Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:53:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Naochare za sunce ...  (Pročitano 5931 puta)
15. Okt 2008, 17:31:42
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N97
Josh jedan u nizu zloupotrebljenih izuma ljudskog roda. Namenjene da shtite ochi od jakog sunca, a koriste se za sve samo ne za to. Nose ih u zatvorenoj prosotriji, pa chak i nocu ... zhene ih nose da bi izgledale lepshe, a mushkarci su definitivno vrsta iz porodice ovaca, pa ih naochare za sunce i lozhe ... Smile ... pri chemu zaboravljaju na pravilo - shto veci cvikeri, veca gaborka se krije iz njih. Naravno pravilo ne vazhi uvek, jer takva je moda pa i lepe devojke nose ogormne naochare za sunce ... shto je svakako glup potez.  Smile
Mushkarci nose cvikere ne bi li izgledali opasnije, shto mu dodje bekstvo u viruelnu realnos' ...
Ako su ochi ogledalo dushe, a jesu, jasno je meni zashto se mnogi kriju ... jer po ochima se vidi svaka unutrashnja rekacija.
Ono na shta sam ekstremno alergichan je kad moj sagovornik nosi naochare ... kao da pricham sa robotom. Po pravilu insistiram da ih sklone, pri chemu ja ispadam nepristojan ... kako da ne ... osnovna kultura je skinuti kapu, sheshir i naochare za sunce.
Da ja nisam bash sasvim svoj i ne morate da mi skrecete pazhnju ... Smile ... interesuje me kako reagujete na ovaj zloupotrebljeni modni detalj.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
ne nosim ih cesto Smile ali ponekad mi dodje da ih stavim Smile

Inace ne mislim nista lose Wink ako imaju ukusa odnosno ako tom nekom lepo stoje sto da ne Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Paaa... nosim naočare za sunce, da. Nosim ih kada je napolju sunce jako i kada mi smeta očima, a to zna biti vrlo intenzivno jer i inače imam problema sa očim, tj. vidom.
Priznajem, obožavam da ih nosim, ne zato jer mi dobro stoje ( Smile ), nego jer tako mogu da gledam gde hoću i koga hoću, a da niko to ne primeti.  Smile Smile
Ali, kada pričam sa nekim, ovek ih automatski skidam, to je valjda osnovna kultura.
Na slikama... hm... mislim da nemam nijednu koja je sa naočarima, osim da je zaista slikana na moru ili negde napolju, a da je bilo jako sunce, pa ih ne skidam da ne bih žmirkala...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N97
Eto, josh jedna vrsta zloupotrebe ... skopofilija iliti voajerizam ...  Smile ... sram te bilo ...  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ja ne nosim ove za dioptriju, kamoli suncane  Smile

Ali da su sexy,jesu  Smile

Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Citat
Na slikama... hm... mislim da nemam nijednu koja je sa naočarima, osim da je zaista slikana na moru ili negde napolju, a da je bilo jako sunce, pa ih ne skidam da ne bih žmirkala...
ja imam ako ne zelim da ljudi vide u kom sam stanju Smile

zamisli sutra pokazujem deci slike sa mature a ono zenica nema  Smile zato su naocale posluzile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Znam, znam, šta da se radi.  Smile
Ozbiljno, kad nemam naočare, moram da pazim gde gledam, da neko ne primeti nešto što ne bi trebalo.  Smile

Ali zato kad ih imam... milina. Ponekad se naviknem na tu slobodu pogleda  Smile , pa se malo i opustim kad nemam naočare, ali se brzo priberem.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N97
Kad gledam, svakako se osmehnem ... dakle naochare mi ne vrede ni pet para.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
 


 meni smeta  jaka  svetlost  i moram da ih nosim , a ne stoje mi ni lose  Smile
 inace , odvratno mi je kada nase ''zvezde'' nose naocare kad gostuju u nekoj emisiji , pa sta ako imas  ustipke oko ociju , pa sta  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Wildfire S
inace , odvratno mi je kada nase ''zvezde'' nose naocare kad gostuju u nekoj emisiji , pa sta ako imas  ustipke oko ociju , pa sta  Smile
Prva asocijacija  Smile


btw sreo sam ga danas...  Smile

Naochare za sunce... rekto nosim, ko voli nek nosi samo me malo iritiraju ribe koje nose nocu.

Al sad kad ste upotrebili rec "zloupotreba" pala mi je jedna emisija sa diskaverija na pamet.
Jedan psiholog istrazujuci onu aferu kad su ameri zlostavljali Irachane, napravio je jedan eksperiment od cini mi se desetak dana. (izvinite zbog nagadjanja ali ne mogu da iskopam na YouTube-u snimak  Smile )
Napravio je grupu od npr 5 zatvorenika i 5 cuvara od nasumicno biranih ljudi svakakvih profesija, ponudio im naravno pare da izdrze tih desetak dana, postavio kamere u celijama i zadao pravila igre, moraju da se ponashaju kao u zatvoru i pre toga su potpisali da nece tuziti ne znam ni ja koga, nebitno...
U pocetku su cuvari bili stidljivi a zatvorenici poslushni. Terali su ih da rade sklekove i napetost je rasla.
Zatvorenici su bili sve neposlushniji a cuvari sve ostriji. Kao kad se inate sa malim detetom.
Prelomni momenat je bio kad je psiholog podelio cuvarima naocare, odjednom su izgubili onu stidljivost i imali su osecaj kao da su sakrili identitet, postali su brutalni... s druge strane zatvorenici su se uplasili, (ako sam dobro razumeo psihica) prvo sto gledas coveku su ochi i po tome ga prepoznajesh, sada to nisu mogli i imali su strah od nepoznatog.
To je efekat naocara za sunce u ekstremnim uslovima.  Smile Smile


Necu vam zavrsiti kraj priche jer ne pripada ovoj temi ali samo zelim da napomenem: To se zove psihologija! Smoriše više sa onim kaučima...  Smile  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:53:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.