Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:53:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najveći uspesi ove vlade za 1000 dana.  (Pročitano 20406 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 963
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 6630
Citat
Jos bih te pitao samo koje tj. cije podatke ili  grafikone smatras tacnim i realnim kad je u pitanju stanje u nasoj zemlji, sto se tice tih stvari. Jer priznaces malo je cudno kad kazes da ne verujes ni nekim stranim podacima, a kamoli zvanicnim domacim,  jer ti znas pravu istinu.

problem je sto nema transparentnih sirovih podataka koje je drzava, inace, duzna da izbaci na kraju god. i onda ne smeju da iznose netacne grafikone i ostale gotove analize, primer ti je stopa inflacije! nju ne mogu da laziraju, jer je ocigledna i lako se moze izracunati!
a ja bukvalno zavisim od ekonomista koji imaju obraz i njihove dobre volje da iznesu neke podatke! a oni retko iznose podatke u free varijanti! uglavnom, moras da kupis neki jaci magazin, njihove knjige i td.
slusao sam vladimira gligorova! to je ekonomista koji je napisao ekonomski program ldp! ja sam se odusevio njegovim nepopulizmom i objektivnoscu! ali ljudima to ne odgovara, oni bi vece plate i penzije! istu cenu struje i ostalih usluga javnih preduzeca!
postoji, a valjda nece jos dugo, jedan nacin ponasanja koji ljudi na vlasti nikako da iskorene, a on se pre svega odnosi na manipulaciju podacima! a zakonom su duzni da nam to iznesu transparentno a ne u gotovim varijantama!
ali to prolazi fino i dodaj jos i manipulaciju sa zaslugama i jbg!
evo recimo, konkretno uzmimo pad deficita, nebitno kog! i to se kaci dinkicu, a to veze nema sa njegovim resorom vec sa resorima dss! dinkic je nadlezan za budzet, plate i nabavke! nista vise! kurs je u ingerenciji nbs! i to je sve sto je g17+ imala pored ministarstva poljuprivrede!

Ostaju nam znaci podaci stranih institucija....naisao sam skoro na par njih, ali dzabe kad ti ni u njih ne verujes.
Dakle, na kraju nam ipak ostaje da samo tebi verujemo.
IP sačuvana
social share
Blejanje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
BlackBerry bold
Citat
Ostaju nam znaci podaci stranih institucija....naisao sam skoro na par njih, ali dzabe kad ti ni u njih ne verujes.
Dakle, na kraju nam ipak ostaje da samo tebi verujemo.

pa nemoj! procitaj sta na tu temu misle ljudi kojima je to posao, a nisu stranacki pristrasni! ako imas u okruzenju ljude koji prate ovu oblast, veruj njima!
ono sto ti ja toplo preporucujem, jeste da saslusas sto vise misljenja i ako mozes, da ovladas materijom, da bi sam mogao da doneses zakljucke koji su realni!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Japanac se ubio jer je voz kasnio 30sec.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 391
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
SonyEricsson 
ja nisam ni u jednoj stranci a mislim da ima jedno 500000 uclenjenih u nekim strankama!
covece ti neznas ni gde zivim ni sta radim da bi tako nesto mogao da pricas o meni a u politiku se razumem verovatno vise od tebe jel sam jos u 5 godine imao politickog idola i gledao dnevnik a u 6 vec sam poceo da citam dnevnu stampu dok si ti citao mikijev zabavnik pa meni je pun kurac takvig kao ti koji bi leba bez motike i za tebe gospodine jos nesto u banku mogu da se zaposlim kad hocu za 1000 evra ali mi je i to malo i jos sam mnogo mlad ali kad budem napunio 25 i budem mogao da budem menadzer neke filijale i budem imao jedno 2000 evra mesecno samo od nekretnina plus plata od isto toliko onda cu mozda da se zaposlim i ti ces da dodjes da radis kod mene kao pripravnik za 700 evra i mocices od toga lepo da zivis ali tvoj problem je sto ce tebi vecni izgovor da bude necu da radim za lopova nego hocu socijalnu pravdu i onda dok budes cekao tu socijalnu pravdu uvesces kao ruza a pruza ti se sansau zivotu e to se zove bato moj kapitalizam e meni je pun kuradc takvih sto bi da vaskrsnu tita i da nas vrate u vreme kad smo svi kobajagi imali a ustvari niko nije imao nista!

