Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Narucivanje robe preko net-a 100% www.e-ducan.com  (Pročitano 2983 puta)
26. Dec 2004, 03:06:53
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
http://www.e-ducan.com/

To je nasa firma koja se bavi kupovinom preko neta.
Platite kod njih u dinarima i oni vam naruce sta god hocete iz celog sveta !

Garantuju za sve.
Ugradjuju se otprilike 10% na cenu,imaju i poslovni prostor u Beogradu.


Evo jedan lepo citiran text u vezi e-ducana:

Odete u prodavnicu koja se zove e-ducan.
Nalazi se negde u starom delu Beograda.
(mislim da je u pitanju Kataniceva ulica)

"Dobar dan - dobar dan.

Ja bi da kupujem na Internetu ali niti imam kompjuter, niti karticu niti znam kako se to radi. I da imam kompjurter - nemam karticu. A i da imam kompjuter i izlaz na internet i karticu i da znam kako se to radi nece sve globalne prodavnice da salju u Srbiju, mnogo smo krali. Jel' mozete vi da mi pomognete.

Pa kako da ne, gde ste nam do sada bili. Samo vi sedite ovde ispred monitora i polako. Ako ne mozete da se snadjete, ima ko ce da pomogne. Ovo vam je mis, ovo je link, ovde su proizvodi i cene, ovde korpa u koju ubacujete, samo navalite.

Evo zavrsio sam ko ce to da plati? Pa mi cemo naravno ali morate i vi da nam pomognete, eno kasa evo racun pa izvol'te.

A hoce li da mi stigne. 'oce kako nece, salju oni na vasu adresu. Imamo mi varijante, garantujemo da su nasi kupci fini i kulturni ljudi koji bi da kupuju na internetu ali nemaju kompjuter, ni karticu a bas bi voleli sve te lepe stvari ... pa smo otvorili radnju.


http://www.e-ducan.com/


btw:Ovaj link nije dead,vec su se neki korisnici SBB-a zalili kako ne mogu pristupiti sajtu sto nije slucaj kod ostalih.
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Simpaticno.. al ja sam jedan od sbb korisnika Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Veoma interesantno!!!  Smiley
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.