Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najisplatljiviji sajt za upload fajlova  (Pročitano 22918 puta)
11. Apr 2011, 22:28:33
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Zanima me za nas iz Srbije koji sajt najbolje placa?Mislim ono aploudujes na neki sajt jedan fajl od gigabajt i vise recimo do 2 plafon(toliko je planirano ovo...) i koliko bi me taj sajt isplatio?Naravno ocekuje se veliki broj downloadova pa me zanima na koji sajt da se registrujem pa onda tamo da krknem to.
IP sačuvana
social share
[size=1]Edit by kokota:jebo vas ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.725.0
mob
Nokia C5-00
Паре.. тешко...

Имаш "колектор" налоге... Региструјеш такав налог, бесплатан..
Ако имаш јако много, али јако много скинутих твојих фајлова, добијаш полако поене. Поене можеш да конвертујеш у премијум налог, тако да не мораш да га плаћаш...
Ако си активан uploader, постављаш на полуларне сајтове, много људи то скида, можеш налог који се плаћа да добијеш бесплатно и то је све...

Тако функционише рапидшер.. или било који други озбиљнији фајл-хостинг сервис...
Други дају паре да то скину без лимита.. Ти си тај који доноси фајлове, поена можеш имати доста, али то ако си тим.. као axxo и остали... Који данас поставе DVDRip први, и данас скине 10 милиона људи те фајлове... у том случају можеш имати доста тих поена... Дал можеш некоме да их продаш.. Мислим да не  Smile

Дакле, не чиниш ти њему услугу, него он теби.. Ти треба да платиш..  Ти желиш простор на његовом серверу. Ти желиш да трошиш његов bandwith.. са твојим људима који то скидају...

Као да си питао колико би ми платила хостинг компанија да ја код њих "дигнем" сајт... Колко ће ми платити што ми дају домен, а колико што ми дају сервер?  Smile

Тако је било док сам ја као пратио тај фајл-хостинг.. не верујем да се нешто променило  Smile

Сем ако те ја нисам разумео  Smile
« Poslednja izmena: 12. Apr 2011, 02:43:27 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Cudno...Likovi koji se bave isto ovim cime se ja bavim aplouduju fajlove na File Factory i deposit files i tamo dizu kintu kad dodju do odredjenog broja(kad odredjen broj ljudi skine njihov fajl koji su aploudovali)  Smile pa sam mislio da ima neki jaci sajt od ovih
IP sačuvana
social share
[size=1]Edit by kokota:jebo vas ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia C5-00
Ја кажем да то не пратим интензивно већ дуже времена.. Појавило се доста нових фајл-хостинг сервиса...  Smile

Па онда ће најбоље знати управо ти које спомињеш, и који то раде.. Smiley

Какав ти је аплоуд.. Мени је око 45KB/s

То му дође овако :
1 минут = 2700 KB
1 сат = 158 MB
8 сати = 1,23 GB

То је смешно.. за неки озбиљнији аплоуд... Треба ти место.. озбиљно место које посећује много људи, да би ти се то исплатило...  Smile

Шта знам, ако стварно плаћају..

http://www.filefactory.com/make_money/

Варијанта D.. за остале земље...
Величина фајла        новац
5 - 75MB                     $1
75 - 125MB                  $2
125 - 300MB                $3
Over 300MB                $4

То добијаш само ако ти је фајл скинут 1000 пута... значи долар.. ПА следећих хиљаду пута, опет долар, или 2, 3, 4 зависно од величине..

Мислиш да можеш да постигнеш 1000 скидања?

1000 скидања уопште није тако једноставно, чак и да је садржај јако популаран... рецимо DVDrip новог филма, опет то треба да види 1000 људи... а то траје.. неколико дана барем, па чак и на warez сајтовима... Том логиком... ако намлатиш 5 долара месечно.. на коњу си...  Smile

« Poslednja izmena: 12. Apr 2011, 20:23:01 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Дадоше те, питао нас нико није!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4626
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia E71
Fileserve, Filesonic. Oni su trenutno najjaci za to sto ti trazis. I jedni i drugi provereno placaju.
Trebas da imas bas brz net ako mislis da imas lepu zaradu a sa sporijim moze da se dogura do 20-30$ mesecno.

