Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najslabija karika.  (Pročitano 1492 puta)
07. Jun 2004, 10:10:17
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Hteo sma odma da blatim ovu emisiju ali hrvatsko izdanje,medjutim kada sam hteo da dodam moj koment ovoj temi,ustanovio sam da tema ne postoji.Iskreno me zacudilo jer znam da je voditeljka izazvala komentare (necu ulaziti u kakve) ali tu su.A niko od vas nista nije napisao.

Moj prvi susret sa "Najslabijom karikom" je bio engleska originalna verzija,moram priznati da je vauu,kako ih proziva to je strasno.
Zatim nasa verzija koja ima svoje trenutke.Prvo mi je bila ogavna i prepotenta sada vec smesna morma priznati.
Hrvatska verzija je za plakanje.Voditeljka je komicna,ma to je slaba rec.Vizuelno a i pojavom,samim glasom i vodjenjem emisije.Da li je neko od vas imao prilike da gleda??
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Iskreno, ideja kviza mi je ok, mada ima nekih stvari koje mi se ne svidjaju, gledao sam original bbc i domacu verziju, mnogo mi se vise svidja kako to bbc radi jer njihovu voditeljku bih ispostovao jer i ako proziva ima neki ok stav po meni, ali ovu domacu... kad bi me onako prozvala kako ume ... drzali bi me da je ne ubijem.
Sama pojava kvizomanije u poslednje mi se ne svidja, mislim da je previse da televizije imaju po vise kvizova, a ako to i ima nek bar imaju jedan domaci... ne znam... oduvek sam voleo Kviskoteku... vise mi se svidjaju ti kvizovi gde zaista najbolji pobedi.. ovo je ili sam protiv svih ili sam protiv ostalih ali ne tako da onaj ko je kompetentan odredi ko je bolji vec da oni protiv kojih si odlucuju jesi li za dalje ili ne
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 191
Da li ste gledali slovenačku verziju kviza? Mislim da je Viloleta Tončič najjača voditeljica na ex-yz prostoru.

Kada sam pogledao hrt izdanje mlooooooooogooooo više cenim Sandru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Ne hrvatsko je ocajjjjjjj ali tezak ocaj!!!!!!
Sto se tice bbc-a bas sam juce gledao.Lik je pobedio tako sto je 4 kruga pre kraja sa jednom glupom tetkom koja nije znala ni jedan odgovor ili je ubola tri za cela cetiri kruga,izbacili 2 super takmicara!Znaci zavedi pa vladaj uvek bilo!
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
E vidis, to je ono sto ne volim, volim kvizove znanja u kojima pobedjuje najbolji...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 98
Citat: SerbianFighter
E vidis, to je ono sto ne volim, volim kvizove znanja u kojima pobedjuje najbolji...


Takodje. Ponekad se jedem kad izbacuju najbolje u karici a ostaju glupaci koji ne bi pogodili odgovor sa da ili ne i da im das dva puta sansu. Zato je mozda Milioner najbolji od svih. Volim da gledam i Ruski rulet, ali onu komicnu verziju. Ja mislim da nisu uspeli da pridobiju gledaoce onim Irfanom mensurom pa su zato uveli onaj komicni koji vodi Milan Kalinic, a od njega umirem od smeha jer je stvarno milijardu posto lud.

Gledao sam i Hrvatsku kariku. Ako ste primetili ona cupava voditeljka na kraju uvek kaze, osvojili ste toliko i toliko, a mogli ste deset tisuca. To me uvek podseti na jedan vic sa covekom sa kravom u hotelu Smiley
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Ja ne znam sta ona voditeljka izigrava Celicnu lady???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
A sto se tice Hrvatske voditeljke,ona ko da je opicila struja kakvu kosu ima. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.