хрватској осуђен, у одсуству, на 20 година затвора због ратних злочина, известио је Index.hr позивајући се на британске локалне медије. Шпановић је почетком јуна ухапшен на основу међународне потернице која га терети за мучење и пуцање на цивиле током 1991, као и за провале у куће и паљење цркава и јавних објеката у селу Маја код Глине у августу 1991. Он се пред локалним судом појавио 13. и 21. јуна, а наредно саслушање биће у магистралном суду у Лондону. Шпановић је један од великог броја Срба којима је суђено у одсуству, на основу неуверљивих прича наводних сведока, и који су, без материјалних доказа, осуђивани на високе казне затвора. Ако буде изручен, имаће законску могућност за обнову суђења. У неколико таквих случајева осуђени су обично бивали ослобођени или им је оптужба преиначена у кривично дело побуне, за шта је већ крајем деведесетих одређена амнестија.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung Note 10+
Ma strasno.. Pa to je isto kad bi uhvatili Bin Laden-a i opet ga pustili na slobodu Smiley 1

Neznam samo kako se osecaju sada one majke u crninama iz Bratunca... kako li se oseca celi srpski narod u Bosni ? i sa takvim kao sto je terorista Oric treba da zive u toj istoj drzavi ? Smile
Komemoraciju zrtava iz Bratunca od nasih niko nije propratio. Mi umesto da smo svetu pokazali istinu, nas Slobica se bavio jurenjem politickih protivnika po zemlji, dok su Muslimani igrali inostranu pricu i naravno sebe predstavljali kao jedine zrtve u ratu u Bosni. I sta se sad cudite?

Niko nije bio sem onog nesrecnog Kostunicinog savetnika koji je doneo venac sa latinicnim slovim,narod teo da ga zadavi,bio Toma N. i Vucic i naravno Образ.

A pazite sad kakva ironija i licimerje
Za Tacku optuznice za razaranje Srpskih sela proglasen je nevin,a razlog je da nema dokaza da su muslimani razorili Srbska sela,jer je poznato da su Srbi dejstvovali artiljerijom u tom podruciju.
« Poslednja izmena: 01. Jul 2006, 10:58:02 od Dutch »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54

Dace Bog da ga stigne ruka nekog osvetnika.


Zašto nekog,uvjek neko drugi treba da bude.Zašto to ne bi bio ti ,pa udješ u legendu kao frajer koji je roknuo Orića na Tuzlanskom aerodromu.To bi bilo frajerski , po mom mišljenju.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Dutch.jpg
(26.87 KB, 444x425)
« Poslednja izmena: 01. Jul 2006, 13:40:40 od nikola34 »
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung Note 10+
No comment,da ne bih prekrsio neki od zakona.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 19:27:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.