Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Napokon - Star Wars: The Old Republic (nastavak KOTOR-a)  (Pročitano 23664 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 423
Zastava Smederevo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Uspeo. Ne znam šta je bilo u pitanju ali nije ni bitno.  Smile Hvala. Smile
Ja sam poprilično nov što se tiče MMORPG-a generalno (da nije u pitanju "nastavak" KotOR-a, verovatno nijednu nikada ne bih ni probao), tako da nemojte da se smejete kad pitam nešto glupo.  Smile
IP sačuvana
social share
"Sada se malo ljutim kad neko kaže: bili smo evropski šampioni. Nismo mi bili evropski šampioni, nego smo mi evropski šampioni - zauvek! Mi, Real, Bajern, Milan…To je naše društvo, a ovo što igramo ovde, to nam je za pripreme. Nekada su te pripreme duže, nekada kraće, Bože moj…"..."… Baš su lepo današnji momci smislili, mene su pogodili u žicu: Zvezda je život, ostalo su sitnice."  - Ljuba Tadić
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Sendo 
Nemaš glupa pitanja vezana za mmo, osim "kako se pali ova igra?" Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 423
Zastava Smederevo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Nekoliko pitanja:
1. Izbrisao sam ranijeg lika, kreirao novog, ali više me ne pita za server. Kako da vidim na kom serveru igram i može li server da se promeni? Ovaj na kome igram je francuski i ne mogu da ih nagovorim da pričaju na engleskom Smile A može i preporuka za neki gde ima i naših ljudi, usput. Smile
2. Kao nagradu za neke misije dobijam neke iteme koje ne mogu da uzmem. Na njima je spoljni link i oznaka za kartel poene. Šta koji moj? Inače, f2p sam igrač i, u principu, hoću samo da odigram singlplejer do kraja, da vidim koliko su tačno usrali onu genijalštinu od KotOR-a i još fabulozniju genijalštinu od KotOR-a Drugog.
3. Kako se tačno prelazi sa f2p na subskrajber igranje?
4. Mogu da napravim dva lika. Elem, postoji li interakcija između tih likova ili šta? I mogu li ja da napravim drugi akaunt i da na njemu imam još 2 lika i tome sl?
Eto, valjda nije bilo mnogo glupo. Smile
IP sačuvana
social share
"Sada se malo ljutim kad neko kaže: bili smo evropski šampioni. Nismo mi bili evropski šampioni, nego smo mi evropski šampioni - zauvek! Mi, Real, Bajern, Milan…To je naše društvo, a ovo što igramo ovde, to nam je za pripreme. Nekada su te pripreme duže, nekada kraće, Bože moj…"..."… Baš su lepo današnji momci smislili, mene su pogodili u žicu: Zvezda je život, ostalo su sitnice."  - Ljuba Tadić
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Sendo 
1. Kada uđeš u igru imaš s leve donje strane ikonu. Možeš da se prebaciš na bilo koji server sa liste, a da bi znao na kojem si pogledaj koliko likova si napravio na kom serveru (opet, imaš max 2)
2. Da bi uzeo te poene moraš da se pretplatiš, samo tako možeš da ih pokupiš, u suprotnom... uživaj u priči
3. Odgovor ti je ovde
4. Možeš da imaš koliko želiš accountova. Što se tiče interakcije dva tvoja lika, nema je, ili igraš sa jednim ili sa drugim.
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46912
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
SW:TOR se nastavlja



 Izgleda da budući sadržaji za Star Wars: The Old Republic uključuju tajanstvenog atentatora znanog samo kao Shroud

Hall Hood iz BioWarea je najavio nekolicinu detalja o budućim sadržajima za Star Wars: The Old Republic. Naime, u intervjuu za Massively je otkrio da će sama priča, odnosno radnja igrati iznimno važnu ulogu u svim budućim sadržajima za The Old Republic.

Hood otkriva da je dobra priča jedan od kamena temeljaca svih BioWareovih igara, te da će se pobrinuti da tako ostane i u The Old Republicu.

Što se radnje budućih sadržaja za The Old Republic tiče, u sukob između Sithova i Republica će se umiješati i kartel Hutt, Dread Mastersi, te tajanstevni ubojica poznat samo kao Shroud.
Viktor Krištić

Izvor: Bug.hr
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.91
mob
Sendo 
Videh na sajtu da se najavljuje patch 1.6 i Streamovani Q&A, vezano između ostalog i za Free 2 Pay... ovaj, Play Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zvezda mi je sve !!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 97
Zastava Belgrade
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
SonyEricsson k800i
Jel ima neko dobar torrent, za ovu igricu... Pokusavam nedeljamo da i nmg da nadjem..  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46912
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Piše ti u prvoj poruci, boldovano, da je ovo MMO.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1154
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
HTC Sensation
Udjesh na Kotor sajt i pratish dalja uputstva.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46912
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
SW:TOR u verziji 1.6



 Nova nadogradnja The Old Republica krije novi Warzone i nove misije u svemiru. Novi sadržaji će biti besplatni samo za pretplatnike

BioWare za 11. decembar sprema novu zakrpu za Star Wars: The Old Republic. Poznati MMORPG će s ovom nadogradnjom ući u verziju 1.6. Najveća novost koja čeka igrače The Old Republica je novi Warzone nazvan Ancient Hypergate. Cilj nove PvP zone je zauzeti svih šest izvora energije, te time pokrenuti drevni hypergate imena Gree.

Osim novosti za PvP, BioWare će u The Old Republic dodati i šest novih misija u svemiru. BioWareovci podsjećaju da su gorenavedene novine dostupne isključivo igračima The Old Republica koji još uvijek plaćaju pretplatu. Ostatak populacije će nove zone moći isprobati ako posjete virtualni dućan Cartel Market, te kupe ograničeno pravo pristupa.
Viktor Krištić

Izvor: Bug.hr
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.