Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:55:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 58 59
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Napadnut Velja Ilić u centru Beograda  (Pročitano 31109 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Ma na njih sam i mislio , nego znas kako oni koji nikad ne spavaju  a sve doznaju , mogu da interpretiraju pominjanja ,, izvesnih ,, na forumima .  Smile
« Poslednja izmena: 11. Mar 2010, 14:21:41 od Lepi_Bora »
IP sačuvana
social share
Slaba Engleska - jaka Srbija !

Jaka Rusija - jaka Srbija !

Volimo Francusku , kao sto je ona volela nas !

Nemce moramo naterati da klece !

Najsladje se smije onaj koji prvi puca !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Ma sta covek naprica .

Dakle , kad negde prodje neki auto sa drzavnim funkcionerom , ili se odvija neka drzavna proslava - svi koji negde zure treba da krenu da biju prisutne .  Smiley 1
Ja mu verujem da mu nisu dalki da prodje Smile
 Ali dao je sebi previše oduška...
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla
Velja bi trebao puno toga da objasni narodu,koji je on predvodio ka Beogradu 2000 god. 5 oktobra.
Mislim,da je taj narod osim nekoliko izuzetaka jos uvek po standardu u 2000 god. dok je Velja u dalekoj buducnosti,mislim da uveliko koristi hiperbaricnu komoru,kao sastavni deo sanitarija u svojim mnogobrojnim nekretninama.Ali!!!Gospodin koji je napao Velju-korupciju,nije nevoljnik,koji je  ostao bez posla,ili tako neka tuzna prica.On je fanatik-demokrata?Demokrata-taliban!Covek je ekstrem,covek je mentol!!!Zelja za privlacenje paznje na sebe,kod ovog frika bila je jaca od razuma!Tako,da nije bilo pandura na licu mesta,mentol bi pored batina koje bi u onom haustoru dobio,bio i jeban.Posle bi mu u glavi non-stop zvonilo...POSLE JEBANJA,NEMA KAJANJA!!!...i on bi zavrsio tamo gde mu je i mesto,u nekoj ustanovi za umno bolesne.Kad su ga izveli pred sudiju,covek se cudno branio?Cak je i zaplakao,pokazujuci tetovazu Zorana Djindjica na ruci.KRETEN!!! :shock:Velja je zasluzio da bude kaznjen,ali sudski.Da mu se oduzme imovina,kao i svakom kriminalcu!!!A,napadac u ludaru,sakicu tableta i da nana. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Velja bi trebao puno toga da objasni narodu,koji je on predvodio ka Beogradu 2000 god. 5 oktobra.
Mislim,da je taj narod osim nekoliko izuzetaka jos uvek po standardu u 2000 god. dok je Velja u dalekoj buducnosti,mislim da uveliko koristi hiperbaricnu komoru,kao sastavni deo sanitarija u svojim mnogobrojnim nekretninama.Ali!!!Gospodin koji je napao Velju-korupciju,nije nevoljnik,koji je  ostao bez posla,ili tako neka tuzna prica.On je fanatik-demokrata?Demokrata-taliban!Covek je ekstrem,covek je mentol!!!Zelja za privlacenje paznje na sebe,kod ovog frika bila je jaca od razuma!Tako,da nije bilo pandura na licu mesta,mentol bi pored batina koje bi u onom haustoru dobio,bio i jeban.Posle bi mu u glavi non-stop zvonilo...POSLE JEBANJA,NEMA KAJANJA!!!...i on bi zavrsio tamo gde mu je i mesto,u nekoj ustanovi za umno bolesne.Kad su ga izveli pred sudiju,covek se cudno branio?Cak je i zaplakao,pokazujuci tetovazu Zorana Djindjica na ruci.KRETEN!!! :shock:Velja je zasluzio da bude kaznjen,ali sudski.Da mu se oduzme imovina,kao i svakom kriminalcu!!!A,napadac u ludaru,sakicu tableta i da nana. Smile
Tapsi sam sebi.
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ne znam kada cu da odem i drago mi je zbog toga

