Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najinteresantniji učesnici šoua „Evropsko lice“ u kojem se bira voditelj „Beoviz  (Pročitano 5035 puta)
11. Nov 2007, 13:10:25
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Apple iPhone SE 2020
Najinteresantniji učesnici šoua „Evropsko lice“ u kojem se bira voditelj „Beovizije“
Supermodeli, TV lica i rok pevači
Autor: Sanela Jovanović | 11.11.2007 - 00:11

Već dugo se priča o tome ko će biti voditeljski par "Beovizije", a potom i "Eurosonga" koji će se, zahvaljujući Mariji Šerifović i njenoj pobedi, naredne godine održati u Beogradu. Pored glavnog voditeljskog para, koji još uvek nije poznat, u takozvanom "Green roomu", naći će se i par koji će biti izabran u rialiti šou "Evropsko lice", a taj odabrani par će imati i svoju generalnu probu, i to kao voditelji "Beovizije".

Na konkurs RTS-a prijavilo se više od hiljadu kandidata, od kojih je žiri izabrao njih 48. Odabrani kandidati su prošli kratke pripreme i svakog ponedeljka u 21 sat, na prvom programu RTS-a, trude se da osvoje simpatije žirija u studiju, ali i publike pokraj malih ekrana koja za svoje favorite može glasati putem SMS-a. Iz nedelje u nedelju, u studiju se smenjuju po četiri kandidata, od kojih dvoje nastavljaju takmičenje, a "Blic" vam predstavlja najinteresantnije učesnike emisije koju vode glumac Bane Trifunović i voditeljka Maja Nikolić.
Zajedno s neafirmisanim mladim ljudima, na konkurs su se prijavile i neke već poznate ličnosti. Među njima su se našli glumci, pevači, manekeni, TV lica... Pevači Bebi Dol i Bojan Belić te manekenka Anđelija Vujović već su završili svoje učešće, a glumice Vanja Milačić, Milana Grahovac, Milica Babić tek treba da dokažu svoje sposobnosti u nekoj od narednih emisija.

Ana Zotović

Datum rođenja: 4.10.1985.
Mesto: Beograd
Zanimanje: studira psihologiju i manekenka
Bračni status: neudata



Ana Zotović od 1993. godine živi u Torontu, u Kanadi. Seća se da su joj roditelji rekli da tamo odlaze privremeno, na letnji raspust, međutim, ostali su i danas žive tamo. Ana je pobeđivala na mnogim izborima lepote, od kojih izdvaja izbor "Miss Maja Mondial", na kojem je kao predstavnica Srbije i Crne Gore osvojila prvo mesto. Pre godinu dana bila je u Milanu, gde je radila na mnogobrojnim revijama. Kao veliko životno iskustvo, Ana izdvaja odlazak na izbor za mis u Kolumbiju, gde ju je zajedno sa ostalim devojkama čuvala policija.
- Na konkurs sam se prijavila zato što bih volela da budem deo jednog ovako zanimljivog projekta - kaže za "Blic" Ana, i dodaje da lepota nije toliko bitna koliko to da osoba treba da zrači. U slobodno vreme voli da čita i bavi se sportom, igra odbojku, pliva (učestvovala na maratonu u Herceg Novom).




Branislav Katić

Datum rođenja: 16.3.1975.
Mesto: Berlin, Nemačka
Zanimanje: radi kao voditelj i supervizor na lokalnoj nemačkoj televiziji i za "Discovery"
Bračni status: oženjen i ima dva sina



Nakon razvoda roditelja, Branislav je s majkom krenuo kod prijatelja u Štutgart ali su (ne)srećnim slučajem završili u Minhenu, kada je Banetova mama zaspala u autobusu i promašila stanicu, pa je tako ostao da živi u najvećem nemačkom gradu. Branislav je svoje znanje usavršavao na privatnim časovima glume, a pohađao je i kurs za voditelje, pevanje i novinarstvo.
- Prijavio sam se na konkurs jer sam želeo da domovinu predstavim Evropi na najbolji način, znam koliko se naši ljudi u inostranstvu ponose uspesima srpskih sportista, pevača, glumaca... - kaže za "Blic" Branislav, koja govori engleski, italijanski i nemački jezik. Zanimljivo je što je svoju ženu, koja takođe živi u Nemačkoj i srpskog je porekla, upoznao u Beogradu, na Adi ciganliji.



Aleksandra Virovkić
Datum rođenja: 19.4.1980.
Mesto: Džakarta, Indonezija
Zanimanje: diplomirala je na Filološkom fakultetu, na odseku za kineski jezik i književnost
Bračni status: neudata, ima dečka dve godine



Aleksandra je rođena u diplomatskoj porodici, pa je zbog posla njenih roditelja detinjstvo provela u inostranstvu. Osim Džakarte, gde je rođena, živela je sedam godina u Pekingu. Trenutno radi kao asistent u školi za kompjutersku animaciju, a u slobodno vreme bavi se pevanjem i glumom. Pevačica je u rok bendu čiji je materijal u pripremi, a pozorštu, koje mnogo voli, namerava uskoro da se vrati, jer ga je zbog obaveza zapostavila.
- Na konkurs sam se prijavila jer mi se svidelo to što nije bilo ograničenja u godinama, ni u zanimanju, tako da je svako mogao da se prijavi. Takođe, važno mi je to i što nije bilo potrebno "finansijsko ulaganje" - kaže za "Blic" Aleksandra, koja govori kineski, ruski i engleski jezik.



