Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Napad je najbolja odbrana ?!  (Pročitano 6934 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 135
Ma jednostavno po meni laz je jedna a istina ima vise razlicitih, cisto je stvar u tome kakvo ko ima glediste na stvari, i ono moze nacisto biti drugacije od moga, sto ne znaci ni da je on niti ja u pravu, ali ono svako hoce da se njegovo uvazi, ma sf je pametniji-popusta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
pa i ja kao tipicna skorpija , nikad ali nikad nikom necutim ( ponekad to ne valja ) , inace nisam svadjalica , pokusam da izbegnem bilo kakav konflikt ali ako se ne moze .... onda sta je tu je .... inace nikad se nikom ne pravdam , i u potpunosti odgovaram za sve svoje postupke .....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 172
Citat
Svi ste imali takvih situacija... kad se svadjate sa deckom/devojkom a ona/on vas napada da suvise provodite vremena sa drustvom a premalo sa njom/njim vi odmah dreknete a ti i tvoje drugarice/drugovi ...

Da, da, znam ovo su one situacije ispiranja prljavog vesa retroaktivno. Smiley
To nikako ne volim, ako mi nesto smeta kazem jasno, uvek sam za konstruktivan razgovor, a ako neko ne ume da sedne nego nastavi da dreci, ja se lepo okrenem i odem, dok taj neko ne dobije neku dozu protiv zivca Smiley
Dakle, nisam protiv svadje u smislu provetravanja odnosa, ali sam uvek pre za ativniji razgovor.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Pa sad... ne znam. Ja sam rak i spolja sam sa oklopom. Ako pokusas da ga probijes - ta ti nece valjati. U prevodu: dok trpim napade sve je OK ali ako krenes malo ispod -  Smile !!!
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 16
Eto ti price o konfliktima... Uopsteno postoje dve vrste konflikata - konstruktivni i destruktivni, i uopste ne treba da pametnom svetu na ovom forumu crtam kojem treba teziti.

Konstruktivni konflikt moze biti bilo koja rasprava ukoliko postoji makar jedna hladna glava koja ce tu tenziju da kontrolise.

Ono sto je cest slucaj u konfliktima bilo koje vrste je optuzivanje jedne strane od druge.

Hladna glava, ukoliko misli da optuzuje nekog, bolje da se pripremi za tu rabotu jer moze da se usija... To znaci, ako imate nekom nesto da prigovorite pripremite se da mu vas prigovor ne bude psovka i grdnja vec sugestija kojom ce "napadnuta" strana da oseti da joj vasom pricom u stvari pomazete da prevazidje sopstveni nedostatak, zbog kojeg je i napravila belaj...

Ukoliko neko napada vas, dobro ga slusajte, cak i ako je "napadac" usijao glavu i zeli da vas razapne... Sustina je doziveti napade kao nesto sto vas potpuno promasuje i uopste ne pomera vasu stabilnost, sta god to bilo...

Ovde cemo se zaustaviti na fizickom nasilju koje neko moze da primeni u tim trenucima. Gotovo je aksiom da fizicko nasilje ima verbalnu uvertiru ili najavu spram koje je moguce ocekivati napad. Tu verbalnu komponentu ne smemo doziveti kao nesto sto ce nam raspiriti bes, vec ucvrstiti temelj nase stamenosti i pripremiti nas da eskiviramo udarac, ali i da vratimo medju rogove - jer to u takvim situacijama ima potpuno opravdanje.

Naravno napadaju nas i "vrapci" zbog kojih treba nositi pracku...

Postoji i ona situacija kada vas neko napada, ali sa razlogom... U tim situacijama je tesko sacuvati hladnu glavu, narocito ako ste emotivci...
Tu treba ici na loptu primenjenu u POVRATKU OTPISANIH. Pratnja ministra Jovica galami na seljake sto su prevrnuli kola...

"Sta je tu je gospodine kapetane, vasa grdnja nece da pomeri kola sa puta...", kaze partizanen-banditen maskiran u seljaka sas kolima...

Budimo dakle svesni svog karaktera i ako nije popularan u kovencionalnom shvatanju, i budimo blagonakloni prema sebi u toj meri da branimo svoj karakter, koliko god se on nekome ne dopadao...

(al sam se raspricao...pih, mozda ce nekom ovo i koristiti, mada sumnjam)
IP sačuvana
social share
Voli vas drug Leonid...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Kakvi vrabci??? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Pa, vidim da se svi pravdaju horoskopom, pa ajd' da i ja kazem koju na to....
Ja, kao netipican jarac, ali ipak jarac u horoskopu, naravno, moram da reagujem na napad, ali ne drugim napadom. Mada, moram da priznam, da ta famozna i toliko puta sponemuta skorpija u mome podznaku, dal' da kazem natjera ponekad da odreagujem napadom na napad, ali uglavnom izbjegavam takve situacije, i kasnije mi ude krivo zbog njih.

E, sad, zasto se ljudi brane napadom.... Ko zna. Vjerovatno zato sto je to najuspjesnija tehnika odbrane, znaci pricaj, i ne daj nikom drugom da dodje do rijeci. Pa sad, ko moze da izdrzi, svaka mu cast.
U sustini, sve zavisi kakve smo licnosti. Neko nece uopste odreagovati na napad... Pa valjda bi trebali jednostavno ljude prihvatiti onakve kakvi jesu. Bar one koji su nam stalno u blizini, i do kojih nam je stalo.
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.