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 340
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Samsung L700
ma da ko da neko njega sme nego govedo samo sebi narucilo da se malo smuca po medijima
IP sačuvana
social share
Znam kad sam dosao ali ne znam kada cu da odem i drago mi je zbog toga
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Velja bi trebao puno toga da objasni narodu,koji je on predvodio ka Beogradu 2000 god. 5 oktobra.
Mislim,da je taj narod osim nekoliko izuzetaka jos uvek po standardu u 2000 god. dok je Velja u dalekoj buducnosti,mislim da uveliko koristi hiperbaricnu komoru,kao sastavni deo sanitarija u svojim mnogobrojnim nekretninama.Ali!!!Gospodin koji je napao Velju-korupciju,nije nevoljnik,koji je ostao bez posla,ili tako neka tuzna prica.On je fanatik-demokrata?Demokrata-taliban!Covek je ekstrem,covek je mentol!!!Zelja za privlacenje paznje na sebe,kod ovog frika bila je jaca od razuma!Tako,da nije bilo pandura na licu mesta,mentol bi pored batina koje bi u onom haustoru dobio,bio i jeban.Posle bi mu u glavi non-stop zvonilo...POSLE JEBANJA,NEMA KAJANJA!!!...i on bi zavrsio tamo gde mu je i mesto,u nekoj ustanovi za umno bolesne.Kad su ga izveli pred sudiju,covek se cudno branio?Cak je i zaplakao,pokazujuci tetovazu Zorana Djindjica na ruci.KRETEN!!! :shock:Velja je zasluzio da bude kaznjen,ali sudski.Da mu se oduzme imovina,kao i svakom kriminalcu!!!A,napadac u ludaru,sakicu tableta i da nana. Smile
Tapsi sam sebi.
Promaseni,tapsao bih i tebi,ali to moras da zasluzis Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 6230
ma da ko da neko njega sme nego govedo samo sebi narucilo da se malo smuca po medijima
To se videlo, kada su coveku zavrnuli rukav do ramena na minus 3, da bi se videla tetovaza.
A Velja besan, bi da ubija, a odmah zatim kod Marica na samrtnickoj postelji.
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Presuda Višeg suda u Beogradu
Napadaču na Ilića dve godine zatvora
P. Z. Veličković | 07. 04. 2010. - 00:02h | Foto: FoNet | Komentara: 249

Beograd - Dejan Stojadinović iz Smederevske Palanke osuđen je juče u Višem sudu na dve godine zatvora zbog fizičkog napada na lidera Nove Srbije Velimira Ilića 5. februara u centru Beograda.


Stojadinović, koji je na suđenje doveden iz pritvora, okrivljen je za nasilničko ponašanje na javnom skupu i nanošenje lakih telesnih povreda Iliću u Knez Mihailovoj ulici.
Sudija Dragomir Gerasimović rekao je da je Stojadinović kriv zato što je napao Ilića i da je bio svestan svog dela.


- Posebnu težinu može imati to što je reč o predsedniku parlamentarne stranke, ali bi kazna bila ista i da nije - rekao je Gerasimović i dodao da je kaznu odmerio imajući u vidu činjenicu da je Stojadinović ranije osuđivan.
Po izricanju presude, optuženi Stojadinović je rekao da je politički osuđen.
- Vi mene vređate, čast mi je što ste me osudili. Ovo je političko suđenje, svi ste vi ubili Đinđića - kazao je Stojadinović.

Na jučerašnjem suđenju svedočili su Velimir Ilić, kao i potpredsednici NS Dubravka Filipovski, Miroslav Markićević i Jovan Marić. Ilić je rekao da je napad na njega bio izrežiran kako bi bio isprovociran da upotrebi oružje jer se, kako je naveo, tih dana pričalo o tome treba li da se nosi oružje radi lične zaštite.
Po završetku suđenja lider Nove Srbije je novinarima rekao da nije zadovoljan presudom i dodao da će se o eventualnoj žalbi konsultovati sa advokatima.
- Očekivao sam da Stojadinović bude osuđen na najmanje tri godine zatvora, s obzirom na to da mi je naneo teške telesne povrede.


Ovo je bio klasičan pokušaj ubistva jer me je udario u mesto gde sam ranije operisan. Pravosuđe je odradilo svoj deo posla i neka ovo bude način da se spreči nasilje tog tipa, da neko neodgovorno i samouvereno izađe i udari čoveka i nanese mu teške telesne povrede - rekao je Ilić.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 58 59
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:55:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.