Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:30:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 114
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najvece lazi o Srbima  (Pročitano 41769 puta)
18. Jun 2007, 18:01:39
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK700i R2AY
mob
Nokia N8-00
Srebrenica, Racak, Kosovo.....

Dokle cemo da trpimo te lazi i samo klimamo glavom na ove lazi i propagandu?

Koje logicno stvorenje moze da prihvati takvu laz da je grupa Srba organizovala pokolj 8 hiljada ljudi u malom mestu, koje je bas u to vreme bilo pod konstantnom paznjom sto svetskih medija, sto svih spijunskih sluzbi.
I da niko to nije video, da spreci. Ma dajte!
Racak je raskrinkan, za Kosovo se vise ne javljaju!
U isto vreme se negiraju zlocini svih ostalih nad Srbima. Dokle, bre!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 206
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 6680
ja bih ti preporucio da tri puta  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
O Srbebrenici mozete videti na sajtu Glasa javnosti  jedno istrazivanje koje se zove Licna karta Srebrenice.
Videcete podatke o Srebrenici u malo drugacijem svetlu od ovih koje bosnjaci forsiraju .
               http://www.glas-javnosti.co.yu/danas/srpski/A07032301.shtml

Racak je dokazana prevara i anmestanje  zarad sitnih ineteresa dbevne politike.
Kosovo je velika Srpska rana koja je aktivirana jos krajem XIX veka Prizrenskom ligom, pa onda su Titi i komunisti zabranili povratak Srpskim porodicama na vekovna ognjista naseljavakjuci njihove domove "bratskim"
 siptarskim narodom.
zatim slede scenariji 80-tih godina proslog veka -teranje dece i zena u prve redove kod demonstracija a zatim sve vise i vise separatizma koji je eskalirao 90-tih odvajanjem Slovenije i Hrvatske - jednom recju orkestrirano i sinhronizovano raspadanje SFRJ.
A onda velika pervara sa konvojima izbeglica 1998. kada je nakon toga bilo bombardovanje Srbihje 1999. godine i okupacija KiM od strane "mirovnjaka" i OVK koja je dobila pun legitimitete.
Dok god se ne izvrsi popis siptara sa tacnim podacima rodjenja - Albanija ili KiM i kada se svi koji nisu u KiM rodjeni onda bi se dobila druga demografska struktura na KiM alo da se istovremeno dozvoli povratak Srbima na svoja ognjista.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1492
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Rasho, sta uzimas?  Smile o cemu ti to? sta se desava? Smile
IP sačuvana
social share
pishax kaze:
"Ici cemo kad zatreba, nista se ne brinite!
I nemoj da nas tu dzabe ratnohuskate bre!" cudan momak
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

HR u srcu....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1504
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8800-N73
O Racku ne znam nista i necu da komentiram....Kosovo je zasebna prica ali znam iz iskustva da su siptari smece,kod njih nema dobrih ljudi i tu je po meni Srbija stvarno uskracena za prava(za puno je sama kriva) .....Ali Srebernica  Smile,dajte ljudi nemojte bit toliko fuj...Pa tko lezi u onim grobovima ???...Sve da ih je 1000 a ne 8000,puno je ...Jesu oni pocinili kolektivno samoubojstvo ili sto ???...
IP sačuvana
social share
No Risk NO Fun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 5610
O Racku ne znam nista i necu da komentiram....Kosovo je zasebna prica ali znam iz iskustva da su siptari smece,kod njih nema dobrih ljudi i tu je po meni Srbija stvarno uskracena za prava(za puno je sama kriva) .....Ali Srebernica  Smile,dajte ljudi nemojte bit toliko fuj...Pa tko lezi u onim grobovima ???...Sve da ih je 1000 a ne 8000,puno je ...Jesu oni pocinili kolektivno samoubojstvo ili sto ???...
Дешавало се да наводно сахрањени у Сребреници, безбрижно живе и раде по САД и Канади. Сахрањивали су ко зна кога по тим гробницама!  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Kragujevac za prestonicu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 463
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola v3
Posto je uspeo sam sebi da skoci u stomak i zakljuca temu pod nebuloznim naslovom "ratvacemo za kosovo" otvorio je novu nebuloznu temu. Sa naravno dobro poznatim postulatima:
Zlocina od srtrane srpske strane nije bilo
zlocine su vrsili iskljucivo hrvati muslimani siptari i to nad srbima
srbi su nebeski narod i svi koji nisu srbi su zestoki neprijatelji srije. osim rusa, koji su od nedavno usli na spisak ne-neprijatelja
IP sačuvana
social share
Idemo u rat da se bijete!
 Neki cete da poginete, a neki cemo i da se vratimo!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

HR u srcu....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1504
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8800-N73
O Racku ne znam nista i necu da komentiram....Kosovo je zasebna prica ali znam iz iskustva da su siptari smece,kod njih nema dobrih ljudi i tu je po meni Srbija stvarno uskracena za prava(za puno je sama kriva) .....Ali Srebernica Smile,dajte ljudi nemojte bit toliko fuj...Pa tko lezi u onim grobovima ???...Sve da ih je 1000 a ne 8000,puno je ...Jesu oni pocinili kolektivno samoubojstvo ili sto ???...
Дешавало се да наводно сахрањени у Сребреници, безбрижно живе и раде по САД и Канади. Сахрањивали су ко зна кога по тим гробницама! Smile
Znaci u Srebrenici se nista nije desilo,ono su prazne grobnice ????....Svjetska zavjera protiv Srba i Srbije....?????..Zasto onda ne odete otkopat par komada pa pokazete kako su prazne,da skinete to sa sebe  Smile..????
IP sačuvana
social share
No Risk NO Fun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 5610
Posto je uspeo sam sebi da skoci u stomak i zakljuca temu pod nebuloznim naslovom "ratvacemo za kosovo" otvorio je novu nebuloznu temu. Sa naravno dobro poznatim postulatima:
Zlocina od srtrane srpske strane nije bilo
zlocine su vrsili iskljucivo hrvati muslimani siptari i to nad srbima
srbi su nebeski narod i svi koji nisu srbi su zestoki neprijatelji srije. osim rusa, koji su od nedavno usli na spisak ne-neprijatelja
Злочина је било на свим странама. Али Сребреница није злочин,  него безочна лаж!!! Па где је тих 8000 лешева, па није леш микроскопске величине ни Босна велика као Русија. Да ти лешеви постоје давно би били нађени!  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK700i R2AY
mob
Nokia N8-00
Upravo to, gde su tih osam hiljada leseva.
I zar je toliko neverovatna teza da su tamo dovezena tela sa ratista po celoj Bosni i sahranjena i rezirano da je to neki zlocin.
Pa sta je logicnije, da 500 ljudi ubije osam hiljada i da to niko ne vidi ili da su to Ameri sve napravili i rezirali. Napravili su Racak, napravili su 11 septembar, sta je za njih jedna Srebrenica. Dajte, malo mucnite glavom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 114
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:30:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.135 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.