IN < - Nalog MaxCar-93 - >LO
(1/2) > >> :: Odgovori!
Autor: MaxCar93 :
e owako da objasnim , meni je danas slawa .  Ja nisam bio za kompom i moj kum je iskoristio priliku i usao na swoj nalog preko mog kompa i opsowao moderatora i dobio ban . . .  zatim sam ja pokusao da udjem na swoj nalog i pise da je nalog trajno banowan . . . .  pa bi molio da mi objasnite zasto je moj nalog banowan full kad nisam nista radio . . .  i nisam mogo da sprecim kuma da salje . . . .
Autor: SerbianFighter :
Ako neko sa tvog racunara neprijavljeno igra sa drugog naloga, i pritom jos vredja, normalno je da nalozi budu banovani zbog tog vredjanja i upotrebe duplih naloga.
Naravno da si mogao da to sprecis, i to je i trebalo da uradis.
Nisi, i sada snosis posledice toga.
Mogao si ugasiti ili zakljucati komp, ili bar iskljuciti internet, ako vec imas kuma koji je toliko nerazuman da onako nesto napravi.
Autor: acacrni :
Citat: MaxCar93 09. Jan 2010, 22:24:55

Ja nisam bio za kompom i moj kum je iskoristio priliku i usao na swoj nalog preko mog kompa

Citat: SerbianFighter 10. Jan 2010, 04:36:26

Ako neko sa tvog racunara neprijavljeno igra sa drugog naloga,


Pa koliko sam razumeo,ne koriste oni isti racunar,nego samo se desilo taj jedan put daa je taj decko usao na svoj nalog,nije valjda da i za to mora da se prijavljuje. Nije to njegov dupli nalog,vec od nekog drugog,nece valjda svaki put da prijavljuje kad nego proveri svoj nalog sa njegovog racunara.

I ne razumem,zbog cega bi on trepeo posledice,za nesto sto nije ucinio,nije on to uradio,a ni sa njegovog nalog
nije pisano,pa da ga kaznite,stvarno bi trebali decku da vratite nalog,ipak ima dosta poznanika koji su mu vezani za taj nalog.


Autor: Winex :
A kako da budu sigurni da je priča o kumu istinita, i da je kum stvarno vređao sa naloga MaxCar93?
Autor: acacrni :
Citat: Winex 10. Jan 2010, 19:01:41

A kako da budu sigurni da je priča o kumu istinita, i da je kum stvarno vređao sa naloga MaxCar93?


Procitaj lepo,pa komentarisi nije sa naloga Max Car vredjao nego sa svog,ali su banovali oba naloga.
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana