Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 22 23 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najveci fudbalski klub na balkanu?  (Pročitano 23529 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Ma kao lik i kao igrač... ma šta ja znam...

Pazi, teško mi je to sada prikazat - ali u vrijeme kad se on pojavio, M.M. je bio personifikacija svega onoga nepoštenog, precijenjenog i hipertrofiranog u tadašnjem jugoslavneskom nogometu... Barem smo ga mi (Torcida, Split, a mislim i Hrvatska) tako doživljavali...

jebi ga... bilo je takvo vrijeme... možda to nije bilo fer ni pošteno, ali tako je bilo...
« Poslednja izmena: 18. Nov 2006, 03:32:24 od st_faca »
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Veruj mi moj cale je bio vatreni navijac ofk beograda i pricao je da je mrkela sa 18 godin bio neverovatan potencijal,posle se izgubio. . .Pa svi su mislili i da ce Klajvert biti igracina kad je dao gol u finalu lige sampiona,ali. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Pa da... Patrick Kluivert je bio supremega talentat, a ispao kurac... Kao i Reiziger, Bogarde.. pa rekao bih čak i Finidi George.. iz te Ajaxove generacije... pravi igrači ispadoše samo Van Der Sar, Davids i Seedorf... s tim da su V.D. Sar i Seedorf stvarno igračine)


A jebi ga... tako to biva sa "talentima"... 

Life sucks. That's the way it is.
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
A ja bas mislio da je davids najvise po tvom ukusu iz te generacije. . .pa ni onaj marco simone iz milana nije dostigao vrhunac ako znas ko je,I berbergkamp je po meni bio fantastican igrac ali mu je karijeru malo sjebao taj jebeni strah od letenja,Baggio je propatio zbog tih kolena,ima ih pun kurac. .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Pa da, da... Davids je igrač više "po mom guštu" ali Seedorf je objektivno bolji i kvalitetniji...

Bergkamp - možda i najnerealiziraniji europski igrač u zadnjih 20 godina... nenadoknadiva šteta za nizozemski, europksi i svjetski nogomet što se taj čovjek nije pretvorio u velikana.... imao je sve, ali baš sve predispozicije... ali "glava" ga je sjebala

Baggio - pa ne bih baš rekao da se on nije realizirao... prije bih rekao da se rodio 10 godina prekasno.. ali mislim da je imao sjajnu karijeru... 3 svjetska prvenstva, igrao za Forentinu, Juventus, Milan, Inter... dva puta prvi strijelac prvenstva, nacionalna ikona... ipak mislim da je Baggio ostvario sasvim urednu karijeru..
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Pa imao je dosta problema sa povredama kolena. . .a Van Basten po meni licno mozda najbolji napadac svih vremena,njega su sjebale povrede,secas li se njegovog gola sovjetskom savezu 1988 u minhenu?A o ronaldovoj nerealiziranosti ne vredi ni da pricamo zar ne?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Ma dobro... Ronaldo je sam sebe spizdio... ko' mu je kriv...

A za Van Bastena ćemo se složit.

Otkako ja pratim nogomet (znači, zadnjih 15-tak godina) osobno mislim da je Marco najsavršeniji napadač koji je igrao... Ima ih još nekolicina, ali Marco je vrh vrhova.... ostat će moja vječna tuga što taj čovjek nije zaigrao za Juventus
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Danas sam video komentar na forumu da pipo inazgi samo zna da izbegne ofsajd i to je sve. . .hehe, meni je pipo fantastican napadac ma koliko ga ljudi osporavali. . .zajedno sa ole gunarom mozda i najbolji instikt za gol posle van bastena. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Ma goni seronju u kurac... gadi mi se toliko da se to riječima ne može opisat... ne postoji u hrvatskom jeziku izraz koji je dovoljno negativan za opisat ono što je Inzaghi...

Čak razmišljam da predložim ministarstvu prosvjete da u riječnik uvede riječ "inzaghi" za označavanje gnjilog, ljigavog, nikakvog, precijenjenog, usranog, cmizdravog, svilenog, plačljivog glumca koji pada čim ga malo oštrije pogledaš...

Eto, to je moje objektivno mišljenje o F. Inzaghiju. Najbolji Juventusov potez je bio kad smo tog smrada podvalili Milanu - i za njega dobili novce!!!
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
eeeeee,pretera ga jedna stvar je dal ti se svidja njegov nacin igre ali da je majstor,majstor je. . .imas jako ostar kriterijum kada ocenjujes igrace kojisu fizicki ispod nivoa,jbg. on se opredelio za takav nacin igre,mozda se to nekom ne svidja ali ne mozes reci da nije uspesan. . .4:25. . pozdrav Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 22 23 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.