Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Naša mala klinka - Nova humoristička serija na B92  (Pročitano 27915 puta)
Jet set burekdzija


CS Maniac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5699
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
SonyEricsson k300i
Imbecilna hrvatska serija koja je prevedena na srpski sa srpskim glumcima...
Ali... nije mi nesto jasno... Da li se to Rene seli u BGD...
Izgleda da se potukao sa celim Zagrebom.. Smile

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
         
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 301
Zastava Croatia
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.3
Serija je katastrofa kao i gotovo sve HR serije i filmovi.  "Odmori se, zasluzio si" je jedina OK serija koju sam vidjeo. Sapunice su tek posebna prica  Smile  Ne znam kako ih nije sram izvoziti to smece. Glupost dolazi s demokracijom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Nokia 6300
dve riječi: dno dna Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Hoi Polloi

Zodijak
Pol
Poruke 573
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Samsung D780
Serija je katastrofa kao i gotovo sve HR serije i filmovi.  "Odmori se, zasluzio si" je jedina OK serija koju sam vidjeo. Sapunice su tek posebna prica  Smile  Ne znam kako ih nije sram izvoziti to smece. Glupost dolazi s demokracijom

Jedina hrvatska serija koja mi se svidja je "Bitange i princeze". Nema nameru da zasmeje pubkliku do suza vec samo da im izmami osmeh.
Ali NMK ke totalno glupa i nehumoristicka serija pa mi bas nije jasno kako je ona najgledanija a BIP nije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Punk's njet mrtav..,Kosovo je Srbija...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 610
Zastava Serbia-na granici snova i stvarnosti !
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
SonyEricsson Z600
samo ja ne kontam ....jel sad to nastavak epizoda od Hrvata s obzirom da Rene glumi ili to nema nikakve veze sa njima!
Ali mislim da su nasi glumci bolji od njihovih, tako da celoj seriji sada daje drugaciji " tok"  !
IP sačuvana
social share
Kosovo je srce Srbije, ... Vojvodina je njen mozak, ...a reka Drina je njena kicma koja protice kroz njenu samu sredinu!

Edit by Belgrade: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


marš iz moje avlije

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 10372
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
SonyEricsson d750-i
glupost jadna Smile
IP sačuvana
social share
r.i.p. o.d.b.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
samo ja ne kontam ....jel sad to nastavak epizoda od Hrvata s obzirom da Rene glumi ili to nema nikakve veze sa njima!
Ali mislim da su nasi glumci bolji od njihovih, tako da celoj seriji sada daje drugaciji " tok"  !

Nema veze sa njima...
Rene je odjednom postao Srbin... pa ti vidi.. Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Punk's njet mrtav..,Kosovo je Srbija...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 610
Zastava Serbia-na granici snova i stvarnosti !
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
SonyEricsson Z600
Ali ima nekih prepucavanja ka na kontu to je smesno , Srbi -Hrvati...On zajebava Srbe a ovi kao zajebavaju njega kao Hrvata !
IP sačuvana
social share
Kosovo je srce Srbije, ... Vojvodina je njen mozak, ...a reka Drina je njena kicma koja protice kroz njenu samu sredinu!

Edit by Belgrade: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Hoi Polloi

Zodijak
Pol
Poruke 573
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Samsung D780
samo ja ne kontam ....jel sad to nastavak epizoda od Hrvata s obzirom da Rene glumi ili to nema nikakve veze sa njima!
Ali mislim da su nasi glumci bolji od njihovih, tako da celoj seriji sada daje drugaciji " tok"  !

Nema veze sa njima...
Rene je odjednom postao Srbin... pa ti vidi.. Smile




Za njega bih zadnjeg rekao da bi ikad krocio u Srbiju a kamoli igrao Srbina.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia E72
Kad će bre već jednom ti producenti da shvate da nas ne zanimaju tuđa govna i da prestanu da rimejkuju ono što nije za naše tržište?!

Prvo su pravili one "Neke Nove Klince", sav njihov dijalog je preveden iz američkih serija i naravno da ne zvuči prirodan.
Onda su snimili glupu "Jelenu" gde je kasting očajan, scenario još očajniji da su morali gledaoce da mole da smisle predvidljiv kraj.
Pa onda i rimejk "Pozorišta u kući" koji je rađen za tri područja... Ajde, to i nije toliko dno dna, ali Bjela brate od toliko talentovanih reditelja ti uze Balša Đogu koji pokušava muzičkim skečevima da nadoknadi humor.
Zatim je tu "Premier" i naravno Mirka Vasiljević... O tome ne bih da komentarišem.

Sada plaćamo i hrvatima koji nam se smeju iza leđa glupa autorska prava, umesto da su za te pare uradili nešto domaće, novo i normalno. Ceo FDU čami od talentovanih reditelja, dramaturga i glumaca, a mi kupujemo tuđa govna.

p.s. Izvinjavam se ako sam zaboravio neku od serija, ponele me emocije...  Smile
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.