Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 17:31:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Наша чуда  (Pročitano 29739 puta)
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Citat
Bolje se krckati u paklenom ognju, nego dijeliti zivotni prostor u raju sa "ovakvima"
Citat

То у сваком смислу важи и за тебе ,перната птичурино . Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Пошто живимо на селу у коме нама аутобуса за град а ни апотеке ни амбуланте, често се нађем у прилици да морам да се молим за здравље моје деце.Најстарију кћерку је болело уво и пошто лек није деловао а било је доста касно у ноћ да зовем иког да нас вози код лекара, ми нисмо знали шта да радимо .Супруг је рекао како смо ми маловерни и отичао у храм по епитрахиљ и прочитао кћеркици молитву седам светих младића за исцељење од болести.До год је читао молитву она се јадна тресла од болова и није могла да стоји нити седи већ је сво врема цупкала.Како је завршио читање она је скинула епитрехиљ са увета окренула се оцу и рекла :''Тата ,мене уво више не боли'' и отишла да се игра са братом.Сутрадан сам је одвела код лекара који је ракао да са уветом није ништа.
Такоће још једна ствар која ми се десила са њом.Када је имала 3.5 године спремали смо се за одлазак на Литургију и ја сам морала пре тога да одем до радње да купим шта нам све треба пошто ради само до 10.00.Када сам се вратила кћерка ме је чекала будна са речим да  јој је Бога рекао да у цркву мора да носи сукњу.Када смо је питали како Бога изгледа тачно је описала Господа и рекла је да је био са великим крстом .
Ne zaboravi da kad kuvas pasulj ne zamolis Boga da ne zagori i bude bljutav. Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 09. Jul 2007, 11:10:55 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Gospode pomiluj

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 309
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson ne znam koji
Хoћу хвала што си ме подсетио  Smile
« Poslednja izmena: 09. Jul 2007, 12:19:57 od protinica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Bosch ima centrifugu
Evo i meni jedno cudo pade na pamet.

Eto jutros prikenja se meni kao i obicno negde oko 8-9 sabajle. Obavim ja posao svi srecni i zadovoljni. Medjutim - negde oko 1 po podneva eto ti ga opet - prikenja se meni kad mu nije vreme - CUDO NEVIDJENO!!! Uplasim se ja i brze bolje ja trk kod prote da se ispovedim - mozda su me spopali neki necastivi dusi ili nesto jos gore.....
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 
tako radi pravi hriscanin!!! Smile Smile Smile Smile


Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Gospode pomiluj

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 309
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson ne znam koji
pa jel sa svakom stvari morate da se sprdate .Ovo uglavnom je sve bilo vezano za za bolesti moje dece .Stvarno vam ne zelim da se nadjete u mojoj kozi i da proklinjete dan kada ste se rodili jer nikako ne mozete da pomognete svojoj deci,Ja znam da Boga nisam imala kada su mi govorili da mi dete ima tumor,epilepsiju,razne urodjene deformacije zeluca da bi odavno bila u Kovinu ili Lazi Lazarevicu.Detetu mi nije potvrdjena ni jedna od tih bolesti .

Eto jutros prikenja se meni kao i obicno negde oko 8-9 sabajle. Obavim ja posao svi srecni i zadovoljni. Medjutim - negde oko 1 po podneva eto ti ga opet - prikenja se meni kad mu nije vreme - CUDO NEVIDJENO!!! Uplasim se ja i brze bolje ja trk kod prote da se ispovedim - mozda su me spopali neki necastivi dusi ili nesto jos gore.....

Za tebe imam jedan siguran lek protiv proliva.To mi ispricao jedan stari prota.Kada te uhvati ti gurni prst u dupei drzi .Pa videces ima sve na usta da ti izlzl/
« Poslednja izmena: 09. Jul 2007, 14:15:49 od protinica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Bosch ima centrifugu
Nego kad raven pomenu pasulj bas sam se malopre razbio od pasulja sutra ce izgleda cuda tri puta da se desavaju  Smile Smile

@protinice

A odakle ti sebicna i egomanijacka pomisao da sam se bilo gde u svom pisanju tebi obracao ili imao bilo sta da ti kazem. U mom pisanju postoji duboka poruka ali je na svakom da je nadje za sebe. Nekom je za to potrebna glava nekom srce a tebi prst (ili vise njih) -  Smile Smile
« Poslednja izmena: 09. Jul 2007, 14:18:09 od decky999 »
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Gospode pomiluj

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 309
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson ne znam koji
Nego vidim da si taj lek vec i sam znao posto u poslednje vreme samo seres
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Bosch ima centrifugu
A jel tebi rekao prota da se sa crnim djavolom ne treba kaciti inace postanes isto sto i on  Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Nemoj tako decky, sad ce protinica da se pomoli Bogu i zamoliti ga da dobijes hronicni proljev.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Bosch ima centrifugu
A da li ti znas da ....

No one expects the Spanish inquisition...

A isto takodje znas da oni spaljuju vestice koje se mole Bogu (ili bogovima) za sirenje crevnih zaraznih bolesti....

prema tome.... Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 17:31:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.