Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:30:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najveci blam?  (Pročitano 20130 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 113
joj izvinte pogresio sam temu, ali nema veze ne moze da skodi a sto ne skodi koristi izvinte jos jednom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
pa desilo mi se sa nekim kome sam se ja mnogo svidjala..

bila je nova godina, ja pila sve i svasta, kolicine i do dana danasnjeg nepoznate (inace, desilo se pre neke 3-4 godine, mozda 5), on navalio ne mogu da ga se resim, bezim od njega ko od djavola, bezuspesno sve vreme, celu noc...

..pa onda jedna crna rupica od nekih 5-6 sati...

... jutro, ja u nekom krevetu, ne znam ni gde sam ni kako se zovem, moja najbolja drugarica vidi da se budim i pocinje da umire od smeha, isti tip spava na podu pored kreveta naslonjen na stolicu, ja naravno nemam pojma o cemu se radi..

objasnjenje moje drugarice:
pa pichko sto nisi samo isqlirala frajera, nisi morala da mu povracas u dzep od juce kupljene jakne (btw, jakna od jelenske koze, verovatno da prodam tatin auto, ne bih mogla da se otpltim.. ), a vidi njega kako je sladak, cele noci jadan obilazi oko tebe zabrinuto i pita jel ti dobro Smile  Smile

i imala je jos jedan komentar, ali me sramota i da kazem..

eto blama, i sad svaki put kad se sretnemo (a srecemo se) ona me urnise od zajebancije Smile
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
.... i treba da te urnise.... ccc.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 738
strasno...povracas po tudjim dzepovima....

nego lezim ti ja pored ribe...celu noc mi prica kako necemo da se sexamo...kao rano je...ja naravno se slozim sa njom kao jedan veoma saosecajan mladic...i tako lezimo...njena glava na mojim grudima....tek u jednom trenutku ona pridize glavu i kaze "hoces sad da me tucas?"...ja tu "sta"...ona meni "pricekaj moram do kuhinje"....ja tu lezim u zbunu i planiram kako da je napusim zato sto mi se folira cele noci i glumi mi neko nevinasce...tek vraca se ona...ja njoj "jeli bre sta ti znaci ono"...ona meni "sta"...ja reko "pa ono tvoje pitanje da te tucam"...i mi tu krenemo da se prepiremo dok ja (svetski mega car) nisam provalio da sam u trenutku zaspao i da sam to odsanjao posto je ona bila gola kad me je to pitala a lezali smo poluobuceni a ona se nije skinula do kraja....
jebote kakav blam...
IP sačuvana
social share

Pet the pussy...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
hahha, ti ces meni strasno Smile
ccc... srAm te bilo, da te bude, sram Smile
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 26
zatekao me muz na seks catu mozete to za zamislite :twisted:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1214
mob
Nokia 3200
Meni je najveci blam napravio drug i komsija bas pre neki dan....mrvtav umoran , posle 13 utakmica za 4 dana, sto je bolje od svakog NBA igraca, ja sedim u igraonici, i cetujem, posto nemam kompis... i prilazi mi komsija i pocne da me napada kako varam devojku preko neta!!! a sto je najgore mene nervira to kad pocne ON da mi popuje,i onda kazem svasta i za cetovanje, i za devojku. pricao sam prvo sto mi je palo na pamet, samo da ga otkacim, jer sam bio toliko iznerviran, da sam mogao da ga ubijem u tom trenutku!! i vrhunac svega je to sto sam se okrenuo i shvatio da moja devojka stoji iza mene i slusa.... Ali ne bih ja bio ja kad ne bih izgladio stvari, tako da je sada sve u redu... a komsiju cu da ubijem kad ga prvi put budem video....
IP sačuvana
social share
Love is love
Two wrongs won't make it right
So let's make love in the dark
Till we break daylight!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Neznam da li je bio veci blam ili razocarenje, ali pocecu iz pocetka...
Kao mlad ekonomista poceo sam da radim u jednoj Srpskoj fabrici keksa i tamo dodje jedna veoma privlacna nova pravnica, budica sekretarica opsteg sektora. Posto je u Kragujevcu ekonomski fakultet bio preko puta pravnog, a ona je bila iz istog mesta kao i ja pala mi je u oci i boga mi postala deo "vojnickih snova". U principu ko ceka taj doceka , Boga mi, skoro godinu dana pravih plan i program osvajanje te tvrdjave. Jednom posle zajednickog slizbenog puta pozva me kod nje na Kafu sto naravno nisam hteo niti mogao da odbijem. Uvek se oblacila dosta izazovno i parfem od Koko Shanell ju je uvek pratio. Onako znojav i izguzvan od puta dok je ona kuvala kafu ja odoh do njenog kupatila da se osvezim, a ono nije bilo kupatilo nego nesto najprljavije sto sam video... Izmedju plocica se uhvatila crna smrdljiva supstanca, kada puna krecnjaka i umesto bele zracila je oker bojom, wc solja koja nikad nije videla cetku i najgore mi je bio pogled u ugao od kupatila gde je bilo brdo prljavog vesa i pogled mi se zaustavi na gacicama koje su bile tako zute izmedju nogu da sam mislio da ih je mozda koristila umesto tampona ili toalet papira.
U istom trenutku i muka i razocarenje jer sam preko godinu dana non stop mastao o njoj i ocekivao nas prvi poljubac...  Istrcao sam iz njenog stana sa nekim opravdanjem da mi je muka od avgustovskog sunca i voznje u kolima bez klima uredjaja.
Posle je ona ispricala verziju kako sam se uplasio od nje, kako nisam mogao i da mi je mali sto mi je bila velika blamaza u firmi u kojoj sam radio.
Ponekad se sretnemo, sudbina je htela da i ona dodje u grad u kome sam sada, neznam sta da kazem ali ponekad uhvatim sebe da mislim na nju . . .

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

alteira.jpg
(20.74 KB, 397x600)
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 357
Pa ja imam jedno 10000000 blamova. Nemam ideju koji da pisem. Mozda kada sam, jako davno, kod bivse devojke otisao u malko pripitom stanju, pa legao pored njen mame, ali njih dve su krive, prvo ova me je ocekivala pa je mamu premestila kod nje u sobu, a i ja kada sam dosao umesto da me sprovede do spavace sobe, ona mi na interfon otvorila kapiju od kuce, glupaca, i nastavila da gleda TV u "maminoj sobi". I ja covek, sam se popeo i poznatim putem otisao u krevet. Jebiga, sva sreca pa joj keva super zena, udavila se od smeha kada me videla, a ja jos onako osorno "sta se smejes" bre. Pa malko sam bio pripit  Smile
IP sačuvana
social share
:cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
pa ne znam ja Grofe koliko je to bila greska, podsvest je cudna stvar Wink

 
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:30:17
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.181 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.