Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:55:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najstariji trik u knjizi  (Pročitano 13457 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
U sustini, zar je bitno? Sta ne valja u textu (ili valja) po tvom misljenju je ono sto mene interesuje?
Ra je moj drugar iz komsiluka. Oce tako da odgovara na pitanja ako mu obecas pivo i pljuge... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia Luvmya 520
@Pero

Evo ti citat:
Ispitivač: Hvala vam. Da li biste odvojeno definisali um, telo i duh?

Ra: Ja sam Ra.
Iz onoga sto ja znam za definisanje stvarnosti su jedini i vise nego dovoljni ljudi i njihova svest, ovo cime ti nesebicno zasipas forum za mene ne predstavlja racionalnu dimenziju. Za mene je taj "Ra materijal" cista neuropsihijatrija, nema trunku svesne racionalne komunikacije.

"telo, duh i um su nerazmrsivo povezani i ne mogu trajati jedan bez drugog " da bi se nakon smrti pojavio
" veliki gubitak celine uma " a da pri tom " nista od vaznosti nije izgubljeno "

Ja volim da pricam sa svim ljudima i jos vise bi voleo kada bi svi ljudi mogli da pricaju sa svima.

Obicni ljudi koji zive obican zivot u Srbiji bi na tebe krenuli motikama kada bi poceo da ih tovaris sa ovom pricom.
Ra je moj drugar iz komsiluka. Oce tako da odgovara na pitanja ako mu obecas pivo i pljuge... Smile
Meni ovo zvuci grozno cak i da je sala.
« Poslednja izmena: 06. Sep 2010, 11:37:38 od eyepheelYU »
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Svakom svoje Pero... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia Luvmya 520
Svakom svoje Pero... Smile
Apsolutno, i sve to "svoje" mora da postoji posto niko ne moze da ima ono sto ne postoji.
Um i duh su deo tela i kao takvi ne mogu da budu van tela, bas kao sto zivot/dusa van tela ne postoji.

Svako ima svoje nastajanje u telu koje se desilo u jedinstvenom momentu pod jedinstvenim okolnostima i oni koji su to telo izgubili bilo kada i pod bilo kojim okolnostima su nestali.
I ko god je rekao tim nestalima da nece nestati, rekao je laz.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
U sustini, zar je bitno? Sta ne valja u textu (ili valja) po tvom misljenju je ono sto mene interesuje?
Ok i to sto kazes, nije bitno ko je pisac ako je tekst dobar.
Sta znam malo mi je mutna cela ta prica. Najpre kaze kako su um,telo, duh nerazmrsivo povezani i ne mogu trajati jedno bez drugoga a posle kaze ako telo umre mudrost i emocije dobijaju na znacenju tj. duh ostaje. Gde ostaje i gde se nalazi? I hemijsko-telesni kompleks naziva iluzijom. Nebih se bas slozio sa tim.

I ko god je rekao tim nestalima da nece nestati, rekao je laz.
Hehe za xxx dinara,evra moze da se sredi prelazak na drugu stranu bar tako tvrde oni koji imaju veze na onoj strani.
« Poslednja izmena: 06. Sep 2010, 14:35:46 od noob_saibot »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: noob_saibot
Hehe za xxx dinara,evra moze da se sredi prelazak na drugu stranu bar tako tvrde oni koji imaju veze na onoj strani.
Naravno o tim dobrotvorima koji imaju direktnu vezu sa "onom stranom" su snimljeni mnogi skecevi ovaj u kojem
Damon Wayans i Jim Carrey igraju propovednike Ed Cash-a i Carl Paythose-u iz "Prve crkve sa grehom na snizenju"
ciji je slogan "The Lord is slicing prices and all sin must go !" je jedan od simpaticnijih, smekni ovaj haos  Smile
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Haha dobri su. Onaj zadnji deo sa forgiveness-om je prilicno veran prikaz jednog dela funkcionisanja danasnjih crkvi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Najpre kaze kako su um,telo, duh nerazmrsivo povezani i ne mogu trajati jedno bez drugoga a posle kaze ako telo umre mudrost i emocije dobijaju na znacenju tj. duh ostaje. Gde ostaje i gde se nalazi? I hemijsko-telesni kompleks naziva iluzijom. Nebih se bas slozio sa tim.