Sta uploadujes?
IP sačuvana
social share


"Srce heroja zauvek zivi ne mogu da ga ubiju
Srce heroja kuca vecno samo za Srbiju!"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.204
ne treba ti brz net, uz duzno postovanje, ljudi ovde ne znaju o cemu pricaju.   dacu ti (necu ti prodati, nego cu ti dati) foru da uploadujes film od 700mb za 15-ak minuta.   

nakon toga, da se ne lazemo, ceka te lavovski posao promovisanja svog linka.  .  .  mada ne treba ga stavljati na 100 foruma.  .  ima desetak najjacih foruma i na njih se kachi.   ovi ostali su sekundarni.  .  .  
ako si zainteresovan, objasnicu ti sve fore .  .  i to redom
1.   kako da kacis velikom brzinom za 20-ak minuta
2.  kako da napravis da ti post bude pregledan i da ima neku lichnu notu.  .  .  evo vidi moj ovde (ako smijem ostaviti link sa drugog foruma gdje sam postovao link za film.   ako ne smijem, unaprijed se izvinjavam moderima, neka obrisu) hxxp:|| serbianforum.  org/filmovi-1-link/207029-hop-2011-a.  html
3.   dacu ti adrese foruma.  

cak se mozemo dogovoriti da izmjenjamo linkove.  .  da ja postavim neke tvoje linkove na forume na koje ti fizicki ne mozes postici da stavljas, a ti da uz svoje postaviis i moje.  .  .  ili jos bolje, da pravis templejtove da bi postovi bili onako pregledni (objasnio bih ti kako) ili da ja to radim a ti da ih postavljas.  .  .  kako god zelis.  
ja sam neozbiljno poceo da se bavim tim i okacio svega 20-ak filmova za 3, 4 dana i zaboravio na to.  .  pred kraj mjeseca sam vidio da sam zaradio 40$.   sica? jeste, ali zamisli da svaki dan punis konstantno forume sa 5 do 10 svojih linkova za filmove, pa da imas preko 200 u jednom mjesecu, a ne kao ja -20.   pa za 3 mjeseca imas par premium naloga, neograniceni upload i otprilike 600 aktivnih linkova.  .  .  

ako si zainteresovan, javi se na pp.  .  .  .  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia C5-00
ne treba ti brz net, uz duzno postovanje, ljudi ovde ne znaju o cemu pricaju.   dacu ti (necu ti prodati, nego cu ti dati) foru da uploadujes film od 700mb za 15-ak minuta.   . 

Уз дужно поштовање, фајл се не може, аплоудовати брже него што је брзина аплоуда.. Као да си рекао "Даћу ти фору да твој голф 2 иде 800 на сат, немогуће..."  Smile

Аплоуд је аплоуд.. А трансфер директно са једног линка, преко неког посредног сервера, на неки други, то није аплоуд, јесте али не твој, и не са твојом брзином...

Ако је фајл на твом рачунару, па са њега иде на нет, само то је аплоуд, а ту не може да иде брже, па све да му ставиш нитро буст....  Smile

Може нешто као dropbox што покупи локацију фајла по кластерима, па полако диже тај фајл и дели, може посредни аплоудер, који преко својих капацитета то диже, може свашта, само са једног рачунара на нет не може брже од брзине на коју је ограничен...
Ево ја сам рад и да платим, или будем бескрајно захвалан, ако ти мени кажеш како ја да дигнем своје фајлове, којих нема нигде на нету, тако брзо.. Неке моје радове..
Али да после 15 минута неко коме ја дам линк може да скида својом брзином, или максималном брзином сервера... Одмах чим мени прикаже да је готов аплоуд...

Фора не би била фора, да нема "цаку"...
« Poslednja izmena: 13. Apr 2011, 13:26:09 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.204
pod 1, druze - niko ti nije rekao da ce tvoj golf ici 800 na sat. . . ali moze sa 160 na 180 ako se frizira. . ,. a moz ei malo vise, zar ne Wink

a ono o chemu ti pricas, se zove leech.

i sta je cudno kod leecha? je l ti mislis da svima sigurno znana osoba pod nickom aXXo sjedi u garazi sa 50 kompjutera uz gomilu hardova i daunloadju i onda uploaduje onoliku gomilu filmova? pa ne bi uspio sve da pola indije radi za njefa i da je kablom direktno vezan za pentagonov internet :)

svi leechuju.  ne mislis valjda da kad se pojavi novi album, film ili bilo sta, da ljudi downloaduju na svoj komp pa onda uploaduju?

