Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najružniji čovek na svetu  (Pročitano 5696 puta)
20. Jul 2005, 10:39:07
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Najružniji čovek na svetu

Bogati advokat iz Zagreba smatra da je sigurno najružniji čovek na svetu, jer je pet hiljada žena odbilo njegovu bračnu ponudu. Emil Kačić, koji je sve svoje neuspehe zabeležio, kaže:

- Novac ne može kupiti ljubav, pogotovo ako imate moju facu. I posle stavljanja oglasa u novine poput "nežan i bogat advokat traži zgodnu ženu za brak" i "odvratno bogat advokat traži zgodnu ženu za brak", nije uspeo da nađe saputnicu.

- Došao sam do toga da bih žene na ulici pitao da se udaju za mene, ali i dalje sam dobijao negativan odgovor - ispričao je Emil.

Zagrepčanin Kačić kaže kako je konačno prihvatio činjenicu da postoji mogućnost da je najružniji čovek na svetu. Obeshrabreni Emil priča:

- Pokušao sam da stavim raznorazne oglase po novinama, ali nijedna žena koju sam upoznao preko oglasa nije prihvatila moju ponudu. Šta drugo zaključiti nego da sam najružniji čovek na svetu! Iako nemam uspeha, nastaviću da pokušavam. Nadam se da će mi ovaj publicitet ipak na kraju doneti ljubav.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
mozda nije faca u pitanju Smile
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
Smiley
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
vrlo verovatno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
e jadan li je....a nije on kriv... Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
hej nasla sam na netu zasto njega nece zene..bogami ne bih ga ni ja htelaa takvog
Tražio je od mene da mu ga dignem
Autor Darija Tripalo




   
Zagrepčanka u četrdesetim godinama A. K. (podaci poznati redakciji) neugodno se iznenadila kad je u Večernjaku ugledala sliku Emila Kačića. Riječ je o članku "Ostao bez 36.000 eura i stana", u kojem se opisuje kako je Kačićev podstanar prodao unajmljeni stan i oštetio kupca Milana Zoričića za navedeni iznos.

Neugodan mirs
Iako je od našeg susreta prošlo godinu dana, odmah sam ga prepoznala. Još mi je u nosu njegov neugodan miris. On "plače" da nema sreće u ljubavi i da ne može naći ženu, ali nakon onog što mi se s njim dogodilo, želim javno reći da je on mutikaša koji traži besplatan seks  kazuje A. K.

Plaća, stan i hrana
Po struci sam ekonomistica sa završenom višom školom, a nakon rastave od supruga, s kojim sam bila i poslovno povezana, našla sam se početkom prošle godine na burzi. Nisam željela sjediti prekriženih ruku pa sam i sama bezbroj puta slala životopis, ali bez uspjeha  ili nemam dovoljno iskustva ili sam jednostavno prestara. Na burzi su mi predložili, budući da je bio svibanj, da pokušam naći makar sezonski posao preko ljeta  priča A. K. Javila se na oglas u kojem Emil Kačić traži domaćicu za vođenje apartmana na Pagu. Nakon telefonskog razgovora našli su se, kaže, u kafiću na početku Vinogradske ulice, u blizini, kako je rekao Kačić, njegova stana.
Rekao mi je da mu treba netko jer ne može sam iznajmljivati šest apartmana u svojoj kući na Pagu. Moj bi posao bio dovoditi goste iz agencije i s njima komunicirati, kao i sa ženom koja čisti i kuha. Ponudio mi je plaću od 4000 kuna te besplatnu stan i hranu. Na rastanku mi je rekao da sam u principu O.K. te da će mi se uskoro javiti  pripovijeda A. K.
Za dva dana joj se Emil uistinu javio te su se ponovno našli na istome mjestu.
Kad mi je predložio da odemo u njegov stan pokraj kafića da mi pokaže slike apartmana, pristala sam jer nije izgledao nasilan i pristojno se ponašao. Kad smo ušli u stan, zapuhnuo me miris zelja, a kad sam se malo bolje ogledala oko sebe, uočila sam da je stan prilično prljav i neuređen. Kad sam ga pitala šta je sa stanom, rekao mi je da ga neće renovirati jer ga prodaje te da mu zbog toga stalno zvone njegova dva mobitela. Naime, često je prekidao naš razgovor zbog raznoraznih poziva  prepričava susret A. K.