Ispitivač: U našoj ezoteričnoj literaturi nabrojana su brojna tela. Zapisao sam ovde: fizičko telo, eterično, emocionalno, astralno. Možete li mi reći da li ovo nabrajanje sledi odgovarajuću numeraciju i kakva je svrha, upotreba, dejstvo itd. svakog od ovih i drugih tela koja mogu biti deo naše celine uma/tela/duha?

Ra: Ja sam Ra. Potpuni odgovor na vaše pitanje bi podrazumevao rad od mnogo seansi kao što je ova, jer je međusobna interakcija između različitih tela i dejstvo svakog od njih u različitim situacijama velika oblast. Međutim, mi ćemo početi tako što ćemo vaš um uputiti nazad do spektra istinitih boja i korišćenje tog razumevanja da bi se shvatili različiti denziteti vaše oktave.

Imamo broj sedam, koji se ponavlja od makro-kosmosa do mikro-kosmosa u strukturi i iskustvu. Zato, jedino što se može očekivati je da bude sedam osnovnih tela koja bi možda bila najshvatljivija ako bismo ih nazvali telom crvenog spektra itd. U svakom slučaju, svesni smo da želite da povežete navedena tela sa spektrima boja. To će biti zbunjujuće, jer su različiti učitelji ponudili svoja poučavanja/učenja u različitim terminima. Tako neko može nazvati finim telom jednu stvar, neko drugi će pronaći drugačiji naziv.

Telo crvenog spektra je vaše hemijsko telo. Međutim, to nije ono telo koje nosite kao odeću na fizičkom planu. To je nekonstruisani materijal tela, elementarno telo bez oblika. Važno je razumeti to osnovno neformirano materijalno telo, jer se neka isceljenja mogu obaviti jednostavnim razumevanjem elemenata koji su prisutni u fizičkom vozilu.

Telo narandžastog spektra je fizički telesni kompleks. Ovaj telesni kompleks još uvek nije telo koje nastanjujete, već telo oblikovano bez samo-svesti, telo u materici pre nego što celina uma/duha uđe.

Ovo telo može živeti bez celine uma i duha. Međutim, to je retko.

Telo žutog spektra je vaše fizičko vozilo koje znate u ovo vreme i u kojem doživljavate katalizator. To telo ima karakteristike uma/tela/duha koje odgovaraju fizičkoj iluziji, kako ste je vi nazvali.

Telo zelenog spektra je telo koje možete videti kada je prisutno ono što zovete ektoplazma. To je lakše telo gušće prožeto životom. Možete ga nazvati astralnim telom, prateći neka druga učenja. Drugi su ovo isto telo nazvali eteričnim telom. Međutim, ovo nije tačno u smislu da eterično telo u stvari predstavlja telo prolaza unutar koga inteligentna energija može da oblikuje celinu uma/tela/duha.


Svetlosno telo ili telo plavog spektra se može nazvati devahanskim telom. Postoje mnoga druga imena za ovo telo, naročito u vašim takozvanim indijskim sutrama ili zapisima, i mnogi među vašim ljudima su istražili te oblasti i shvatili različite tipove devahanskih tela.

Na svakom denzitetu postoje mnoge, mnoge vrste tela, baš kao i na vašem.

Telo indigo spektra, koje smo izabrali da nazovemo eteričnim, je, kao što smo već rekli, telo prolaza. U ovom telu oblik je supstanca i vi to telo možete videti samo kao svetlost koja sebe može oblikovati kako god želi.

Telo violetnog spektra možda može biti shvaćeno kao ono što vi zovete Buda-telom ili telom koje je potpuno.

Svako od ovih tela ima neki efekat na vašu celinu uma/tela/duha u vašem životnom postojanju. Međusobne veze, kao što smo rekli, su mnoge i kompleksne.

Možda jedna sugestija koju možemo dati: telo indigo spektra može biti korišteno od strane iscelitelja jednom kada iscelitelj postane sposoban da svoju svesnost dovede u eterično stanje. Violetni spektar ili Budino telo ima podjednaku efikasnost za iscelitelja jer unutar njega leži i smisao celovitosti koja je ekstremno blizu jedinstvu sa svim što jeste. Ta tela su deo svakog entiteta ali njihovo odgovarajuće korištenje i razumevanje, mada korisna za adepta, su daleko ispred tačke treće-denzitetske žetve.