a sto se tiche tvojih fajlova kojih nema nigdje na netu, vjeruj mi, vjerovatno i da ih okcis, ne bi se bas ljudi pobili izmedju sebe da ih skinu Wink ne shvati me pogresno, salim se malo, mogao sam reci isto tako i za svoje fajlove na svom hardu ili za bilo cije. . . . poenta je - cim bilo ko na svijetu uploaduje makar snimak svoje wc sholje u garsonjeri na konjarniku, naci ce se makar tri budale da to leechuju. . a od te tri budale jos po tri, to je 9. . . i tako dalje i takod alje. . .

sta god ti treba da uploadas, naci ces na netu.  ako nadjes na netu, cemu onda skidanje pa ponovno dizanje? momak je postavio temu u smislu da zaradi. . . a nece zaraditi sigurno sa snimcima kako pere zube u kupatilu, koje niko na netu ni na svijetu nema nego samo on.

znaci, ako hoce da zaradi, postavljace aktuelne stvari, kako bi sto vise ljudi skinulo.  a to ce uraditi tako sto ce ih leechovati. . . ali nije to sve. . ima tu jos puno posla. .

zivio :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Fileserve, Filesonic. Oni su trenutno najjaci za to sto ti trazis. I jedni i drugi provereno placaju.
Trebas da imas bas brz net ako mislis da imas lepu zaradu a sa sporijim moze da se dogura do 20-30$ mesecno.

Sta uploadujes?


Radi se o jednom prejebenom patchu za video igru PES 11 koji pravim sa jednim likom...Bice bas ono prejeben, ukratko jedan od najjacih. Skidace ga 90% ljudi iz Srbije,Bosne i Hercegovine,Crne Gore i Hrvatske zato sto je patch na tu temu i kao sto sam rekao mnogo ce jak biti ima sve ono sto ljudi traze i mnogo vise.


pod 1, druze - niko ti nije rekao da ce tvoj golf ici 800 na sat. . . ali moze sa 160 na 180 ako se frizira. . ,. a moz ei malo vise, zar ne Wink

a ono o chemu ti pricas, se zove leech.

i sta je cudno kod leecha? je l ti mislis da svima sigurno znana osoba pod nickom aXXo sjedi u garazi sa 50 kompjutera uz gomilu hardova i daunloadju i onda uploaduje onoliku gomilu filmova? pa ne bi uspio sve da pola indije radi za njefa i da je kablom direktno vezan za pentagonov internet Smiley

svi leechuju.  ne mislis valjda da kad se pojavi novi album, film ili bilo sta, da ljudi downloaduju na svoj komp pa onda uploaduju?

a sto se tiche tvojih fajlova kojih nema nigdje na netu, vjeruj mi, vjerovatno i da ih okcis, ne bi se bas ljudi pobili izmedju sebe da ih skinu Wink ne shvati me pogresno, salim se malo, mogao sam reci isto tako i za svoje fajlove na svom hardu ili za bilo cije. . . . poenta je - cim bilo ko na svijetu uploaduje makar snimak svoje wc sholje u garsonjeri na konjarniku, naci ce se makar tri budale da to leechuju. . a od te tri budale jos po tri, to je 9. . . i tako dalje i takod alje. . .

sta god ti treba da uploadas, naci ces na netu.  ako nadjes na netu, cemu onda skidanje pa ponovno dizanje? momak je postavio temu u smislu da zaradi. . . a nece zaraditi sigurno sa snimcima kako pere zube u kupatilu, koje niko na netu ni na svijetu nema nego samo on.

znaci, ako hoce da zaradi, postavljace aktuelne stvari, kako bi sto vise ljudi skinulo.  a to ce uraditi tako sto ce ih leechovati. . . ali nije to sve. . ima tu jos puno posla. .

zivio Smiley


Zainteresovan sam objasni mi
IP sačuvana
social share
[size=1]Edit by kokota:jebo vas ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Дадоше те, питао нас нико није!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4626
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia E71
Nema zarade od downloada sa nasih prostora. Smile Tj. ima ali je mizerna.
IP sačuvana
social share


"Srce heroja zauvek zivi ne mogu da ga ubiju
Srce heroja kuca vecno samo za Srbiju!"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.