Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:45:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najlošiji operateri su SBB i Ikom  (Pročitano 10293 puta)
31. Maj 2007, 10:00:08
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
LG Nexus 5
Žalbe na usluge kablovske TV i interneta




Bez kablovske televizije danas je teško zamisliti svakodnevicu. Slično je i kada ne radi internet mreža. Međutim, najgora varijanta je kada imate problem sa prijemom signala za televiziju ili internet, kada se žalite operateru a on ništa konkretno ne preduzima, a računi ipak redovno stižu.

- U drugoj polovini maja mnogim SBB (kablovski operater) pretplatnicima ne radi p2p internet protokol. U okviru paketa koji ja koristim, u ponudi ne postoje nikakva ograničenja pošto je u pitanju flat paket, znači stalni i neograničeni protok. Naravno, sve je to plaćeno i plaća se. Posle sedam dana molbi i pokušaja da preko njihovog kol centra i foruma dođem do bilo kakvih informacija o čemu se radi, zašto nemam protok i internet, ništa nije urodilo plodom. U ugovoru koji sam potpisao sa njima po uvođenju kablovskog interneta piše da će svi eventualni problemi biti rešeni najdalje u roku od 48 sati - kaže jedan od čitalaca „Blica“, čije smo pismo primili.
Korisnici SBB najčešće se žale na lošu finansijsku evidenciju. Gotovo uvek radnice na SBB naplatnim mestima traže plaćanja na licu mesta, a u najvećem broju slučajeva korisnici su to već platili. Vraćaju se tako nemoćni korisnici, donose overene uplatnice, šalju ih onda po nekim sobama na dodatne provere... U Beogradu, recimo, postoji samo jedno uplatno mesto i praktično stalno, u svako doba, u tih stotinak kvadrata je velika gužva. Ljudi koji čekaju su besni, ljuti i nemoćni da bilo šta učine kako bi za sopstveni novac dobili pristojnu uslugu i isti takav tretman.
Milan Janković, izvršni direktor Republičke agencije za telekomunikacije, za „Blic“ kaže da se od svih kablovskih operatera građani najčešće žale na SBB i „Ikom“.
- Zbog sve češćih problema sigurno je da ćemo uskoro morati da uvedemo i novčane prekršajne kazne. Uz to, do kraja godine svi kablovski operateri moraće i tehnički da se usklade kako bi mogli da rade taj posao. U suprotnom, oduzimaćemo im dozvole za rad - kaže Janković.
Dok RATEL ne učini što najavljuje, građani i korisnici usluga su nemoćni pred ponašanjem operatera. Inspekcija koja postoji pri ministarstvu tek se konsoliduje posle formiranja Vlade. Kad se sve sabere i oduzme, najgore prolaze oni koji plaćaju i po dva puta istu lošu uslugu. Njih kao da nema ko da zaštiti.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
da bog da pocrkali ovi iz sbb ... u sushtini to mu dodje isto kao i varijanta sa mobilnim mrezama - dok ne dobiju konkurenciju - radice shta im se cefne, i cene ce im biti kretenske
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
LG Nexus 5
O kakvim cenama pricas?

Pa sbb ima sasvim korektne cene internet paketa. E sad, usluga je problem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Ikomu je i usluga losa, a operateri...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
O kakvim cenama pricas?

Pa sbb ima sasvim korektne cene internet paketa. E sad, usluga je problem.

da , korektne - smanjili su cene interneta, ali zato za 100% povecali cene kablovske televizije ..
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Samsung S7
O kakvim cenama pricas?

Pa sbb ima sasvim korektne cene internet paketa. E sad, usluga je problem.

da , korektne - smanjili su cene interneta, ali zato za 100% povecali cene kablovske televizije ..

Pa promeni dileje.......kad ti je mucno. Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
jedini razlog za moju saradnju sa SBB su euc i lokal hub, mada, sa UEC-a me bannovali, jer je admin neka isfrustrirana pizda, a elite hub ne radi valjano zadnjih 7-8 dana ... idi bre, sutra kupujem kosharu jaja, i idem ispred SBB-a! ko ce samnom!
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 455
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Ne znam za vas ali ja sam prezadovoljan sa sbb-om cene su ssasvim ok,a sto se tice euc-a ne znam kako si uspeo da budes banovan odande??nigde nije lakse dorzavati ratio nego tamo,u svakom slucaju zavisi od slucaja do slucaja,ali ja licno sam prezadovoljan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Ikomu je i usluga losa, a operateri...  Smile
Smile veoma tacno,znaci ne secam se tacno pre jedno nedelju dana odjednom oko 00:15 cvrc ode slika,ja rek'o sigurno im opet neko presekao glavne kablove (jer su njima jedno 2-3 puta sekli ali dobro je nije bilo na mojoj opstini,ali sad jeste),i ujutro se lepo probudim kad nista,pomislim mozda zbog ne placanja racuna ali nije zbog toga Smile zovnem operatera posle 3god javi se neka glupaca i objasnim sve ja,ona trazi ulicu,broj i br.stana i kaze vi niste platili racun zato vam je isecena kablovska   Smile kao da uplatim 300 kinti,plus jos subota znaci ja bih trebao da budem skoro 3 dana bez TV  Smile Nisam hteo da se objasnjavam,ali nema cela zgrada uopste televiziju i ona kaze meni da ja nisam platio  Smile i odkad se to kablovska sece korisniku u 00:15  Smile  Posle jedno 3-4 sata je tek dosao signal,bio presecen kabal negde u centru...
Ikom je 0...
« Poslednja izmena: 03. Jun 2007, 01:23:45 od milan91 »
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=74132

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 167
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
SonyEricsson W810i
Ja sam ko Ikoma i iskreno receno do sad nisam imao nikakvih problema, jeste da jedan ceo dan nije bilo kablovske al jbg moraju i cigani od necega da zive(kradu bakarne kablove) tako da to stvarno nije bilo do Ikoma....sto se tice interneta, imam 512 flat kod njih i lepo me sluzi, jednom su mi bili iskljucili al to je bilo jer nisam platio na vreme.... Smile Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:45:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.