Direktor filijale nepismen ajde i to da vidimo u kapitalizmu takodje moras da znas da radis a ti izgleda imas samo neke iluzije o tome...
U svakom slucaju dok si ti gledao dnevnik i imao politickog idola (boze me sacuvaj) ja sam ponovicu ti DIREKTNO bio upucen u politicke igranke tako da pored tvog ne pismenog izlaganja i psihijatrijskih zakljucaka o titu i pitaj boga cemu (nisam ja doktor) ne verujem da upste mozes da ucestvujes u ovoj raspravi sacekaj jos jedno 10 godina kad napunis 25godina i postanes direktor filijale pa onda dodji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
BlackBerry bold
Citat
Direktor filijale nepismen ajde i to da vidimo u kapitalizmu takodje moras da znas da radis a ti izgleda imas samo neke iluzije o tome...

moze direktor filijale u kapitalizmu da bude nepismen, samo sto ta banka propala istog trenutka!
to je ono najbolje sto pravi kapitalizam donosi, ljudi koji vrede oni i stvaraju i opstaju! ostali trose tatine i mamine pare, ako su imali tu srecu da su roditelji nesto stvorili!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa to pricaj nekom drugom glupi ljudi propadaju a ne nepismeni mogu da ti pokazem mnoge nepismene koji su uspeli u kapitalizmu evo bas sinoc bio u jednoj diskoteci na zapadu za ng i jedan moj poznanik drzi koji je nepismen kao i ja a polovina konobara su pismeni kao ti koji su se domogli hrvatskog pasosa na nelegalan nacin ali su prvi da trube o postenju i protiv lopova i rade kao crnci za neke sitne pare a gazda nepismen i vidim propade a nisu mu ni tata ni mama dali to samo neku malu odskocnu dasku kao i meni a tebe su izdrzavali do 25 godina placali grdno skolovanje i sad bi da ti drzava placa do kraja zivota sao zato sto si procitao gomilu knjiga sposobnost se ne gleda u tome ko je sta procitao vec je to mnogo ozbiljnija stvar ali tako je to kad ti je faks isbrao mozak i kad te razni mastiljari ucili celi zivot kako ste vi visa rasa i pametniji od drugih ali vam je kriv sloba e sad vam kriv voja ma kriv je vama kurac za sve sto ste nesposobni!
bod sad cemo na konkurse za posao da zovemo one sa poznavanjem srpskog pravopisa jel su to jedino sposobni i pametni ljudi i za direktora komunalnog banke kafane garaze sve ti ljudi nista nevrede ako neznaju lepo da pisu i nisu zavrsili neki bezvezni drzavni faks tako da od sad ce lektori srpskog jezika da nam vode drzavau moj kolektore sto rece zika sa tim tvojim mozgom i nacinom razmisljanja nigde ne bi uspeo a pogotovo ne u srbiji!
ali ti si gospodine izgledami corav i gluv opa ne vidis ko su najveci srpski tajkuni i gde su sve zaradili pare a svi su nepismeni ali dobro ti si ubedjen da mi propadamo a da je u celom svetu drugacije i oni napreduju zivi ti u tvom lepom ubedjenju i uzivaj i roni suze svake veceri sa tvojim istomisljenicima dok gledas ljude kako napreduju na ovaj ili onaj nacin neki vise neki manje ali im se zivot menja a tebiga niko zivi nemoze promeni ako tako razmisljas!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a moj kolektore imam jos jedno pitanje za tebecuo bora odrecitovao pesmicu za cedu i odjednom paljba po bori paljba po vlad si su oni takvi seljaci goveda itd a kad je tvoj cedica pevao pesmice zajedno sa borom o slobi marku miri gde su bire uvrede na njegovu porodicu njega njegovo dete i to mnogo vece gde se pominjala njegova smrt njegov sin kao narkom kurac picka govna i ostale reci a sad kad bora opalio po cedi i to ni 2 posto od onoga kako je ceda zajedo sa njim opaljivao po slobi sad je bora takav i mi smo takvi kojiste vi licemeri pa to je neverovatno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
BlackBerry bold
pa to pricaj nekom drugom glupi ljudi propadaju a ne nepismeni mogu da ti pokazem mnoge nepismene koji su uspeli u kapitalizmu evo bas sinoc bio u jednoj diskoteci na zapadu za ng i jedan moj poznanik drzi koji je nepismen kao i ja a polovina konobara su pismeni kao ti koji su se domogli hrvatskog pasosa na nelegalan nacin ali su prvi da trube o postenju i protiv lopova i rade kao crnci za neke sitne pare a gazda nepismen i vidim propade a nisu mu ni tata ni mama dali to samo neku malu odskocnu dasku kao i meni a tebe su izdrzavali do 25 godina placali grdno skolovanje i sad bi da ti drzava placa do kraja zivota sao zato sto si procitao gomilu knjiga sposobnost se ne gleda u tome ko je sta procitao vec je to mnogo ozbiljnija stvar ali tako je to kad ti je faks isbrao mozak i kad te razni mastiljari ucili celi zivot kako ste vi visa rasa i pametniji od drugih ali vam je kriv sloba e sad vam kriv voja ma kriv je vama kurac za sve sto ste nesposobni!
bod sad cemo na konkurse za posao da zovemo one sa poznavanjem srpskog pravopisa jel su to jedino sposobni i pametni ljudi i za direktora komunalnog banke kafane garaze sve ti ljudi nista nevrede ako neznaju lepo da pisu i nisu zavrsili neki bezvezni drzavni faks tako da od sad ce lektori srpskog jezika da nam vode drzavau moj kolektore sto rece zika sa tim tvojim mozgom i nacinom razmisljanja nigde ne bi uspeo a pogotovo ne u srbiji!
ali ti si gospodine izgledami corav i gluv opa ne vidis ko su najveci srpski tajkuni i gde su sve zaradili pare a svi su nepismeni ali dobro ti si ubedjen da mi propadamo a da je u celom svetu drugacije i oni napreduju zivi ti u tvom lepom ubedjenju i uzivaj i roni suze svake veceri sa tvojim istomisljenicima dok gledas ljude kako napreduju na ovaj ili onaj nacin neki vise neki manje ali im se zivot menja a tebiga niko zivi nemoze promeni ako tako razmisljas!