Nikola Ilić
Datum rođenja: 27.9 1981.
Mesto: Beograd
Zanimanje: završio je Filološki fakultet, trenutno je na postdiplomskim studijama žurnalistike
Bračni status: neoženjen, nema devojku



Nikola je do sada radio kao prevodilac, kao i razne marketinške poslove, a i dalje radi kao maneken. Radio je više reklama, od kojih je većina za banke, a njegov lik možete videti i na kutiji za "plazma" keks. Jedan je od osnivača Evropskog parlamenta mladih, nevladine organizacije koja srednjoškolcima u Srbiji pruža mogućnost da nauče kako je to biti lider.
- Voleo bih da zavirim iza kulisa "Eurosonga" i Evropi poželim dobro veče, to bi bilo ostvarenje mog dečačkog sna. Kada sam bio klinac uživao sam slušajući "Džuli", "Željo moja", "Rock me"... - priča za "Blic" Nikola, koji kao svoju prednost ističe to što tečno govori engleski, španski i italijanski. U slobodno vreme Nikola ide u pozorište, voli mjuzikle, operu, klasičnu muziku, čita knjige...




Ivana Ilić
Datum rođenja: 22.4.1984.
Mesto: Insbruk, Austrija
Zanimanje: studira pravo i novinarstvo, bavi se manekenstvom i radi kao voditelj na privatnoj televiziji u Beču i na Fashion TV
Bračni status: neudata, srećno zaljubljena



Ivana je odrasla u porodici intelektualaca, a njeni roditelji su uvek insistirali da se u kući priča na srpskom jeziku, kako bi i ona mogla da govori kao da je rođena u Srbiji. Iako je poznata po svojoj lepoti, jer je osvajala prestižne nagrade kao model, Ivana se trudi da pokaže koliko joj je u životu bitno obrazovanje. Uvek je bila odličan đak, a trenutno završava dva fakulteta.
- Počela sam da radim na televiziji kada sam imala samo petnaest godina. Imala sam priliku da radim intervjue s mnogim poznatim ličnostima: Paris Hilton, Flaviom Briatoreom, Bernijem Eklestenom, Šeron Stoun... - priča Ivana, koja je poznata u medijima na Zapadu. Želja joj je da se dokaže u Srbiji i zato se prijavila na ovaj konkurs.



Igor Karadarević
Datum rođenja: 3.12.1981.
Mesto: Šabac
Zanimanje: student je Fakulteta fizičke kulture, a radi kao menadžer u firmi svog tate
Bračni status: neoženjen, ima devojku



Igor je pre šest godina otišao na odmor u Egipat, gde je upoznao ljude sa italijanske televizije Rai Uno, koji su mu ponudili da ostane u Egiptu i radi za njih. Šest dana nedeljno vodio je programe uživo na čak četiri strana jezika - italijanskom, češkom, engleskom i arapskom. Imao je priliku da upozna Erosa Ramacotija i njegovu bivšu ženu, koji su mu mnogo pomogli da se što bolje snađe u poslu.
- Prijatelji su me nagovorili da se prijavim na konkurs, a želeo bih da pokažem Srbiji i svetu šta znači biti šoumen, jer smatram da to jesam i učio sam od najboljih... Italijana - kaže Igor, koji je u vezi već tri godine, a devojku, koja živi blizu Firence, upoznao je u Egiptu, gde su radili zajedno.

Izvor: Blic
« Poslednja izmena: 11. Nov 2007, 13:15:33 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1869
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Sta ja ovde da komentarisem, kad nisam odgledao nijednu epizodu....niti cu... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
mob
SonyEricsson K800i
Ma dosadni su do bola...
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 137
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
dokle se stiglo sa ovim???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
SonyEricsson W610
Uau  Smile  Svetlana Aleksic  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1869
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Ostajem pri svom postu da nisam nikada gledao ovo...Ali sinoc vrtim kanale, kad ova emisija i neki mucenik (nema ga na ovoj listi) imitira (citaj neuspesno pokusava da kopira) Pabla Franciska!!! Nisam mogao da verujem... Prvo - ne znam da li je to uopste dozvoljeno, a drugo - treba li uopste da kazem koliko je to bilo nesmesno i jadno....Cuj evropsko lice... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
I ti si primetio... ono je zaista bilo bedno kasapljenje... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1869
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
I ti si primetio... ono je zaista bilo bedno kasapljenje... Smile


Zlo.... Smile Smile
Sto bi rekao Aksentije Topalovic - Barabo jedna, ovakvog coveka si nasao da falsifikujes.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
Meni je bilo najzanimljivije kada su usred njegove tacke prikazali clana zirija koji od dosade skida pogledom paucinu sa plafona... e... to je bas bilo...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1869
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Vidis, ne primetih taj deo...Brze bolje sam promenio kanal od silne sramote... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.