Loš seks
Kačić joj je pokazao slike na kojima je bila lijepa kuća s neuređenom okućnicom te joj objasnio da će to urediti čim proda stan. Tada joj je cijela situacija postala sumnjiva.
Još sam se više iznenadila kad je na moje pitanje je li udovac odgovorio da mu je bivša žena, od koje se rastao zbog lošeg seksa, umrla te da je za to čuo tek nakon dvije godine. To je sasvim slučajno, kako mi je rekao, doznao od kćeri koju rijetko viđa  kazala je naša sugovornica te dodala da je Kačić u jednom trenutku izašao iz sobe te se ubrzo vratio noseći u ruci gazu.

Dvojba
Sjedila sam na kauču, pokraj kojega su bile hrpe oglasnika, i gledala slike. Kad sam okrenula glavu prema njemu, on je sjedio na kauču, a ona je stvar visila iz njegovih hlača. Povukao me za ruku da mu ga primim rekavši da mora provjeriti kakva sam jer se dvoumi između mene i jedne pravnice. "Ako si sposobna da mi ga digneš, onda ćeš zadovoljiti", jasno mi je rekao, na što sam se ja otrgnula  uzrujano je kazala A. K. U tom trenutku, kako tvrdi,  izvukla je mobitel te priprijetila Kačiću da će zvati policiju ako ne prestane.
"Da sam htjela takav posao, onda bih vam rekla koliko košta, obavila svoje i otišla", rekla je Kačiću i krenula prema vratima. On je, kako tvrdi naša ogorčena čitateljica, tada samo ustao, i dalje s onom stvari vani, te krenuo za njom prema vratima vrijeđajući je.
Rekao mi je da što si umišljam, da ona pravnica ima sisu i guzicu, da je prava mačka, a ja nitko i ništa  ispričala je naša sugovornica koja i danas, godinu dana nakon toga, osjeća gorčinu kad se svega sjeti.

IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
a evo i ovoga...
PETOG dana reality showa Lil Sister gosti Anite i Veronike bili su Anton Šprajc, stand up komičar koji je dugo živio u SAD-u, te najpoznatiji hrvatski neženja ? Emil Kačić, samoproglašeni "najružniji čovjek na svijetu".

Radi se o zanimljivom postarijem gospodinu koji dugi niz godina na sve moguće načine, pa i putem oglasa, traži svoju životnu družicu, ali bez puno uspjeha.

Poslovično radoznala Veronika razgovor je s Kačićevih ljubavnih problema brzo skrenula na ovih dana vrlo popularnu temu ? homoseksualnost. Rasprava se u jednom trenutku povela o razlici između riječi "gay" i "peder", a odgovor je, posve očekivano, dala naša zvijezda Anita: "Gay je strana riječ, a peder je taj hrvatski mentalitet."

U Anitine sklonosti prema homoseksualcima uvjerili smo se dan ranije, a danas je pokušala objasniti zbog čega joj se toliko sviđaju: "Muškarcima se diže jednom tjedno, a pederima svaki dan."

Gospodin Kačić vrijeme je provodio u žučnoj raspravi sa Veronikom, koja mu je u jednom trenutku preporučila vezu sa svojom 70-godišnjom bakom, sve do trenutka kad je u stan pristigla RTL-ova novinarska ekipa.

Po odlasku RTL-ove ekipe, Emilu Kačić nakratko je ostvario san svih muškaraca ? završio je u krevetu s dvije Playboyeve zečice, ali na njegovu žalost samo za potrebe kratkog foto-sessiona.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

emil.jpg
(12.61 KB, 293x204)
« Poslednja izmena: 20. Jul 2005, 15:11:51 od pinkie »
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Za pobede,za miran san,za titule,za Partizan !

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4579
Zastava Vrnjacka Banja
mob
Qtek HP h6300
Ajde upload-ujte njegovu facu
IP sačuvana
social share


Sta je pesnik hteo da kaze ?

e ovi svi sto ljude treniraju fudbal,kosarku,ragbi i tako dalje bar neki sport recimo fudbal da trenira ronaldinjo mi bi isto bili kao drugi timovi al bi  bili malo losiji od drugix

muskarac je sam po sebi erogena zona   Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.