Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Narode POMOC, kako da smuvam devojku ? :D  (Pročitano 8299 puta)
Svakodnevni prolaznik


mi gradimo put do neegzistentnog raja.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 221
Zastava Vukoyebina
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.65

Milan Tarot je stručan


moooolim !? Smile Smile
IP sačuvana
social share
Gospodin Lisac Von Mrmotized World
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 29198
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia Lumia 930
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
SonyEricsson k 850i
Jel tebi dobro,idi leci se umobolnice...

Po meni je pacenik onaj ko cita i pise takve knjige..Ja ne citam knjige o muvanju,ne citam kako smuvati ribu u nekoliko koraka,ne guglam o takvim stvarima,imao sam vezu od dve godine,u kojoj sam sazreo dovoljno,ziveo sa tom ribom,pre toga su bile krace veze,sad sam imao 1 kracu..Meni je i ovako extra,zezam se,uzivam u zivotu,a i drago mi je sto uglavnom mene ribe muvaju..

A ti citaj knjige i cekaj da ti devojka padne sa neba..I ne spamuj vise ovde,jedno je literatura,a drugo je stvaran zivot..
« Poslednja izmena: 16. Jun 2011, 01:47:52 od shke crew »
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


mi gradimo put do neegzistentnog raja.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 221
Zastava Vukoyebina
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.65

halo halo halo ? ! ?! i veza se prekinula Smiley
IP sačuvana
social share
Gospodin Lisac Von Mrmotized World
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
@PozdravLjudovi
Hm... Pa, u posledenjem postu se možda i slažem u nekim segmentima s tobom. Treba se 'skrasiti' s 'antikurvom'. U kojim godinama? Ne u ovim.

To da li shke crew ili bilo ko drugi ima, ili nema pojma - ne zalazim.
Diskutujemo svi, razna mišljenja. Wink

Sad, to što sa sigurnošću možeš da kažeš nešto o čoveku kojeg i ne znaš, opet govori o tebi.
A, što se 'stručnjaka' tiče - Milan Tarot je stručan; Palma takođe. I mogu da ti nabrojim još 20ak 'stručnih' ljudi, koji obavljaju svoje poslove.
Ali, opet kažem, nije tema za takve priče.

Ističem da je zanimljivo to da sam saznao da stvarno postoje ljudi koji čitaju 'knjige za muvanje'. Smile


Pazi ne bih da te napadnem , uzivam u ovom pomalo gej razgovoru sa tobom  Smile i smatram te za dobrog sagovornika , ali mi se cini ovako preko monitora da si i ti malo nesiguran u sebe pa sad kao mene nesto napadas sto se kao edukujem...


Ne vidim sta je tu lose , ako ti se svidi neka teme ti ces je proucavati.

Meni je postalo besmisleno da izlazim i stalno nalecem na Madjarice , pa sam resio u pocetku da saznam zasto se tako lako daju pa sam onda ubrzo saznao da su Madjarice takve po prirodi ovde  Smile Ali sam nakon toga krenuo uopste da istrazujem i ucim i prirodi zena i medjuljudskim odnosima uopste ( znaci ne samo muvanje , nego neke tipicne nesigurnosti recimo primera radi ovaj grobar koji se oseca ugrozeno jer misli da cu mu ukrasti neke njegove internet drugare)


Saznao sam dosta , medjutim covek se uci dok je ziv. Ja sprovodim u delo ono sto naucim svakim danom , u svakom dodiru i komunikaciji sa ljudima i eto primetio sam da ti ljudi sto su provalili te stvari ne pricaju kojesta...I eto postavio sam jedan cilj do kojeg zelim da dodjem i ako ga ostvarim mozda i sam napisem neku knjigu Smiley
IP sačuvana
social share
[size=1]Edit by kokota:jebo vas ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 29198
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia Lumia 930
Ljudi će se pokolju, a začetnik teme misli da je Milan Tarot. Smile

@PozdravLjudovi
Ne napadam te, samo izlažem svoje mišljenje. Odgovaram na replike. Smile
Što se moje sigurnosti tiče - nije tema razgovora. Wink
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Edit:
Usput, imao sam prilično duge veze, za svoj uzrast. Bez korišćenja literature.
Siguran sam da onda i drugi mogu.
Razlozi pucanja tih veza, sigurno nisu napisani.
Veruj mi da su to stvari koje ne bi predvideo ni Artur Konan Dojl.
« Poslednja izmena: 16. Jun 2011, 01:56:11 od Winex »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Jel tebi dobro,idi leci se umobolnice...

Po meni je pacenik onaj ko cita i pise takve knjige..Ja ne citam knjige o muvanju,ne citam kako smuvati ribu u nekoliko koraka,ne guglam o takvim stvarima,imao sam vezu od dve godine,u kojoj sam sazreo dovoljno,ziveo sa tom ribom,pre toga su bile krace veze,sad sam imao 1 kracu..Meni je i ovako extra,zezam se,uzivam u zivotu,a i drago mi je sto uglavnom mene ribe muvaju..

A ti citaj knjige i cekaj da ti devojka padne sa neba..I ne spamuj vise ovde,jedno je literatura,a drugo je stvaran zivot..

Ovo sto cu ti ja reci moze da ti potvrdi bilo ko , a da se iole razume u psihologiju.

U tripu sam danas pa evo da krenemo redom  Smile






Po meni je pacenik onaj ko cita i pise takve knjige..Ja ne citam knjige o muvanju,ne citam kako smuvati ribu u nekoliko koraka,ne guglam o takvim stvarima,imao sam vezu od dve godine,u kojoj sam sazreo dovoljno,ziveo sa tom ribom,pre toga su bile krace veze,sad sam imao 1 kracu..Meni je i ovako extra,zezam se,uzivam u zivotu,a i drago mi je sto uglavnom mene ribe muvaju..

A ti citaj knjige i cekaj da ti devojka padne sa neba..I ne spamuj vise ovde,jedno je literatura,a drugo je stvaran zivot..


Jel tebi dobro,idi leci se umobolnice...

Tipicno. Osetio si da je neko provalio tvoju tajnu , da nemas pojma o zenama i da si luzer kojem se sa istima uvek posrecilo  i to je jedini razlog tvog kontakta sa zenama - sreca. Besan iz tog razloga , nazivas me pogrdnim imenom.


Po meni je pacenik onaj ko cita i pise takve knjige..

Zapocinjes svoje jadanje sa oznacenim u zelji da ces dobiti podrsku okoline.

Ja ne citam knjige o muvanju,ne citam kako smuvati ribu u nekoliko koraka,ne guglam o takvim stvarima

A ovde zapocinjes pricu , tacnije lazes samog sebe i pricas o tome sta bi voleo da jesi , tacnije jos veca verovatnoca svoja trenutna iskustva i trenutni zivot nam prepricavas onako kako bi ti voleo da to sve izgleda.

imao sam vezu od dve godine,u kojoj sam sazreo dovoljno,ziveo sa tom ribom,pre toga su bile krace veze,sad sam imao 1 kracu..

Veza u kojoj je verovatno devojka nosila pantalone. Kada si joj dosadio i kada je shvatila da od tebe ne dobija muskarca sutnula te je. Prisecajuci se nje , govoris nam ponovo o svojim iskustvima koja su uzrokovana srecom : Pokupio nekoliko pijanih riba , i ovo zadnje hvalis se kako si to ponovo uradio ovaj vikend.


Meni je i ovako extra,zezam se,uzivam u zivotu,a i drago mi je sto uglavnom mene ribe muvaju..

Kao u prethodnom delu svog izlaganja , tesis samog sebe , priznajes da ne smes da pridjes ni jednoj ribi i ponovo ukazujes na to da si bio iskljucivo sa onim ribama koje su tebi prilazile.

A ti citaj knjige i cekaj da ti devojka padne sa neba..I ne spamuj vise ovde,jedno je literatura,a drugo je stvaran zivot..

Pokusavas da me povredis i pri tome govoris o sebi u naznacenom , veoma tipicno i veoma cesta pojava. Na kraju u poslednjoj recenici , osecas pobedu i nadu da ce tvoj zivot zaista takav biti.


Sledi pravdanje i jos veci niz povreda u odgovoru sa ciljem da okolina ne poveruje u moju analizu  Smile
IP sačuvana
social share
[size=1]Edit by kokota:jebo vas ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 29198
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia Lumia 930
U ovom trenutku napuštam diskusiju jer vodi u neodređenom smeru koji nema veze sa temom.
Sutra obilazim temu, možda bude bilo materijala za mene. Smile

Za kreatora teme:
Uživaj, sviraj gitaru, i nemoj da navaljuješ, previše. Wink Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Laku noc i od mene za veceras ocigledno vise nema nista zanimljivo  Smile


Pozdrav inteligentni sagovornice
IP sačuvana
social share
[size=1]Edit by kokota:jebo vas ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
7 strana za dva sata?!  Smile

Nisam čitala, ali se kladim da je sve već rečeno, na ovoj ili onoj temi.

Selite se ovde ili u Recycle Bin. Izbor je na vama.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.