Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:58:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Narkolepsija  (Pročitano 10817 puta)
23. Okt 2008, 23:16:33
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Drugovi, drugovi, ... pa u drugom stanju...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2954
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Sensation XL
Citat
Narkolepsija je povezana s katalepsijom, iznenadnom slabošću ili paralizom često izazvanima smijanjem ili nekim drugim intenzivnim osjećajem, zatim paralizom u snu, vrlo zastrašujućom pojavom u kojoj je čovjek napola budan ali se ne može pomicati, te halucinacijama

Problem:
Par puta mi se desilo ovo shto je u citatu istaknuto... 90% doslovno...
Da li treba da se zabrinem....??
Hvala unapred...
IP sačuvana
social share
To je kao da kazes da nisi primetio ljubicastog slona sa neonskim osvetljenjem u guzici kako stoji pored tebe u mracnoj sobi Smiley
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Imaš li kakvih drugih problema?

I malo opiši to svoje stanje, ovaj citat je prilično štur. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ima ona droga koja radi tako samo ne mogu da se setim kako se zove ... u fazonu zakujes skroz svega si svestan ali ne mozes da se pomeris ! Pa da te pitam prvo jesi gutao sta  Smile Cisto da rascistimo to na pocetku Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Drugovi, drugovi, ... pa u drugom stanju...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2954
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Sensation XL
Pa otprilike znam kad cu upasti u to stanje, pred zaspivanje, znachi nisam 100% u snu... i onda se polako sve stishava chujem samo zujanje i odjekivanje sve ide nekako usporeno teshko se pomjeram, takodje sam jednom vidio neke male bebe koji se smeju i izgledaju realno... Smile...osmeh odjekuje....
To traje izvjesno vrijeme i onda se sve vraca u normalu, i imam osjecaj da je sve bio san, ali srce mi lupa brzhe...
Desilo mi se par puta...par puta sam se bash koncentrisao i izbjegao to stanje...kad pochinjem chuti zujanje i tezhe se mrdati forsiram budjenje....
Ne konzumiram nishta do alkohola (neredovno u minimalnim kolicinama) i cigareta (rijetko kad)...
« Poslednja izmena: 23. Okt 2008, 23:27:45 od •Vodish li na pivo• »
IP sačuvana
social share
To je kao da kazes da nisi primetio ljubicastog slona sa neonskim osvetljenjem u guzici kako stoji pored tebe u mracnoj sobi Smiley
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
A neki drugi simptomi, dok si u budnom stanju, postoje li?
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Била емисија о томе на Дискаверију вечерас.
Кажу да су окидач јаке емоције.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Sony xperia
Citat
Pa otprilike znam kad cu upasti u to stanje, pred zaspivanje, znachi nisam 100% u snu... i onda se polako sve stishava chujem samo zujanje i odjekivanje sve ide nekako usporeno teshko se pomjeram, takodje sam jednom vidio neke male bebe koji se smeju i izgledaju realno...
E, gle, ovako. Sigurno si cuo za vanzemaljske otmice. A to cuo i jedan Japanski naucnik i resio da podrbnije razmotri, nesto uveliko slicno ovom tvome, koje se pojavljivalo u tim izvestajima.
Da ne objasnjavam puno, dosao je do novih nalaza koji potvrdjuju ono na sta je sumnjao. U nekom delu pred san ili u toku budjenja, po odredjenom redu se bude, "ukljucuju ili iskljucuuju", odredjeni delovi mozga. Medjutim ponekad se redosled poremeti. Pa se desi da se centar za svesnost ranije probudi, nego centar za motoriku. A jos ako se probudi i centar za vid, a snivanje jos traji, mesaju se te dve informacije, pa izgleda da covek vidi san u realnosti. Tako probudjeni je u paralisanom stanju. To stanje je kod nekih ipitanika trajalo i po 30 min.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Drugovi, drugovi, ... pa u drugom stanju...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2954
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Sensation XL
Emisija me i podstakla da tragam...
Dok sam budan apsolutno nikakve simptome ne pokazujem, emocije uopshte ne utichu na mene na taj nachin...
Citat
Pa otprilike znam kad cu upasti u to stanje, pred zaspivanje, znachi nisam 100% u snu... i onda se polako sve stishava chujem samo zujanje i odjekivanje sve ide nekako usporeno teshko se pomjeram, takodje sam jednom vidio neke male bebe koji se smeju i izgledaju realno...
... Medjutim ponekad se redosled poremeti. Pa se desi da se centar za svesnost ranije probudi, nego centar za motoriku. A jos ako se probudi i centar za vid, a snivanje jos traji, mesaju se te dve informacije, pa izgleda da covek vidi san u realnosti. Tako probudjeni je u paralisanom stanju.
Upravo to, prijatelju...
IP sačuvana
social share
To je kao da kazes da nisi primetio ljubicastog slona sa neonskim osvetljenjem u guzici kako stoji pored tebe u mracnoj sobi Smiley
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Sony xperia
Znaci ne brini. Uzivaj samo. To je zaista naucno objasnjenje, samo sto sam pokusao sa sto manje reci objasniti.

Ziv i zdrav bio.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Odlično, nisam ni morala da otvaram svoje debele, prašnjave knjige.  Smile

Mystery solved. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:58:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.