Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:21:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nas dnevnik  (Pročitano 8238 puta)
Hronicar svakodnevice


tezi nemogucim da bi ostvario moguce!!!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
dali vi osecate koliko on pati koliko nije zadovoljan i koliko voli ,ili misli da voli ?
ja ovog coveka ne poznajem ali ga obozavam  
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Punk's njet mrtav..,Kosovo je Srbija...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 610
Zastava Serbia-na granici snova i stvarnosti !
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
SonyEricsson Z600
Smile Vrhnje je kajmak, od vrha neobranog mleka...ali je kajmak naški, mislim Srpski, a vrhnje zagorski.... Smile
Dragi dnevnice , evo opet odem na burek forum kad tamo nesto i naucim!

Sto je teo da kaze da smo mi seljacine a oni fin i ucen svet , pazi bogati i mi sad pricamo o nekakvom coveku kome mu se treba diviti koliko on voli !

On ne voli, on mrzi, on je povodljiv, on je labilna licnost , on je potcinjen svojoj zeni , to nije ljubav , to je strahopostovanje!
IP sačuvana
social share
Kosovo je srce Srbije, ... Vojvodina je njen mozak, ...a reka Drina je njena kicma koja protice kroz njenu samu sredinu!

Edit by Belgrade: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


tezi nemogucim da bi ostvario moguce!!!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
ja ga nisam tako dozivela ?ali nije bitno to sada dragi dnevnice,
bitno je to da moj dragi  za dve nedelje opet odlazi ,misija,jos jedna ....dokle vise ,umorna sam od samoce ...dugo je cetiri meseca Smile sreca pa imam moje djavolcice  Noemie ce biti tuzna ,ona je najstarija 4 godine vec sve razume ali ne i njegov posao Theo  nece ni osetiti njemu jos uvek vreme nista ne znaci (jos nema godinu dana) Theana i Lou one su cool njih ni za sta nije briga samo da su zajedno (2 god ) hihi .Srecom imam i tebe dragi dnevnice i ovaj forum pa cu  vam dosadjivati  a nadam se da ce me bar po neeko razumeti .....Nadam se da necu deprimirati i da cu biti jaka ...da bar postoji neki nacin da preselim nase krajeve i nase ljude  ovde ...bilo bi mi lakse ... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Dragi dnevniče, ja baš ne marim da pišem dnevnik ali za ljubav naše mikimitro napisaću da sad palim na politiku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
Dragi dnevniče, sharing is caring... Bez obzira sto s tobom dnevnice nisam u dobrim odnosima,
pridruzicu se pomoci da drugima olaksam zivot Smile



Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
 Smile Eto dnevniče da znaš...proradilo mi grejanje, ali su radijatori i dalje puni vazduha .... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


tezi nemogucim da bi ostvario moguce!!!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
dragi dnevnice ,
nisam ipak ovu temu zamisljala ovako  Smile
Necu imati puno vremena da ti pisem jer su mi "cudovista" budna...samo da ti kazem da sam danas izuzetno srecna i sve mi je lepo pa cu iskoristiti tu pozitivnu energiju na mojim malim vragovima ,danas nisu u skolici ...Mike ce pokusati da ranije zavrsi sa poslom ,trbali bi organizovati odlazak u dizneland ovog vikenda pre nego sto on ode ...mozda ce i Jud sa svojima ici ,bilo bi lepo...Laila me je zvala jutros sva je nervozna ,kaze ima puno finansiskih problema i tako to... mogu li joj pomoci ?Naravno ...samo moja joj pomoc nista nece vredeti jer ona spada u onu kategoriju koja trosi bez razloga i bez racunjanja sve dok banka ne proguta karticu a posto njenu zlatnu nikad ne guta ,ona nikad ne prestaje...Ona je makar nasla nacin da smiri svoj osecaj nezadovoljstva i anksioznosti...I ja sam bila takva ranije sada ne jer vise volim voditi racuna i novac koji bi potrosila na gluposti stavim na racun svojih klinaca ...
HVALA SVIMA koji su me podrzavali hvala i tebi dnevnice ali mislim da vise necu pisati jer je tema nas dnevnik a ne moj dnevnik  Smile
volite se i budite srecni ,tezi te nemogucim stvarima kako bi ostvarili moguce ....od srca miky...ljubim vas Smile
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Dragi dnevniče, pre nekoliko dana smejala sam se sa grupom prijatelja raznim dogodovštinama vezanim za čitanje tuđeg dnevnika.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


tezi nemogucim da bi ostvario moguce!!!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
Dragi dnevniče, pre nekoliko dana smejala sam se sa grupom prijatelja raznim dogodovštinama vezanim za čitanje tuđeg dnevnika.
ne razumem cemu si se smejala .... Smile ?
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile simijon, eto vidis, dnevnici su ipak namenjeni za javno citanje, tj. necijem citanju  Smile

miki, bilo je reci o tome kome su namenjeni dnevnici i koliko se nefiltrirano iznose licna razmisljanja itd... da li se pisu s namerom da ih bas niko ne cita sem autora...?  Smile obzirom da bi mnogi pali u napast da gvirnu u dnevnik nekog svog bliznjeg  Smile
« Poslednja izmena: 17. Okt 2007, 12:55:43 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:21:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.