Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:27:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Napustiti posao?  (Pročitano 4938 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone 6s
U svakoj varijanti odlazak ti moze doneti samo dobro...
Em ces videti definitivno na cemu si sa njom... em ces videti na cemu si sa sobom...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ona njega nece ostaviti... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne zavaravaj se...

Sto se tise posla , radi kako mislis da je najbolje....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N97
Ja cu ti dati politichki nekorektan odgovor ... ma napadaj to choveche ... Smile
Ne smesh zhenu da dovedesh u poziciju da ona odluchuje. One su genetski nesposobne za to. Odrzhavaju status kvo dok ne odreaguju impulsivno, ali neshto mora pokrenuti taj impuls.
Samo nemoj da je jurish kao shtene. Od toga nema leba ... stavi joj do znanja i idi u tu rotaciju ... i kazhi joj da ti se javi kad bude slobodna.
Ajd srecno ...  Smile
« Poslednja izmena: 24. Okt 2008, 10:39:15 od Fahrenheit »
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Hvala svima...U vezi ovih mjesec dana, šta mislite da li prekinuti sve kontakte ili ih drastično prorijediti jer bojim se da bi ovo prvo izazvalo veliki šok za oboje...Ipak je ovih sedam mjeseci bilo intenzivnog druženja (najduže koliko se ne vidimo je vikend), osam sati zajedno, ponekad izlasci, sms-ovi, messenger...
Ja sam za ovo drugo.
« Poslednja izmena: 24. Okt 2008, 19:12:55 od barts »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Svakom svome jatu leti prijatelju pa tako je i ona odletela svom jatu a ti bih trebao da nađeš neko svoje jato
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Možda sam naivan, ali još uvijek vjerujem da bi od ovog nekad moglo biti nešto...ne sada, ne odmah. Ona još uvijek nije ni počela izlaziti s njim jer čeka da isteknu ta dva mjeseca koja je sebi i njemu zadala... Jbg, znam da je puno jednostavnije da s njim ostane, ipak osam godina nije malo, ušao je u njenu porodicu, njegovi prijatelji su i njeni prijatelji...S druge strane, i ja sam vrlo brzo pobrao simpatije njenih roditelja, njena mama mi je rekla da je prava šteta što trenutno nemam djevojku jer sam momak za poželjeti, i sl. Smile Potpuna sam suptrotnpost njenom momku, stariji je od mene šest godina, malko problematičan ništa strašno, neodgovorniji )npr. fax je tek sada završio a ja sam upisao i magistarski iako to sad i nije toliko bitno al eto, više puta mi je rekla da sam bez obzira na starosnu razliku  puno zreliji od njega i sl.
Ne znam, valjda će sve biti puno jasnije kad prođe još vremena, ja sam čak i ramišljao da sačekam da počnu ponovo izlaziti, ali ne mogu više izdržati jer sam odlučio da joj više ne govorim stvari koje sam joj govorio, da prestanem iskazivati ljubav, ukratko, suzdržavanje do bola i ona to vidi, shvata ali joj jako teško pada a i meni. To i ona radi, kaže to je zbog mene ali je neki dan, kad sam joj rekao da ću prihvatiti svaku njenu odluku i ako bude negativna po mene da ću se znati izboriti s tim, da je nikad neću mrziti (da bi ju to uništilo), niti ću definitivno dići ruke od nas, naglo promjenila raspoloženje i počela me intenzivno posmatrati i rekla mi je da me  je jako poželjela gledati i gledati i da ne pomislim da je neka bolesnica itd...
Jako je tužna, na licu joj se vidi umor, često ponavlja rečenicu 'što život nije jednostavniji' i sl. Uglavnom najviše osjetim njenu ljubav kad se postavim snažno i ostavim dojam da ću se moći izboriti sa svim ovim.

Razgovor će biti težak, biće suza i kod nje i kod mene. Bojim se da će se ona s ovim teže izboriti jer smo stvarno 'srasli'.

Hej, vidim muški se javljaju, djevojke šta vi mislite? Smile
« Poslednja izmena: 24. Okt 2008, 19:53:28 od barts »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Vidi zvekni joj čežnju. Reci da je ona izabrala prvoga (što jeste) i da ti nisi druga violina. I da ti se dopadala, ali da nećeš biti štene. Pa ako te voli neka te nađe, ako te ne voli ostaćete uljudne kolege. I onda se udalji od nje. Shvati ona je odabrala da se bori za pređašnju vezu koja nije valjala.Znači da u tebi vidi manje nego u tom prvom dečju.

Ima i druga alternativa (za ovo ću popiti tri bambija kod Fara). Odlučno je pokupi u kola, odvezi u lep motel i provedite popodne zajedno. Idi do kraja pa dža ili bu.
« Poslednja izmena: 24. Okt 2008, 19:55:16 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
Nokia N97
Op, op, op, polako ... mozhe dva bambija za globalnu ideju, ali sa motelom se ne slazhem ... zna se shta motel predstavlja ... sex na ex. Poshto dechko hoce da bude sa njom i zaljubio se to bash i nije opcija. Ali ovo da je pokupish pa dza ili bu, to se ceni ... ideja je na mestu.
'Alo, ocesh zhenu => budi mushko ... jebi ga, pokazhi da volish ... rechi ne vrede pet para. Poljubi je i reci joj da ti se javi kad raskine sa dechkom. Ako si kadar da je kulirash za to vreme ne menjaj radno mesto, a ako nisi onda ga promeni. Pod kuliranjem ne podrazumevam da joj se uopshte ne obracash, chisto da naglasim.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Ja baš verujem da stvari treba iz oblaka spustiti na madrac. Ali ja sam žena, šta ja o tome znam.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Motel ne dolazi u obzir, to mi nije ni na kraj pameti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:27:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.