 Smile  ma, ti si car! Smile

IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 243
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
a moj kolektore imam jos jedno pitanje za tebecuo bora odrecitovao pesmicu za cedu i odjednom paljba po bori paljba po vlad si su oni takvi seljaci goveda itd a kad je tvoj cedica pevao pesmice zajedno sa borom o slobi marku miri gde su bire uvrede na njegovu porodicu njega njegovo dete i to mnogo vece gde se pominjala njegova smrt njegov sin kao narkom kurac picka govna i ostale reci a sad kad bora opalio po cedi i to ni 2 posto od onoga kako je ceda zajedo sa njim opaljivao po slobi sad je bora takav i mi smo takvi kojiste vi licemeri pa to je neverovatno!
Kao prvo je nisam za Cedu, ni za Bebu, ni za Cumeta, ni za Tadica, ni za Kostunjavog, koji je ista ekipa sa njima, samo sa mnogo prljavijim zadatkom (da za medjunarodno Jevrejstvo, kome sam pripada - tebi za nauk, pravo prezime mu je sefardsko, sarajevsko Damjanovic), da izigrava nekog nacionalistu. Moji nisu cak ni radikali, koji su medju njima najposteniji, ali prosto nisu moji. Ja sam svoj, nezavistan, kulturan, posten. A ako su za tebi idoli nekakvi konobari po belom svetu, turbo-folk pevacice, i kojekakav sljam samo napred. SVAKO SVOME JATU IDE! A ja radim jako zanimljiv posao, i zivim od svoga rada. Mogu bih da ti lektorisem sve pravopisne greske koje si napisao (ima ih bezbroj), ali mi je to ispod nivoa. I da pozdravi Miskovica, Beka, Hamovica i Djunica - to su pravi kapitalisti, koje je porodio komunizam!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
o konobarima ocigledno nista nisi razumeo sta sam hteo da kazem?
a ti pozdravi tvoje bolesne nacionaliste skrbe bradate smrdljive i bedne a ja cu moje jevreje ej budalo moja po vama su svi jevreji ali sto je najgore vi pokusavate da poturite to nekom pod nos kao da meni puca kurac dalki je neko jevrej ili nije budalo jedna!
koji si ti bolesnik budaLO JEDNA KOLEKTORSKA MOZES TI DA IMAS hiljadu fakulteta ali dsi na nivou razmisljanja dede moga dede tako ni moja baba i deda ne razmisljaju a ja ovako glup i nepismen i ovi slicni meni mi ce da napravimo od srbije najprogresivniju drzavu na svetu a ti ces moj lektore na njivu i u kanal posto vidim da je jedino to sto zelis ovoj zemlji da se pretvori u jednu veliku stalu ali sto je najgore to bi svakome i zeleo ali neces da uspes sam vidis kako se situacija odvija poslednjih godina!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
BlackBerry bold 9000
kome treba pomoć ima je ovde.... znate na koga mislim!

Ako vam je pomoć potrebna, nemojte oklevati da je potražite. Nije sramota tražiti pomoć.
Stručnu pomoć možete dobiti u vašem domu zdravlja, kod lekara opšte prakse. Lekar opšte prakse će vas uputiti na lekara specijalistu - psihijatra. Ako u vašem domu zdravlja ne postoji psihijatar, lekar opšte prakse će vas uputiti na psihijatra u odgovarajućoj specijalizovanoj ustanovi.
Ako vam je pomoć potrebna hitno, u vreme kada domovi zdravlja ne rade, možete je potražiti u ustanovama specijalizovanim za urgentnu psihijatriju, kao što je na primer Institut za neuropsihijatrijske bolesti "Dr. Laza Lazarević" u Beogradu.
Ako vam je pomoć specijaliste potrebna, možete se direktno obratiti psihijatru u domu zdravlja ili u nekoj od specijalzovanih ustanova.

Specijalizovane psihijatrijske ustanove na području Beograda:

kill

ja glasam za nepismene uvek... oni su moji favoriti!

[Edit by vlado85: Drzi se teme!]
« Poslednja izmena: 16. Jan 2007, 01:41:35 od vlado85 »
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:53:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.