Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najsmesnije provale i biseri posle ko zna koje ture u kafani  (Pročitano 32237 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
1. Maj 2003 Vikendica pri ulasku u Kikindu

Ovako, mi smo na Gogijevoj vikendici (stvarno nadrkanoj parket, klima...) slavimo uz rostilj i pivo i cekamo da uvece dodju ribe. U brzo su svratile i ribe zurka je mogla da pocne. Svi smo bili napolju ili ponekad unutra ali samo da bi pustili ili trazili neku pesmu da se pusti. Nije nam dugo trebalo da se ubijemo ali ima i onih koji nemaju granicu pa se ubiju ko svinje i ne znaju sta rade, sva sreca pa ovi nisu agresivni. Fake (Milan Stancic) je bas vest u nemanju granica, a odma' iza njega je Luka koji bas i ne moze da prati ovog prvog, ali se trudi! Smiley
Fakeu nije trebalo dugo da se popne na ogromno drvo u dvoristu, a ja sam za to vreme dok se on penja bio sa neko ribom u ljuljasci. Dok smo lezali na ljuljasci je puko jedan  kanap od 5-6 kanapa koji su bili vezani za drvo, tako da je ljuljaska bila ovakog oblika U a ne ovakvog ) mislim kad se obrne zagrada.
Ja sam bio polu trezan i namucio sam se da izadjem iz nje da sam jebo mater svima+sam se oderao, ali bolove mi je ublazila ta devojka posle kad smo otisli u sobu!  Proslo je oko 1-2h i ja izlazim iz kuce sa Fakeom u dvoriste. Vidim ja sa terase da se Luka kao i ja muci da izadje iz ljuljaske, samo sto je on pijan k'o guzica! jedna noga mu je visila iz ljuljaske a on se rukama trudio da izadje. Kazem ja Fakeu: "Gle Luka sta radi!"
F: "Gde, gde?!"  (trci nazad u kucu)
Ja: "Ma ovamo bre!!!"
Luka u medjuvremenu naslanja glavu na ljuljasku, valjda je mislio da je izasao, a fazon je bio da mu je odma izpred glave bila noga, i on pocne da povraca ko budala na svoju nogu (cisto da znate on je bio obucen skroz u belom Smile )
Ja (derem se): "Jao gledaj ga jebo te, povraca na nogu!!!"
(fake i dalje ne konta gde je luka posto je dvoriste malo vece, a luka je bio odma nama ispred nosa ali ovaj je gledao u suprotnu stranu)
Fake: "Ma gde jebo te?!"
Luka sad nastavlja da izlazi iz ljuljaske ja polako idem prema njemu i u roku od sekunde on je ispao iz nje i pao na ledja ko daska. Kad je pao Fake ga je video i ja i on trcimo do njega. E sad ako cete se setiti on je tu ispod i povracao dako da se sad brckao u svojoj povracki :dance:
Mi smo sad Luku odveli u kupatilo. on tako pijan u sorcu stoji u kupatilu. e sad moram da vam objasnim izgled kupatila. kad udjes u kupatilo pravo desno u cosku je tus kabina, suprotno od tus kabine je lavabo pored kojeg ja stojim i drzim Luku za riku koji gleda u kabinu. svi ostali su iza njega. sad cemo da ga istusiramo. Luka nekako izgubi kontrolu i krene da pada napred, nasloni se na tus kabinu, a ona se nekako raspadne, ukljuci se voda a ta plastika od tus kabine zablokira cesmu tako da nemoze odma da se iskljuci voda vec prvo mora da skloni Luku pa onda delove tus kabine pa tek onda da zatvori vodu. voda sad siklja ispred mene ja se naslonio uza zid i gledam sta sad. svi istrcali napolje i gledaju sa sigurne udaljenosti. ja i dalje stojim u soku. luka se valja po podu, hoce da ustane ali ne moze. Najhrabriji od nas, Karas, bacio se u hladnu vodu da spasi Luku, pravi CIKA SPASO!  

cica mica i gotova prica

Posle je Luka otisao da spava, a mi smo nastavili da se zajebavamo Smile

2 be countinued...
IP sačuvana
social share
Efforts Must Be Doubled!!! - Finch
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Iskustvo je ime koje dajemo svojim greskama.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 751
Zastava somewhere in the air
mob
Motorola E550
posle duuuuge zurke i dosta "promila" nas 2-3 lelujamo ulicom i zaustavlja nas gospodin iz ministarstva unutrasnjih poslova    naravno da nas legitimise i debil(citaj ja) mrtav ladan vadi 200 kinte uz recenicu "Slika mi nije bas najbolja"


P.S. ipak je to bilo previse alkohola za mene
IP sačuvana
social share
Nikad ne mogu da kazem onoliko mudrosti koliko mogu da precutim gluposti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 673
Da... poznat mi je taj osećaj... višak krvi u alkoholu... (Rekao JA jednom) Smiley   Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
O tempora o mores!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 231
I jos jedan je zavrsio ispod kafanskog stola i zove konobara da mu donese jos jednu ljutu da je popije s nogu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 231
I jos jedan je zavrsio ispod kafanskog stola i zove konobara da mu donese jos jednu ljutu da je popije s nogu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
Slusajte, ovo se stvarno desilo.
Dva prijatelja(oko 50-ak god), koja, inace, iskljucivo posecuju kafane u svom mestu, i koje licno poznajem,
rese da ovoga puta ostanu kuci,kod jednog, i "drmnu po jednu ". I tako rec po rec i jedna pojedna,  napiju se zaspu obojica za stolom. Budi se jedan oko dva ujutru (i dalje mrtav pijan), budi ovog drugog (drma ga) i kaze mu: "Braca, jeb´o te lebac dva je ujutru". "Daj da platimo ovo pa d´idemo kuci"! "Konobaaaar.............."!!!!!!!!!!! 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol
Poruke 1514
Zastava
posle 100000000 pica koja pocinju na slovo "v", ja shankeru: "ovde nema V od votke" i ... da ne pricam dalje  Smile suvisno je, ne?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
mob
Alcatel 258
Dolazim ja kuci ispovracam se po sholji svemu mogucem , sada da kao to neko nebi skonto ja uzimam neko belo cebe, prkrivac kako sam ja to briso mozete zamisliti a jos sam sjebo prekrivac sutra keva ulazi kod mene oko 10 sati i pita ko je ono povracu u kupatilu. moron(JA) dizem glavu i pogledam je i kazem TI ! keva se okrenula i otisla od tada nije bilo spominjanja ovog incidenta  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Isqliraj , popi pivo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 159
Zastava Leskovac
sedeo sa ortacima u kafani mrtav pijan i derem se "konobaaaaaaar",dodje covek i kaze izvolte a ja debil mu kazem "pozovi kelnera"

Jednom prilikom u nishu vozili se mrtvi pijani kolima i zaustavi nas murija,izlazi ortak iz kola i gleda pandura i kaze mu "meni nije jasno kako ti mozes da trpis sve ove misheve"

Jednom sam popio ceo litar roka i normalno poceo da povracam,i drugar mi pridje i pita me jel mi dobro,jel znam gde se nalazim , a ja mu odgovorim "cardak ni na nebu ni na zemlji"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 142
Zastava
Moj drug je izgubio kljuceve od kuce i pokusao da udje kroz prozor.Kako mu je krevet odmah ispod prozora i buduci da je prozor nizak on je ostavio noge napolje da vire a trup polozio na krevet i zaspao.
« Poslednja izmena: 09. Okt 2005, 00:47:51 od Miss B. »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.