Ispitivač: Koja tela imamo odmah nakon fizičke smrti ovog tela žutog zraka u kome sada boravimo?

Ra: Ja sam Ra. Vi imate sva tela kao potencijal.

Ispitivač: Onda se telo žutog spektra kao potencijal koristi da kreira ovaj hemijski aranžman koje sada imam kao fizičko telo. Da li je tačno?

Ra: Ja sam Ra. To je netačno samo u utoliko što u vašoj sadašnjoj inkarnaciji telo žutog spektra nije potencijal već je aktivnirano, postajući time manifestovano telo.

Ispitivač: Onda nakon smrti posle ove inkarnacije mi i dalje imamo telo žutog spektra u potencijalnom stanju, ali da li se kod planetarne populacije uopšteno govoreći manifestuje telo zelenog spektra?

Ra: Ja sam Ra. Ne odmah. Prvo telo koje se aktivira nakon smrti je „tvorac oblika“ (body-maker) ili telo indigo zraka. Ovo telo ostaje - vi ste ga zvali „ka“ - dok se ne prodre kroz eteričnost i dok totalnost uma/tela/duha ne stekne razumevanje. Jednom kada je ovo ostvareno i ako je telo koje treba da se aktivira zeleno, to se i događa.

Ispitivač: Dozvolite mi da nešto izjavim i recite mi da li sam u pravu. Nakon smrti, ako je neki entitet nesvestan, on može postati ono što zovemo zemaljski duh (duh vezan za Zemlju), sve dok ne bude u stanju da dostigne odgovarajuću svest koja je neophodna za aktiviranje jednog od njegovih tela. Da li bi onda bilo moguće aktivirati bilo koje od ovih tela, od crvenog do violetnog?

Ra: Ja sam Ra. Ako je dat odgovarajući stimulans, to je tačno.

Ispitivač: Koji stimulans bi kreirao ono što zovemo zemaljski duh ili postojani duh?

Ra: Ja sam Ra. Stimulans za ovo je sposobnost volje. Ako je volja uma/tela/duha žutog zraka jača od progresivnog podsticaja fizičke smrti da se shvati šta dolazi, što jeste, ako je volja dovoljno koncentrisana na prošla iskustva, entitetova školjka žutog zraka, iako više nije aktivirana, ne može da bude ni potpuno deaktivirana i sve dok volja ne popusti, celina uma/tela/duha je uhvaćena. Ovo se često događa, čega ste, kako vidimo, svesni, u slučajevima iznenadne smrti i u slučajevima ekstremne brige za stvari ili drugog–sebe.

Ispitivač: Dobro, da li se aktiviranje narandžastog zraka nakon smrti događa često na ovoj planeti?

Ra: Ja sam Ra. Veoma često, zbog činjenice da je ova određena menifestacija bez učešća volje. Povremeno će neki drugi – sebe toliko zahtevati oblik onoga, koji prolazi kroz fizičku smrt, da će ostati priviđenje tog bića. To je narandžasti zrak. To je retko, jer normalno ako jedan entitet želi drugoga dovoljno da bi ga pozvao, entitet će imati odgovarajuću želju da odgovori pozivu. Te manifestacije će biti školjke žutog zraka.

Ispitivač: Šta veliki procenat zemaljske populacije aktivira posle smrti na fizičkom planu?

Ra: Ja sam Ra. Ovo će biti poslednje opširno pitanje tokom ovog rada.

Normalna procedura za celinu uma i duha posle harmonične smrti u telesnoj manifestaciji žutog zraka je odmor u eteričnom ili indigo telu sve do trenutka kada entitet započne svoje pripreme za inkarnacijska iskustva  na mestu čija je manifestacija oblikovana od strane eterične enegije. Ovo indigo telo, koje je inteligentna energija, je sposobno da ponudi novoj mrtvoj, kao što vi to nazivate, duši perspektivu i mesto, sa koga će imati pogled na najčešće manifestovano iskustvo. Postoji li neko kratko pitanje na koje možemo odgovoriti sada?

IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: 1deki

Ispitivač: U našoj ezoteričnoj literaturi nabrojana su brojna tela. Zapisao sam ovde: fizičko telo, eterično, emocionalno, astralno. Možete li mi reći da li ovo nabrajanje sledi odgovarajuću numeraciju i kakva je svrha, upotreba, dejstvo itd. svakog od ovih i drugih tela koja mogu biti deo naše celine uma/tela/duha?

Ra: Ja sam Ra. Potpuni odgovor na vaše pitanje bi podrazumevao rad od mnogo seansi kao što je ova, jer je međusobna interakcija između različitih tela i dejstvo svakog od njih u različitim situacijama velika oblast. Međutim, mi ćemo početi tako što ćemo vaš um uputiti nazad do spektra istinitih boja i korišćenje tog razumevanja da bi se shvatili različiti denziteti vaše oktave.

Imamo broj sedam, koji se ponavlja od makro-kosmosa do mikro-kosmosa u strukturi i iskustvu. Zato, jedino što se može očekivati je da bude sedam osnovnih tela koja bi možda bila najshvatljivija ako bismo ih nazvali telom crvenog spektra itd. U svakom slučaju, svesni smo da želite da povežete navedena tela sa spektrima boja. To će biti zbunjujuće, jer su različiti učitelji ponudili svoja poučavanja/učenja u različitim terminima. Tako neko može nazvati finim telom jednu stvar, neko drugi će pronaći drugačiji naziv.

Telo crvenog spektra je vaše hemijsko telo. Međutim, to nije ono telo koje nosite kao odeću na fizičkom planu. To je nekonstruisani materijal tela, elementarno telo bez oblika. Važno je razumeti to osnovno neformirano materijalno telo, jer se neka isceljenja mogu obaviti jednostavnim razumevanjem elemenata koji su prisutni u fizičkom vozilu.

Telo narandžastog spektra je fizički telesni kompleks. Ovaj telesni kompleks još uvek nije telo koje nastanjujete, već telo oblikovano bez samo-svesti, telo u materici pre nego što celina uma/duha uđe.

Ovo telo može živeti bez celine uma i duha. Međutim, to je retko.

Telo žutog spektra je vaše fizičko vozilo koje znate u ovo vreme i u kojem doživljavate katalizator. To telo ima karakteristike uma/tela/duha koje odgovaraju fizičkoj iluziji, kako ste je vi nazvali.

Telo zelenog spektra je telo koje možete videti kada je prisutno ono što zovete ektoplazma. To je lakše telo gušće prožeto životom. Možete ga nazvati astralnim telom, prateći neka druga učenja. Drugi su ovo isto telo nazvali eteričnim telom. Međutim, ovo nije tačno u smislu da eterično telo u stvari predstavlja telo prolaza unutar koga inteligentna energija može da oblikuje celinu uma/tela/duha.


Svetlosno telo ili telo plavog spektra se može nazvati devahanskim telom. Postoje mnoga druga imena za ovo telo, naročito u vašim takozvanim indijskim sutrama ili zapisima, i mnogi među vašim ljudima su istražili te oblasti i shvatili različite tipove devahanskih tela.

Na svakom denzitetu postoje mnoge, mnoge vrste tela, baš kao i na vašem.

Telo indigo spektra, koje smo izabrali da nazovemo eteričnim, je, kao što smo već rekli, telo prolaza. U ovom telu oblik je supstanca i vi to telo možete videti samo kao svetlost koja sebe može oblikovati kako god želi.

Telo violetnog spektra možda može biti shvaćeno kao ono što vi zovete Buda-telom ili telom koje je potpuno.

Svako od ovih tela ima neki efekat na vašu celinu uma/tela/duha u vašem životnom postojanju. Međusobne veze, kao što smo rekli, su mnoge i kompleksne.

Možda jedna sugestija koju možemo dati: telo indigo spektra može biti korišteno od strane iscelitelja jednom kada iscelitelj postane sposoban da svoju svesnost dovede u eterično stanje. Violetni spektar ili Budino telo ima podjednaku efikasnost za iscelitelja jer unutar njega leži i smisao celovitosti koja je ekstremno blizu jedinstvu sa svim što jeste. Ta tela su deo svakog entiteta ali njihovo odgovarajuće korištenje i razumevanje, mada korisna za adepta, su daleko ispred tačke treće-denzitetske žetve.

