Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najsmesnije provale i biseri posle ko zna koje ture u kafani  (Pročitano 32230 puta)
Zvezda u usponu


parapapa!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1288
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D500
jedan moj kolega inace muzicar jednom se toliko napio da je kada mu se pisalo omasio pisoar pa je pisao u lavabo,
i onda se samo srusio i udario u lavabo i razbio ga glavom.inace covek je 1.95cm i 120kg.
IP sačuvana
social share
rodila majka budalu pa se kaje sto je bila radoznala!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 150
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Siemens mc60
U 3 ujutru upada murija na zurku a ja pitam ortaka : Otkud postar?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Za prvi maj

Kad je bojic klemopotres (ima usi ko satelite) mrtav pijan zaspao na fotelji (napolju a ne u kuci) ovaj jedan drugi mu pisa po glavi i sta se desava, bojic se budi malo zalize kosu onako frajerski i nastavlja da spava
IP sačuvana
social share
Novac je kao seks, čini se mnogo važniji kad ga nemaš... - Čarls Bukovski
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 649
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Nas kucni prijatelj inace covek voli kafanu otisao za zenom i decom u restoran i posle vecere kad je vec dosta popio otisao u wc i umesto da ode do stola on seo covek u auto i otisao kuci da spava(zaboravio zenu i decu u restoranu) Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Necu zvaku hocu Kusur!!!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 6600
Zesca stvar koju sam slusao i umirao od smeha.
Posto se lik ubio od Rakije, mi mu sipamo kasicu vode a on ce na to
,,A'l je ljuta, ovaj luda ova RAKIJA" sto ste mi dali.... Smile
IP sačuvana
social share
Cultural learnings of America for make benefit glorious nation of  Kazahstan {[Borat}]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
mali, opet ALL CAPS... 
da li da pocnem da brisem tvoje poruke i teme?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


all you need is my uhn tiss uhn tiss uhn tiss

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3008
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
SonyEricsson k700i
prvi maj rostilj na dunavu par litara votke od kojih je meni jedna minimum pripala i odvalio se ja zajedno sa ostalima i onako zaspim lezeci na dekici.. sledece sto znam je da sam bio skroz mokar i ischashene noge.. kasnije su mi isprichali kako sam ja ustao neshto urlao prichao osijek oooosijek hm osijek ajd dobro .. krenuo sam ka vodi u medjuvremenu izvrnuo nogu dok su svi to onako slicno kao i ja pijani posmatrali kako ja idem u vodu... ja se ne sjecam niceg al eto jedan me je panker izvadio iz vode bilo je to oko 4 5 ujutru.. dakle zaspao sam pijan probudio se sjeban i mokar stojecki... blackout chini svoje a da votku sam izbjegavao od tad
IP sačuvana
social share
zzzzz Ladies and gentlemen,Butthead has left the building..HEH heh HEH heh, Beavis :No he hasn't. He's in the toilet! heh HEH heh HEH! Ladies and gentlemen,Butthead is in the toilet yea that was cool..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


all you need is my uhn tiss uhn tiss uhn tiss

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3008
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
SonyEricsson k700i
u diskoteki nachtwerk koju bas nisam zavolio al druga je to prica... ima ih dosta za ovu temu.. tekila parti i striptiz ja naplatio neke pare i odem sa drugom koji inace ne pije ali sam ja za petoricu navalio jeftina tekila je sila.. sve super razbio se ko kometa i sad palimo kuci nocnim busom i sad ulazim u bus drug uzima kartu od vozaca a ja drzim glavu dole.. vozac ga pita jel ocel ovaj povracat ako bude kazna za ciscenje je toliko i toliko sto nismo imali samo sto je njemu to rekao ja bacam peglu njemu u cast sebi u slast... sreca moja nisam to radio glasno i nije vidio kako to flekicu stvaram neznam izasao sam odmah sledecu stanicu i nekako smo nasli kintu za taksi zajednicki i taksista kad me vidio isto jel ocel ovaj da povraca a ja njemu maloprije sam u busu pa na izlasku dosta je za veceras fajront
IP sačuvana
social share
zzzzz Ladies and gentlemen,Butthead has left the building..HEH heh HEH heh, Beavis :No he hasn't. He's in the toilet! heh HEH heh HEH! Ladies and gentlemen,Butthead is in the toilet yea that was cool..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


all you need is my uhn tiss uhn tiss uhn tiss

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3008
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
SonyEricsson k700i
u prater shumi ima jedna kafana i restoran gdje sam sa firmom imao neku slavu pijanku uglavnom na racun siemensa..  svi smo se pokidali al kao da nema sutra  tako je to kad drugi placa.. dakle ja sam tad bio ucenik u prvoj godini zanata alkoholisan i sta jos sve nisam bio pred mojim sefovima i kolegama.. to je bila vecer kada je bajern osvojio finale protiv valencije znam da sam prije nego sto cu postati jedno sa jastukom vidio bajern iskezio se  vidi bajern dobio zzz... sjecam se da smo bili na bilijaru poslije lokanja ja sam igrao sega virtual striker 2 neznam kako .. dosli su po mene drugovi jer sam nisam mogao kontrolisati se... na putu kuci kroz becki prater ja sam svasta pricao ljudima u prolazu ma katastrofa a zalijetao sam se i sa penjanjem na banderu  .. e da mi je to bilo snimiti imao bih sta nauciti i izbjeglo bi se dosta toga ali nebih imao sta za reci na ovakvu temu ..zzzz

ali ja sam te veceri od kolega ucenika najbolje prosao naime dva turcina su se zavadili sa nekim ribama i povracali .. treci je bio najjaci o njemu se pricalo jos dugo po siemens firmi... njega je jedan vozio i povezao sa autom kuci ali je ovaj ispovracao cijeli auto kaze ovaj sto ga vozio nikad nije vidio toliko bljuvotine iz tako male osobe... nije mogao dugo istjerati aromu iz auta i sta ce morao ga je prodati nekome.. ali prica ima i interesantan kraj za josipa .. njega su ostavili poslije pegliranja na ulici i pozvali hitnu pomoc koja ga je odvezla u bolnicu na sta vec god... ovaj me je nazvao ujutru i kaze znas gdje sam u bolnici sa infuzijom u veni.. meni glava puca al sam ga razumio vec nekako mada njemu nije bilo jasno otkud on u bolnici a ni meni.. nije se sjecao nicega opet blackout i njegova moc.. laku noc zzzz
« Poslednja izmena: 11. Mar 2006, 04:03:18 od vduk »
IP sačuvana
social share
zzzzz Ladies and gentlemen,Butthead has left the building..HEH heh HEH heh, Beavis :No he hasn't. He's in the toilet! heh HEH heh HEH! Ladies and gentlemen,Butthead is in the toilet yea that was cool..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
prije neko vece nasa mala ekipa zaglavila u jednom klubu.i popilo se prilicno.drug do mene vec pet minuta pokusava da dozove konobara,ali bezuspjesno.guzva,muzika preglasna.i on ce,prilicno iznerviran,onako sam za sebe da izjavi:"kakav je ovaj konobar ko brufen."ja ga cujem,naravno,i onako pijana ne mogu da provalim sta je sa tim mislio.i pitam ga.a on ce:"pa kako nije ko brufen?dolazi do stola svakih osam sati."
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.