Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:33:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 137 138 140
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: najgori film svih vremena  (Pročitano 170076 puta)
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
mob
Apple 5
A ja ga skidam  Smile Hvala Jurkovicu prekidam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
  Dosada sam video svašta (naci zombije i vampire) ali nikad Hitlera vampira.Ne znam gde su ovo snimali u Hrvatskoj ali sam video da je sniman u saradnji sa Jadran Filmom koji se izgleda opet povampirio.Biće još filmova odatle kako mi izgleda ali nadam se ne ovakvih.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Nokia zvrr
'Mi nismo andjeli 3' je najvece smece koje se ikada naslo na celuloidnoj traci, cak i samo sjecanje na taj film izaziva u meni nagon na povracanje i zelju za sakacenjem autora pomenutog filma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 22256
Zastava Winterfell
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
SonyEricsson HGPORI
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 142
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
Zebraman 2 ili poznatiji kao Zebraman: Vengeful Zebra City, 2010, reditelj Takashi Miike





Pervert! (2005) - mišljenja o ovom filmu su podeljena... Jedni smatraju ovaj film za kultno remek-delu, a drugi...






poruke spojene by monk13

Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte Pravilnik Burek Foruma.
« Poslednja izmena: 02. Sep 2011, 00:05:01 od monk13 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
HTC Smart
"Nemojte gledati ove filmove"

Filmski kritičar magazina "Rolling Stone" Piter Travers, otkriva zašto je "Kralj lavova 3D" zaradio milione na bioskopskim blagajnama - zato što nijedan drugi film "ne valja".



Na meti filmskog kritičara magazina "Rolling Stone" našli su se skoro svi filmovi koji su premijeru imali prošlog meseca.

Među ostvarenjima koje je Travers opisao kao "s*anje", našao se film sa Danijelom Krejgom i Rejčel Vajs "Dream house", "Apolo 18" - "horor film koji nikoga nije uplašio" i "Svi moji bivši" sa Anom Faris u glavnoj ulozi.

"'Killer elite' sa De Nirom je film 'za platu', samo što još ima i Džejsona Stetama...glupost", tvrdi Travers, a onda u "kantu za đubre" baca i novi film Sare Džesike Parker "Ne znam kako joj uspeva".

"Ono što ja ne znam je kako joj uspeva da u svakom filmu glumi lik Keri Bredšo iz 'Seksa i grada'? Izvini Džesika, volimo te, ali film je s*anje".

U istu kategoriju, prema njegovim rečima, spadaju i filmovi "Abduction" sa Tejlorom Lautnerom i "Machine gun preacher".

"'Machine gun preacher' sa Džerardom Batlerom je priča o narkomanu koji pomaže siročićima u Sudanu. Šta mislite. S*anje, naravno".

Jedini film koji bi trebalo pogledati je "50/50" sa Džozefon Gordonom Levitom i, naravno, "Kralj lavova 3D".

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
Najgluplji filmovi ikada

Internet portal NME sastavio listu filmova koji nisu vredni para koje smo dali za bioskopsku kartu...



Najgluplji film koji je ikada snimljen, po mišljenju kolumniste magazina je "Ljudska stonoga".

 "Otac filmova koji bi se mogli opisati sa 'WTF' je telesni horor koji, ako ništa drugo, ima noge. Kao da je mislio da publika nije zadovoljna prvim filmom, reditelj Tom Siks je snimio i drugi, a sada priprema i treći deo u kojem će, navodno, biti 500 (sigurno nezadovoljnih i uplašenih) statista. Iako bi mnogi voleli da vide reditelja kako prišiva sopstvena usta za nečiju zadnjicu, taj film neće gledati jer je treći deo, srećom i poslednji", piše kolumnista Oven Nikols.



Na drugom mestu najglupljih filmova ikada našlo se ostvarenje "Iron Sky", film koji nam otkriva da je Mesec naseljen...nacistima.

 "Zaboravite na 'Transformerse', mračna strana Meseca pripada Trećem Rajhu", piše Nikols. "'Hitlerovci' napadaju Zemlju sa svoje baze na Mesecu...".



Bronza je otišla u ruke filma "Little Otik", priči o bračnom paru koji ne može da ima decu, pa izrezbari sebi jednog mališana od drveta, dok su se u prvih pet po gluposti plasirali još "A thousand words" sa Edijem Marfijem u glavnoj ulozi i "The Room" - "građanin Kejn loših filmova".

 U filmu "1000 reči", glavni junak će umreti nakon što izgovori hiljaditu reč, dok "Soba" govori o muškarcu kojem prijatelji naprave žurku, a on se posvađa sa svima..."i to je otprilike sve", piše kolumnista.

 U prvih deset najglupljih filmova koji su ikada snimljeni ušli su još "Teeth/Rubber", "The Lake house" u kojem igraju Kijanu Rivs i Sandra Bulok, "Tiptoes" (Metju Mekonahi i Kejt Bekinsejl), "Thr3e" i "Kill Keith".

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
Nokia zvrr
Citat
Izvini Džesika, volimo te,

E ovo je čisto
Citat
s*anje
.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
IMDB: 10 najgorih filmova ikada

Mnogo je filmova za koje možemo reći da su najgori ikada, ali popularna stranica IMDB je sastavila deset najlošije ocenjenih filmova svih vremena.



1. Disaster Movie (2008.)

 Parodija filmova katastrofe, nastala iz pera scenarista poznatog "Mrak filma". Obećali su da će "uništiti sve vaše najdraže filmove", ali su uspeli da unište samo budžet jer je film zaradio slabih 14 miliona dolara.



2. The Hottie and the Nottie (2008.)

 Svaki film s Paris Hilton u glavnoj ulozi ne može biti recept za uspeh, a to je i dokazao i ovaj, postavši jednim od najgorih finansijskih promašaja ikada.



3. Superbabies: Baby Geniuses 2 (2004.)

 Grupica beba koje znaju da komuniciraju kao odrasli moraju da spreče medijskog mogula koji je pronašao način na koji bebe govore. Glumi čak i legendarna Katlin Tarner.



4. Manos: Hands of Fate (1966.)

 Porodica se izgubi na putu i nabasa na satonistički kult koga vodi opasni Gospodar i njegov sluga Torgo.



5. Plegde This! (2006.)

 Paris Hilton se vratila, ovog puta u ulozi predsednice sestrinstva koje uzima grupu neobičnih brucoškinja.



6. Die Hard Dracula (1998.)

 Moderna priča o vampiru, u kojoj zgodni Amerikanac Stiven putuje po Evropi tražeći sreću.



7. Birdemic: Shock and Terror (2010.)

 Jato orlova i lešinara napada grad, a niko ne zna zašto. Poznato?



8. Anne B. Real (2003.)

 Priča o odrastanju mlade reperke, inspirisana Dnevnikom Ane Frank.



9. From Justin to Kelly (2003.)

 U filmu glumi pevačica Keli Klarkson, a radnja prati konobaricu iz Teksasa i studenta iz Floride koji se zaljube kroz zajedničku strast prema muzici.



10. Going Overboard (1989.)

 Mladi komičar u usponu se zapošljava na kruzeru gde se nada da će uspeti u svijetu komedije i to baš na brodovima za krstarenje.



Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 137 138 140
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:33:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.