Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: najoptimalniji 3G / GPRS u Srbiji  (Pročitano 9105 puta)
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
U tome se ne slazem, ja sam sa svojim Telenor modemom uspeo da izvucem i preko 3.5Mb/s (a znam da su neki uspeli i preko 7Mb/s)  Smile
Nisu svi modemi kodirani, ali i da jesu to se resava veoma brzo, otkljucao sam nekoliko modema za 5min...

Ja sam blago razočaran, čak i kad sam uspevao sa Telenorom da uhvatim HSDPA brzine su bile daleko manje od deklarisanih. Mada verovatno nije svuda u Srbiji kvalitet isti.

MTS-ove 3G modeme nisam probao, nisu imali prepaid kad je meni trebao.

Oni i ne garantuju deklarisane brzine, kazu samo da je 3g brzi od dial up - a. I jeste (oko 12-15x).  Smile
Telenorov usb huawei e220 modem je otkljucan na mts.  Smile
A ako nije moze se otkljucati.  Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
LG KU970
Ljudi mene zanima telenorov internet za racunare,a ne za mobilne telefone pa me interesuje o kom internetu je ovde rec jer iz citanja postova nista mi nije jasno  Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Pa ti mozes koristiti telenor prepaid/postpaid i na telefon i na racunaru.
Ako ces da koristis na telefonu dovoljno je da posedujes postpaid/prepaid karticu, aktiviras internet dodatak i koristis na telefonu.
Onda mozes da prikacis telefon preko USB i da koristis telefon kao modem i koristis telenor internet na racunaru, ili mozes da uzmes kod telenora modem + poseban paket koji sluzi samo za internet.
« Poslednja izmena: 09. Avg 2009, 01:15:47 od milan91 »
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung S8
Moja keva koristi Telenor Internet 3gp a ponekada ga koristim ja, kada ne platim svoj. Sta znam, brz je, ali je objektivno gledano losiji od normalnog za jer je ogranicen download.

To je kao da imas Bugati Vejron, sa rezervoarom od 2 litra. Imas ga, brz je, a mozes sa njime samo do trafike za novine.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
HTC One X
Ja 3G net nikad ne bih koristio za neku ozbiljnu primenu, meni samo služi za "ne daj Bože" Smile (uglavnom ga koristim čim otputujem negde na par dana, i kao backup varijantu ukoliko me za*ebe ADSL)

Još uvek je pokrivenost nedovoljno dobra, veza se guši (bilo je pravo mučenje pričati preko skajpa, stalno je pucao poziv), itd.

Ali ponavljam, ovo pričam samo na osnovu iskustva sa Telenorovim 3G-om, MTSov nisam probao, ali ne verujem da je mnogo bolji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1042
Citat: milan91 link=topic=451856.  msg7350900#msg7350900 date=1248381701
U tome se ne slazem, ja sam sa svojim Telenor modemom uspeo da izvucem i preko 3.  5Mb/s (a znam da su neki uspeli i preko 7Mb/s)  :[115]:
Nisu svi modemi kodirani, ali i da jesu to se resava veoma brzo, otkljucao sam nekoliko modema za 5min.  .  .  

Da li telenorov  1550 usb modem može da se dekodira da bi ga koristio kad odem u CG sa promonte karticom ilikojom već.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
moze, ali jos nisam nasao free varijantu za njega... Nego, da pozoves Telenor i da pitas da li radi na Promonte??
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.