Ispitivač: Koja tela imamo odmah nakon fizičke smrti ovog tela žutog zraka u kome sada boravimo?

Ra: Ja sam Ra. Vi imate sva tela kao potencijal.

Ispitivač: Onda se telo žutog spektra kao potencijal koristi da kreira ovaj hemijski aranžman koje sada imam kao fizičko telo. Da li je tačno?

Ra: Ja sam Ra. To je netačno samo u utoliko što u vašoj sadašnjoj inkarnaciji telo žutog spektra nije potencijal već je aktivnirano, postajući time manifestovano telo.

Ispitivač: Onda nakon smrti posle ove inkarnacije mi i dalje imamo telo žutog spektra u potencijalnom stanju, ali da li se kod planetarne populacije uopšteno govoreći manifestuje telo zelenog spektra?

Ra: Ja sam Ra. Ne odmah. Prvo telo koje se aktivira nakon smrti je „tvorac oblika“ (body-maker) ili telo indigo zraka. Ovo telo ostaje - vi ste ga zvali „ka“ - dok se ne prodre kroz eteričnost i dok totalnost uma/tela/duha ne stekne razumevanje. Jednom kada je ovo ostvareno i ako je telo koje treba da se aktivira zeleno, to se i događa.

Ispitivač: Dozvolite mi da nešto izjavim i recite mi da li sam u pravu. Nakon smrti, ako je neki entitet nesvestan, on može postati ono što zovemo zemaljski duh (duh vezan za Zemlju), sve dok ne bude u stanju da dostigne odgovarajuću svest koja je neophodna za aktiviranje jednog od njegovih tela. Da li bi onda bilo moguće aktivirati bilo koje od ovih tela, od crvenog do violetnog?

Ra: Ja sam Ra. Ako je dat odgovarajući stimulans, to je tačno.

Ispitivač: Koji stimulans bi kreirao ono što zovemo zemaljski duh ili postojani duh?

Ra: Ja sam Ra. Stimulans za ovo je sposobnost volje. Ako je volja uma/tela/duha žutog zraka jača od progresivnog podsticaja fizičke smrti da se shvati šta dolazi, što jeste, ako je volja dovoljno koncentrisana na prošla iskustva, entitetova školjka žutog zraka, iako više nije aktivirana, ne može da bude ni potpuno deaktivirana i sve dok volja ne popusti, celina uma/tela/duha je uhvaćena. Ovo se često događa, čega ste, kako vidimo, svesni, u slučajevima iznenadne smrti i u slučajevima ekstremne brige za stvari ili drugog–sebe.

Ispitivač: Dobro, da li se aktiviranje narandžastog zraka nakon smrti događa često na ovoj planeti?

Ra: Ja sam Ra. Veoma često, zbog činjenice da je ova određena menifestacija bez učešća volje. Povremeno će neki drugi – sebe toliko zahtevati oblik onoga, koji prolazi kroz fizičku smrt, da će ostati priviđenje tog bića. To je narandžasti zrak. To je retko, jer normalno ako jedan entitet želi drugoga dovoljno da bi ga pozvao, entitet će imati odgovarajuću želju da odgovori pozivu. Te manifestacije će biti školjke žutog zraka.

Ispitivač: Šta veliki procenat zemaljske populacije aktivira posle smrti na fizičkom planu?

Ra: Ja sam Ra. Ovo će biti poslednje opširno pitanje tokom ovog rada.

Normalna procedura za celinu uma i duha posle harmonične smrti u telesnoj manifestaciji žutog zraka je odmor u eteričnom ili indigo telu sve do trenutka kada entitet započne svoje pripreme za inkarnacijska iskustva  na mestu čija je manifestacija oblikovana od strane eterične enegije. Ovo indigo telo, koje je inteligentna energija, je sposobno da ponudi novoj mrtvoj, kao što vi to nazivate, duši perspektivu i mesto, sa koga će imati pogled na najčešće manifestovano iskustvo. Postoji li neko kratko pitanje na koje možemo odgovoriti sada?


Kakve veze sa temom ima ova nekontrolisano neobuzdana fantazija i cemu ona sluzi ?
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:55:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.